2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
kızlar bende geldim aranıza:KK52::nazar::nazar::nazar:
benide ekleyin lütfen hamişler:KK49: listenize:KK16:
yaşım 30 son adet tarihim 31 ağustos Allah izin verirse ilk bebeğim olucak inşallah.:nazar::nazar::nazar:
tüm anne adaylarını tebrik ediyorum.darısı olmayanların başına inşallah:119:

Mrhb kızlar.
Ben de katıldım.aranıza.sat 2 eylül.20 aylık bir kızım var.inşallah kızımdaki gibi bi hamilelik geçiririm.hepimiz sağlıklı ve rahat bi hamillelik geçirip miniklerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar selamlar,

Ben bugun ki randevumu iptal ettim.
Yarına yenisini aldım.
Sabah nedense doktora gitmek içimden gelmedi.
Zaten daha 4+4 deyim. 4+5 de gidiyim değer daha yukselmıs olur, diye düşündüm.
Yeniden kan testi yaptırıp keseyi görmeyi denicem.
Ama vajinal istemiyorum o sebeple goremeyedebilirim.
Karından baktırıcam, o strese hiç girmek istemiyorum açıkçası.
1 hafta önce 90 cıkmıstı bhcg, ınsallah artmıstır, ınsallah sorun yoktur.

Bu bekleyiş hem güzel hem eziyet verici..
Zor oluyor ama inşallah değer ve yüzlerimiz güler...
Amin...

Bu arada 27 sinde 90 dı bchg sizce yarın kaç olur kızlar... :44:
Hadi bir tahminde bulunun..
8 gün geçmiş olucak...
Bakıyim kim en yakın sonucu bulucak??
:KK16:

Kızlar selamlar,

Yarına yenisini aldım.

Amin...

8 gün geçmiş olucak...

arzu hayırlı olsun bebeğin.benide listeye ekleyebilir misin?Allah hepimizin bebişlerini korusun inşallah:nazar:
bence değerin 1500 ü geçer,sen bir kez mi yaptırdın ken testini?
ben bugün yaptırdım doktorumu aradım haftaya cumaya verdi randevumu,daha çok var yani:KK50:
bişey sorucam neden vajinal ultroson istemiyorsunuz bi sakıncası mı var?tam olarak bilmiyorumda.benimde aklım karıştı şimdi:18:

Ben 4+4 de vajinal ultrasonla keseyi gördüm. Doktora sordum bebeğe zararlı değil dedi. Tercih meselesi, vajinal ultrasondan tedirgin olacaksan bekleyip üstten de baktıra bilirsin.

Ben 4+4 de vajinal ultrasonla keseyi gördüm. Doktora sordum bebeğe zararlı değil dedi. Tercih meselesi, vajinal ultrasondan tedirgin olacaksan bekleyip üstten de baktıra bilirsin.

hayırlı olsun kesen görünmüş.darısı pıtpıtlara:nazar:benim randevum haftaya cuma doktorum öyle istedi.daha erken dedi.ben şuan 4+6 yım.benim için sorun yok eğer bebeğe bi zararı yoksa vajinal ultrasonun.ama istemeyenlerin nedenini merak ettim?farklı deneyimleri varsa bilmek isterim tabi.

kızlar birde hangi ilde hangi hastaneye hangi doktora gidiyorsunuz?bunları paylaşalım dilerseniz.bi fikrimiz oluşur.ben hala kararsızım ama şimdilik istanbuldaki yeditepe ünv. hastanesine Gazi beye gidicem.bakalım hayırlısı....

Kızlar selamlar,

Yarına yenisini aldım.

Amin...

8 gün geçmiş olucak...
1500 ü geçer sanırım. Ultrasonda görülür ama karından bakınca görmek için değerinin daha fazla olması gerekiyor galiba. Biraz daha bekleyip 6-7 haftalarda gidebilirsin illa karından görüntü istiyorsan. Benim arkadaşım sürekli vajinal ultrason yaptırıyor daha net göründüğü için, zararlı değilmiş

kızlar birde hangi ilde hangi hastaneye hangi doktora gidiyorsunuz?bunları paylaşalım dilerseniz.bi fikrimiz oluşur.ben hala kararsızım ama şimdilik istanbuldaki yeditepe ünv. hastanesine Gazi beye gidicem.bakalım hayırlısı....

Öncelikle hayırlı olsun ,yeditepe düsünüyorsan orada dr.Oluş hanım var çooookk iyi tecrübeli bir doktor .devlet hastanesinden oraya gecti zaten . benimde seceneklerim arasında .

Kızlar vajinal zararlı değil belli bir haftaya dek, böyle diyor doktorlar..
Yine de ben çok tedirgin oluyorum.
Önceki hamileliğimde (9. hafta içinde kalp atışı durdugu ıcın alınmıştı) cok zorlanıyordum,
kendımı kastıgım ıcın canım cok yanıyordu.
Ben bu yuzden ıstemıyorum.
Yoksa rahat olanlar için sorun yok tabii ki..
Benim aklıma o günler gelecek,
tedirgin olacağım yine; bu sıkıntıya kendimi sokmak istemiyorum..

