2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
canımmm dur sakin olll benim 18 mm idi ve bomboştu sen 15 mm den bahsediyosun bence bebeğin seninle bazıları 9. Haftasında görüyolar bebeği hiç üzülme canım stres yapma kesinlikle bol bol dua et biliyorsan meryem suresi oku

yaa gercekten mı sonra ne oldu pekı minik görundu mu içinde gec dollenme de olmadı benım bılıyorum ben neden böle dedı drun peki

yoktu benım işte ben de gordum bomnostu kesede fasulye gıbıydı seklı yakınlastırıp da baktı hıcbısey gorunmuyodu :KK43:( bunu da okuyunca umutlarım hepten kayboldu sanırım bu topşkten ayrılma zamnı yaklasıyo :KK43:(

Senin kesen 11 mm değil miydi. 10 mm diyor burda bak. Daha panik yapmak için çok erken bence. Gönlünü ferah tut. :KK17:

yoktu benım işte ben de gordum bomnostu kesede fasulye gıbıydı seklı yakınlastırıp da baktı hıcbısey gorunmuyodu :KK43:( bunu da okuyunca umutlarım hepten kayboldu sanırım bu topşkten ayrılma zamnı yaklasıyo :KK43:(

Senin kesen 11 mm değil miydi. 10 mm diyor burda bak. Daha panik yapmak için çok erken bence. Gönlünü ferah tut. :KK17:
1 haftada bekleme bence. Kese her gün 1 mm büyüyor diye duymuştum yanlış duymadıysam. 2-3 gün sonra bir daha git. İçin içini yemesin 1 hafta. :KK17:

şimdi drdan geldim keseyi görduk 15mm ama içi boş dedi :KK43:( normalde bu hafta da goruyorum cogu hastalrımda dedım en son ıhtımal 25mm e kadar kesın gorunmesı gerekıyuomus onun ıcın de haftaya salı gel dedı netlesır ama yuksek ıhtımal bıs gebelık dedı moralmen yıkıldım çunku kızmdan sonra 2 kımyasal gebelık bır kere de dusuk yaptım bır de bos gebelıgı kaldıramam artık :KK43:(( dua edın benım için noolur ınsallah bebegım saglıklıdır umutlanmak da ıstemıyorum ama... :KK43:((

Canım moralini bozma hemen. Bebeğini göreceksin inş. Olumsuz düşünme Rabbime dua et. Bizim de duamız seninle:nazar:

1 haftada bekleme bence. Kese her gün 1 mm büyüyor diye duymuştum yanlış duymadıysam. 2-3 gün sonra bir daha git. İçin içini yemesin 1 hafta. :KK17:

evet dogru dıyosun cumartesı gıdeyım tekrardan ınsallah hem baska dr a gıdıcem bırının goremedıgını bırı gorur belkı ??? 15mm dedı dr gercekcı konustu normalde %95 goruyorum bu haftada dedi yolk sacı bıle olsa bıde benım kotu bı gecmısım olunca folık asıt eksıklıgınden olabılır dedı eger bos gebelıkse folık asıt tedavısıne baslarız dedı bı daha planlı gebelıklerde 3 ay oncesınden basla dedı

hanimlar ben gebeligimi kesin olarak bugun ogrendim
planli olmadigi icinde folik asit fln kullanmadim
doktora pazartesi gidicem zaten gec ogrendim gebeligimi birde folik asit icin pazartesiyi beklersem gecmi kalmis olurum hepiniz kullaniyomusunuz folik asiti
yoksa kan sonuclarina gore mi veiliyo ne yapsam bilemedim:26:

Son düzenleyen: Moderatör:

canım ya allah yardımcın olsun..inşallah görünür yaa:KK43: allah kimseye hayal kırıklığı yaşatmasın:KK50:

doktora pazartesi gidicem zaten gec ogrendim gebeligimi birde folik asit icin pazartesiyi beklersem gecmi kalmis olurum hepiniz kullaniyomusunuz folik asiti

canım 1.5 lira.hemen al başla..zaten geç kalmışsın..

doktorlar gebelik düşünenler için kullanımı başlatıyor canım eczaneden kendin alıp başlayabilirsin :KK34:

kızlar ya birşey sorcam aklıma takılkdı benim kan değerlerim 2.5 kat falan artıyo normalmi sorun teşkil eder mi ki?ilki 74 dü 2 gün sonra 183 cıktı 4 gün sonra 1000 cıktı tam 2.5 kat artıyo 2 günde neden acaba bilen var mı?:26:

kızlar ya birşey sorcam aklıma takılkdı benim kan değerlerim 2.5 kat falan artıyo normalmi sorun teşkil eder mi ki?ilki 74 dü 2 gün sonra 183 cıktı 4 gün sonra 1000 cıktı tam 2.5 kat artıyo 2 günde neden acaba bilen var mı?:26:

canım çok normal..ama böyle sürekli kan aldırma 2 kere yeter canım..sonra ultrasonda görürsün 2000-3000 de karından görünüyor..boş yere kan verme:KK20:

şimdi 2-3 haftalık heralde 7, haftayı beklemek geç mi olur ilk kez doktora gitmek için??

tebrikler:KK9:eczaneden alıp kendin başlayabilirsin, prospektüsünde yazıyor ne kadar kullanacağın zaten. Doktora gidince de onaylatırsın. Hepimiz kullanıyoruz canım, başlamak için geç değil canını sıkma ama bir an önce başla:KK34:

evet 1.5 hatta receteyi vermeye bile gerek görmedim..folibol...yoksa seninki plus olandan mı

zaten devlet karşılamıomuş. ben hamile kalmadan önce almıştımda anca içiorum. folic plus evet. ay neden o kadar fark var. bilseydim ondan alırdım :)

Bu değil mi canım..hatta 1.14 yazıyo $images.jpg

zaten devlet karşılamıomuş. Ben hamile kalmadan önce almıştımda anca içiorum. Folic plus evet. Ay neden o kadar fark var. Bilseydim ondan alırdım :)

yok karşılıyo ama karşılamaya degmez..eczacı öyle dedi...plusu gördüm ama farkını bilmiyoruM

Son düzenleme:
zaten devlet karşılamıomuş. ben hamile kalmadan önce almıştımda anca içiorum. folic plus evet. ay neden o kadar fark var. bilseydim ondan alırdım :)
folic plus senin gibi unutkan anne adayları için pek cazip değil,diğerlerinin çoğu günde 1 içiliyor oysa ki:KK8:ben de ondan kullandım ama hep unutunca folbiole geçmiştim

X