2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben bi öneride bulunmuştum okuymamaışssınızdır belki isimlerinizin altına cinsiyetleri yazarsanız eğer daha net olur kimin bebeişi kız kimin erkek bi öneri sadece ben oğluşum geliyo yazdım :)daha pratik olur gibi geldi bana :26:

ben ugrastım dun ama yapamadım
nereden yazabılıcez onu canım?

Benimde kızımın adı ecrin ve bende Allahın hediyesi ecir sevap anlamı diye koydum ve çok hoşuma gitti Rabbim biliyor dediğin gibi :emir_bebek: Şimdi de yine kızım oluyor ve Azra koymayı düşünüyorum nasipse

azra çok güzel bi isim.
benimde Rabbim nasip ederse ikinci kızım geliyo.
ve ben hira nur koymayı çok istiyorum
ama eşim r harfini söyleyemediği için vazgeçmek zorunda kaldım ve su an ağır basan isim tercihim derin elif..

ecrin ve derin isimlerin de r harfi ortada olduğu için pek belli olmuyo ama hira nur da çok belli oldu :))

sizce nasıl ???

Oyy oyy oyy isimler belli olmaya baslamis :-)
Daha oncede yazmistim kizimizin adi ela eylul olacak bizim de insAllah :-)

canım belki içtiğin arı sütü ole yapmıştır mesela benim bala alerjim var arının ürettiği herşey beni uyutur hemde bayıltır belki sende de bi alerjik durum sözkonusudur kaç haftalıksın bide ben 14-16 hafta arası çok halsizdim o haftalarda çok halsizlik oluyo tatlım..

Çilek,zeytin ve tavuğa alerjim var sadece benim.Test yaptırmıştım.Onları da çok yediğimde oluyor.Az yesem dokunmuyor.Aktara bi sorayım ondan olurmuki.Adam bi de çok yemeyin enerji çok fazla olur halsiz bırakır demişti.Bana resmen uyku ilacı etkisi yaptı.Normalde de sevmem uykuyu.16+4 haftalığız biz bugün.Bende bugüne kadar hiç halsizlik olmadı.Çok erken kalkıp çok yorulduğum günler hariç.Şimdi nerdeyse tüm gün oturuyorum yine de uyku geçmiyor :KK43:(((((((((((((

azra çok güzel bi isim.
benimde Rabbim nasip ederse ikinci kızım geliyo.
ve ben hira nur koymayı çok istiyorum
ama eşim r harfini söyleyemediği için vazgeçmek zorunda kaldım ve su an ağır basan isim tercihim derin elif..

ecrin ve derin isimlerin de r harfi ortada olduğu için pek belli olmuyo ama hira nur da çok belli oldu :))

sizce nasıl ???

Güzel bir isim bence, Derin kızım olsaydı düşüneceğim bir isimdi..

Son düzenleme:
Merhaba anne adayları
3 gündür başımı kaldıramıyorum uykudan.Gözlerimi kapamamak için inatlaşıyorum işyerimde.11-6 arası uyuyorum genelde.Ama çok zor kalkıyorum.Saf arı sütü içiyorum 10 gündür.Daha enerji vermesi gerekirdi tersi oldu sanki.
3gün öncesine kadar çok rahattım uykumu alıyordum.Bu cinsiyetle alakalı bi durummudur?Kızı olan çok uyur derler ya.Ben daha bilmiyorum kuzumun cinsiyetini.
Ve bi sorum daha var bende kaşıntı oluştu 3 gündür.Dehşet kaşınıyorum.Sivri ısırmış gibi kabarıyor kaşıdığım yerler.Bişeymi dokundu diyeceğim ama 4 aydır yediklerim dışında bişey yemedim farklı olarak.Sadece omega3 alıyorum balık yiyemediğim için.Bu yüzdenmidir?Benim gibi kaşınan varmı aranızda???:26::26::26::26::26:

benimde sürekli uykum var canım, ilk haftalardan beri devam eden bir durum bu henüz geçmedi. arı sütü ağır gelmiş ve kaşıntı yapmış olabilir.

kızlar ben bi öneride bulunmuştum okuymamaışssınızdır belki isimlerinizin altına cinsiyetleri yazarsanız eğer daha net olur kimin bebeişi kız kimin erkek bi öneri sadece ben oğluşum geliyo yazdım :)daha pratik olur gibi geldi bana :26:

ah canım ah.. bir öğrensek cinsiyetimizi yeterki sen iste yazarız ama 4 haftamız var daha..

Oyy oyy oyy isimler belli olmaya baslamis :-)
Daha oncede yazmistim kizimizin adi ela eylul olacak bizim de insAllah :-)

Kızım olsaydı ilk ismi Eylül olacalktı, eylülde doğması haricinde eşimde eylül doğumlu, eylülde evlendim.. Benim hayatım hep eylülde değişiyor :KK16:

Çilek,zeytin ve tavuğa alerjim var sadece benim.Test yaptırmıştım.Onları da çok yediğimde oluyor.Az yesem dokunmuyor.Aktara bi sorayım ondan olurmuki.Adam bi de çok yemeyin enerji çok fazla olur halsiz bırakır demişti.Bana resmen uyku ilacı etkisi yaptı.Normalde de sevmem uykuyu.16+4 haftalığız biz bugün.Bende bugüne kadar hiç halsizlik olmadı.Çok erken kalkıp çok yorulduğum günler hariç.Şimdi nerdeyse tüm gün oturuyorum yine de uyku geçmiyor :KK43:(((((((((((((

sende ters etki yapmış olabilir canım..