Bu arada listeyi güncellicem vakit bulunca..

Tahminler 1500 ler civarında,
bakalım sonuç ne olacak..
Hastanedne gelir gelmez sizi haberdar edeceğim, merak etmeyin.
İnşallah bir terslik yoktur.. :/

Arzu_mu, Kazene mesaj atıp, sayfa yetkisini sana vermesini rica edebilir misin canım?
Liste 1. sayfada olsun diğer topikler gibi.. :)

Masallah sayfa cok bereketli ama sanirsam ben dahil olamicam :KK14:
Bugun test yaptim. Adetime 4gun var negatif cikti :KK43:((( bu ay olmadi seneye birakicam bu isi galiba.
Sizleri cok takip etmistim ama devami gelmicek galiba. :26:

Bugun test yaptim. Adetime 4gun var negatif cikti :KK43:((( bu ay olmadi seneye birakicam bu isi galiba.

hemen karamsar olma..testi erken yapmışsın daha..bekle adetin geçsin sonra tekrar denersin

kızlar bende geldim aranıza:KK52::nazar::nazar::nazar:
benide ekleyin lütfen hamişler:KK49: listenize:KK16:
yaşım 30 son adet tarihim 31 ağustos Allah izin verirse ilk bebeğim olucak inşallah.:nazar::nazar::nazar:
tüm anne adaylarını tebrik ediyorum.darısı olmayanların başına inşallah:119:

hoşgeldinnnnnn..sağlıklı bir hamile geçirirsin inşallah.

Mrhb kızlar.
Ben de katıldım.aranıza.sat 2 eylül.20 aylık bir kızım var.inşallah kızımdaki gibi bi hamilelik geçiririm.hepimiz sağlıklı ve rahat bi hamillelik geçirip miniklerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah

sende hoşgeldin..güzel dileklerin için kocaman bir amiiinnnn diyorum:KK34:

Merhaba kızlar :KK3:
topiği 2 haftadır takip ediyorum (bu ay çalışmalara başladığımızdan)
bat'ıma daha 5-6 gün var ama test yaptım dün akşam çok silik de olsa 2. çizgi vardı.
Bu sabah da testi tekrarladım, 2. çizgi yine silik de olsa oradaydı.
Karmakarışık duygular içindeyim.
İşten fırsat bulur bulmaz kan testi yaptırıcam, emin olamıyorum çünkü..
Eğer hamişsem tahmini doğum tarihi 17 haziran :emir_bebek:

Hekes bebişlerini sağlıkla kucağına alır inşallah :nazar:

bence hamilesin canım.tebrik ediyorum ve hoşgeldin diyorum:KK16::KK16:

testi erken yapmışsın ben adetime 4gün kala rahatsızlandım kan testi yaptırdım çıkmadı tam regli günümde yaptırdım ve hamileymişim meğersemm :)))sende birazcık sabret ve sabırlı ol ........

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun ,yeditepe düsünüyorsan orada dr.Oluş hanım var çooookk iyi tecrübeli bir doktor .devlet hastanesinden oraya gecti zaten . benimde seceneklerim arasında .

evet canım şimdi baktım internet sitesinden yeni gelmiş heralde ismini duymamıştım.önerin için teşekkürler.eğer gazi beyden memnun kalmazsam birde ondan randevu alırım.

Kızlar kesemi gördüm 5+4 müşüm .Ve kistimde oluşmuş..Doktorum bir sorun yok sadece ağrın 3 ay çok olur ve kist beta hcg hormonu düştüğünde yok olur dedi..24 ekim yani arife günü kalp atışını duymaya gidicez....Üzgünüm biraz korkuyorum sadece..Ama doktorum bişey olmaz dediyse olmıcağınıda biliyorum..Yasaklara gelince kahve gazlı içecekler kesinlikle yasak çay açık olmak koşuluyla şuan için günde 1 yada 2 bardak,yemeklerden bildiğiniz şeyler yasak,akşamları hafif ye dedi.Akşamları gaz oluşacağı için muz gibi bakliyat gibi gaz yapıcı şeylerden uzak dur dedi..uzanmak ,aniden kalkmak yada yatmak egzersiz yasak..bu aralar kendini koru dedi..ilaç sadece folik asit al başka hiçbir ilaç benden habersiz kullanma ddi..Sağlıklı beslen sağlıklı yaşa hiç bişeyi abartma dedi..ilk 3 ay bunlar önemli dedi.Bakalım bende ekstradan kist çıktı gelişmeleri yazarım..

salı gunu gelmek bılmıyor bebegımın ılk kalp atısını duyacagın allah ızın verırse cok heyecanlıyım anlatamam 7 yıl sonra bebegım olacak cabuk buyu bebegım saglıkla goreyım senı çokk özledimmm çokkkkk

X