2013 İkiz Anneleri Bilgi Paylaşımı

Bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• İki kız

OY: 29 24,6%
  • İki erkek

OY: 34 28,8%
  • Bir kız bir erkek

OY: 55 46,6%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba. Benimkilerde 1 yaşına girdiler. Akşam yemeklerini 6.30 da yiyorlar. Sonra 11.30 gibi mama veriyordum. Dr artık mama vermeyin dedi. Siz ne yapıyordunuz?

Arkadaşlar delirecegim yakinda.biktim artik bebek sallamaktan.yüz kere salliyorum.surekli uyaniyorlar.biri uyuyo öbüru kalkiyo.
Sinir denen bi sey kalmadı.3.5 yasindaki kizima yapma sus git demek ten biktim.
9 ayliklar ve ben artik hiçbir sey yapmak istemiyorum.bazen onları Görmek dahi istemiyorum.elim Kolum bag li.kimsem yok
Arkadasim al bi kendinden sallanan besik rahat et

merhaba arkadaşlar eskiden burası muhabbet kaynardı... özledim o günleri.. ikizler büyüdü yogunluk arttı galiba bende oldugu gbi :KK70: biz 3 yas olduk çok şükür tuvalet egitimi aldık konuşmayı tammaen söktük.. herşey çok iyi gidiyor allaha şükürler olsun.. enerjilerine yetişmek biraz zor oluyor sorularına cevap bulmakta bazen basım şişiyor algılama sorunları yaşıyorum efendim kızım ne demiştin oluyorum :KK70: çok komiksin anne diyorlar öyle olunca :d kışın yaklaşması ile hastalıklarımız başladı yas büyüdükçe hastalıkların dozuda artıyor sanki ilk defa çok ateslendiler hastanede kaldık bir gece. allah bir daha yasatmasın onları öyle görmek insanın içini kanatıyor...
ben ben iyim koşturmacanın içinde kaldım gbiyim ama kendime vakit ayırmayı ihmal etmiyorum.. artık kuaföre birlikte gidiyoruz.. alışverişe zaten gidiyorduk ama o eglenceli geliyordu şimdi kuaförde öyle sabırla beni bekliyorlar.. hele kas aldırırken çok acıdı diye kızaran yerleri öpüyorlar kurban olduklarım. bizden b kadar allaha emanet olun
12795393_466093580261293_2670927916832024482_n.jpg

selam arkadaşlar anlaşılan kımse yok grupta :KK70: size mujdem var gerci daha once yazmam lazımdı ama baktım cıktım sadece. 32 haftalık hamıleyım oğlum olucak . dogal yolla hamıle kaldım :) ara ara girip haberleri veririm size. :***

merhaba arkadaşlar eskiden burası muhabbet kaynardı... özledim o günleri.. ikizler büyüdü yogunluk arttı galiba bende oldugu gbi :KK70: biz 3 yas olduk çok şükür tuvalet egitimi aldık konuşmayı tammaen söktük.. herşey çok iyi gidiyor allaha şükürler olsun.. enerjilerine yetişmek biraz zor oluyor sorularına cevap bulmakta bazen basım şişiyor algılama sorunları yaşıyorum efendim kızım ne demiştin oluyorum :KK70: çok komiksin anne diyorlar öyle olunca :d kışın yaklaşması ile hastalıklarımız başladı yas büyüdükçe hastalıkların dozuda artıyor sanki ilk defa çok ateslendiler hastanede kaldık bir gece. allah bir daha yasatmasın onları öyle görmek insanın içini kanatıyor...
ben ben iyim koşturmacanın içinde kaldım gbiyim ama kendime vakit ayırmayı ihmal etmiyorum.. artık kuaföre birlikte gidiyoruz.. alışverişe zaten gidiyorduk ama o eglenceli geliyordu şimdi kuaförde öyle sabırla beni bekliyorlar.. hele kas aldırırken çok acıdı diye kızaran yerleri öpüyorlar kurban olduklarım. bizden b kadar allaha emanet olun Eki Görüntüle 1897508
Maşallah Allah bağışlasın

Maaşallah az kalmış ne güzel ikizler büyüdü kardeşleri geliyor demek :)
Benımkıler 15 aylık oldular.Ikız bebek buyutmek cok zormuş.ama olsun her zorlugun bır guzellığı vardır. Ama benımkıler hala mama yıyor.gercı corba yemekte verıyom ama
Valla buturlu yemekte zorlanıyorlar benım hatam yuzumden hep rondodan gecırdım

selam arkadaşlar anlaşılan kımse yok grupta :KK70: size mujdem var gerci daha once yazmam lazımdı ama baktım cıktım sadece. 32 haftalık hamıleyım oğlum olucak . dogal yolla hamıle kaldım :) ara ara girip haberleri veririm size. :***
maşallah size ve kuzucuklarınıza:nazar:. Oğlunuz da sağlıkla gelir inşallah :anneadayı:

Herkese merhaba :) seneler evvel her gün girip kendime moral aradıgım sayfamız aklıma geldi yazmak istedim :)
Benimkiler 6 yaşını geçtiler, bu sene birinci sınıfa başladılar. Ayrı sınıflara verdim. Onlar açısından sorun yok, fakat ben yetişmekte çok zorlanıyorum :) sizler neler yapıyorsunuz?

Herkese merhaba :) seneler evvel her gün girip kendime moral aradıgım sayfamız aklıma geldi yazmak istedim :)
Benimkiler 6 yaşını geçtiler, bu sene birinci sınıfa başladılar. Ayrı sınıflara verdim. Onlar açısından sorun yok, fakat ben yetişmekte çok zorlanıyorum :) sizler neler yapıyorsunuz?
Merhaba benim ikizler şu an 2,5 yaşında ikiside oglan 31 haftalık doğdular 51 gun kuvezde yattilar her sey o kadar zordu ki... büyüdükçe zorluklar şekil değiştiriyor, şimdi anneciler beni birakmak istemiyorlar oyuncak oynarken tv izlerken başlarında oturacakmışım, dogru duzgun ne yemek yapabiliyorum ne de temizlik, çalışmak ise şimdiluk hayal, henüz tuvaletlerini söylemiyorlar, ikisininde karakterleri cok farklı... 6 yaş nasıl biraz bahsedermisiniz ikizlerim 5 yaşına gelince laftan anlarlarmış biraz rahatlarmışım öyle söylüyorlar dogrumu?

X