Senin bünyende ters etki etmiş olabilir, ben öğrenciyken enerji içeceği içmiştim bir kere uykum kaçsın diye, herkese etki eden şey bende ters etki yaptı normalden önce uykum geldi..

Amaninnnnnn dikkat et kendine canım panik yapma ...

Ay alttan gümm diye vurup sallamaya başladı. Binamız akıllı bina, depremde geziyor, çelik konstrüksiyon üzerine kuruluymuş ama sarsıntı her türlü korkutuyor insanı.
Ben de ne olacaksa karnımı tutmuşum bi anda.Elimle de bebeğim bi korunmuştur yani.....
Ben dışarı koşuyorum, arkadaşlar da bana...Komiktik yaaa....
Ama tırsmadım değil yani.:18:

Ay alttan gümm diye vurup sallamaya başladı. Binamız akıllı bina, depremde geziyor, çelik konstrüksiyon üzerine kuruluymuş ama sarsıntı her türlü korkutuyor insanı.
Ben de ne olacaksa karnımı tutmuşum bi anda.Elimle de bebeğim bi korunmuştur yani.....

Geçmiş olsun, hissetmek bile insana huzursuzluk veriyor maalesef, Allah beterinden korusun..

Vayyyyy çok güzelmiş canımmmm...
Anlamıda söylenimi kadar güzelll..
Bende bi düşüneyim bizim babamız zeynep istiyor 2.ismini ben koyucam ada geldi aklıma zeynep ada..
ama liva da çok değişik acaba zeynep liva yapsammıkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))) ne kıskancım dimi...

koy cnm koy ne güzel adaş olur kızçeletimiz:)ben oğlum olsaydı sadece ADA koyucaktım nasip lokum kızımızaymış :)

merhaba arakadaşlar,
benim bir sorum olacak. son 5-6 gündür sabahları dayanılmaz bi şekilde belim ağrıyor yerimden zor doğruluyorum. gün içinde de zaman zaman ağrım oluyor. henüz öyle göbeğim falan çıkmadı. (zaten 49 kiloyla hamile kaldım, önce 2 kilo verdim , şimdi de 3 kilo aldım 50 oldum anca) hani internetten falan da bakıyorum son aylarda ağrıyormuş bel genelde. göbek ağırlaştıkça. daha demin sağlık ocağını aradım, sordum. enfeksiyon olabilir dr.a gidin tahlil yaptırın dediler. benim randevum normalde haftaya çarşambayaydı (17 nisana). dr. o zaman 4'lü tarama testi yapcağız demişti. şimdi ben daha erkene yeniden randevu alıp gitsem mi doktora yoksa haftayı mı beklesem bilemedim. napsam ki acaba ben? :26:

geçmiş olsun canım..

merhaba arakadaşlar,
benim bir sorum olacak. son 5-6 gündür sabahları dayanılmaz bi şekilde belim ağrıyor yerimden zor doğruluyorum. gün içinde de zaman zaman ağrım oluyor. henüz öyle göbeğim falan çıkmadı. (zaten 49 kiloyla hamile kaldım, önce 2 kilo verdim , şimdi de 3 kilo aldım 50 oldum anca) hani internetten falan da bakıyorum son aylarda ağrıyormuş bel genelde. göbek ağırlaştıkça. daha demin sağlık ocağını aradım, sordum. enfeksiyon olabilir dr.a gidin tahlil yaptırın dediler. benim randevum normalde haftaya çarşambayaydı (17 nisana). dr. o zaman 4'lü tarama testi yapcağız demişti. şimdi ben daha erkene yeniden randevu alıp gitsem mi doktora yoksa haftayı mı beklesem bilemedim. napsam ki acaba ben? :26:

benim dr akıntın olmadığı sürece ağrıların normal demişti. hatta bu hafta gittim idrar testide yaptık temiz çıktı.. ama senin durumun farklı olabilir. sağlık ocağında yapmıyolarmıymış idrar tahlili

Hayırlı günler sevgili hamisler
dunden beri bir şey farkettim karnımda
hani demiştim ya idrar torbası sikistiriyor acıyor falan diye
dün farkettim kasıklarımin ortasından hafif solda bi şişkinlik var,sertlik var biraz bastırınca da acıyor
rahim mi orası rahmim mi büyüyor yani
çok korktum ya ben :KK43:
16. Hafta için erken değil mi bu belirti
19.haftalar için böyle bir gelişme okumuştum ben
bilen varsa nolur cevap versin
sizde de var mi öyle bir sertlik
ayaktayken değil de sırt üstü yatınca belli oluyor

canım rahim büyüdügü için bagların kasılıyordur. rahimi tutan baglar kasıktan geliyormuş cünkü. elinlede bastırıp iyice germiş olabilirsin belki. sırtüstü yatmaman lazım zaten artık yavaş yavaş soluna dogru yatmaya alışmalısın. bende 16. haftamda kasık agrılarından şikayetçiydim ama açık cası şişkinlik varmıydı yokmuydu anımsayamıyorum. istersen doktoruna danış. aklında kalmasın.

X