2013 Şubat Anneleri....

HANGI DOGUMU TERCIH EDERSINIZ

• normal dogum

OY: 67 56,8%
  • sezeryanla dogum

OY: 30 25,4%
  • basarili gectikten sonra farketmez

OY: 21 17,8%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
[h=5]Benim Adım Defne
Bi dakka bi dakka, bu benim 18 aylık hayat hikayem. Önce annecimin karnındaydım,miniciktim benle komik komik konuşuyolardı, hepsini duyuyodum, akşamları babam gelip bi kızım diyordu, bi oğlum diyordu, halbuki ben minik bi kız bebktim.
Herkes anneme kesin erkek diyordu, onlar dedikçe ben de içerden sesleniyodum , diil annecim ben senin küçük kuzu kızınım diye, annem beni duymuyodu ama içten içe o da biliyordu kız olduğumu :)
Büyürken annecimi hiç üzmedim, o kadar az mide bulantısı yaptım ki hem annemi, hem babamıi hem de arkadaşlarını şaşırttım, sonra kımıldamaya başladım, annem kelinikarnına koyup beni sevmeye çalışıypdu, ben de içerden hemen başımı uzatıyodum annemi hissedebilmek için, yavaş yavaş vakit geçti anneme iyice kilo aldırdım , yataktan tek başına zor kalkar hale getirdim ama ben napiim artık sığmıyodum ki, annemi babişkomu görmek istiyodum,nasıl biryer diye merak ed,yodum dışarısı. Oysaki aslında annemin içinde ne kadar da rahatmışım, ekmek elden su gölden yaşıyodum, şimdi yine biraz toparladım o ayrı , artık istediğim gibi koşuyorum, kendi kendime konuşuyprum anlamıyolar beni ama ben onları anlıyorum, istediğimi yapmazlarsa basıyorum çığlığı :)
Ama doğduğum günü unutamam ki, hiçbişeyden haberim yok, annemi yavaş yavaş zorlamaya başlamışım,birden çok soğuk çok aydınlık bir yere çıktım, napim bende hemen ağlamaya başladım,2 saat de sürdürdüm bu ağlamalarımı. Ama bir ara beni annemin kucağına verdiler ,işte o an hemen susutum. ne güzel sıcacıktı annem , üstelik bitek onu görebiliyodum, sesinden tanıdım onu, belli çok mutluydu kavuştuğumuz için :)
sonra beni yine annemden ayırdılar, yıkadılar, topuklarıma iğneler soktular, annem nerde ya , özledim onu ama üstelik karnımda acıktı..
ohh neyse sonunda buluşabildik, hemen saldırdım anneme , zaten süt kokusu geliyodu burnuma, koklaya koklaya yolu buldum. karnımı doyurdum, bi sıcaklık bastı üzerime uykum geldi, uyumadan önce çevreme bir bakayım dedim, ananem, ninem, babanem , dedelerim başıma toplanmış aman da aman diyerek beni seyrediyorlar.
Acaba bu kadar güzel miyim?
[/h]

harika bir yazı teşekkürler

pek net değil ama..Eki Görüntüle 566013 Eki Görüntüle 566014

umarım iyi çıkmıştır...

maşallah bebişine :nazar: :nazar: :nazar:

kız benim ki de bozulmasın ben de kaç aydır kullanıyorum ben de bari sıvı deterjana geçeyim

afiyet bal şeker olsun canım ya kıskandım şimdi bitek topikte ben çalışıyorum cumartesileri akşama kadar :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ağlama sinem ben de akşama kadar çalışıyorum yalnız değilsin
yalnız ben giremiyorum pek iyi olmuyo
şimdi de çıkıyorum herkese iyi haftasonları

süper poz vermiş bebişin çok güzel cinsiyeti ne merak ettim buarada daha 2 saatim var 7 de çıkacağım :KK43:

bebişimiz kız teyzesi...ya ben kaçırmış olabilirm canım sen nerde çalışıyosun böyle..kesin özel sektördür de..gerçi benim eşim de öyle..daha gelmedi..haftasonumuz hiç yok..bi pazar var..onda da ne yapacağımızı şaşırıyoruz walla...en son evde mayışan tipler olup kalıyoruz...

beni ekleyen sen misin :):KK33:

evet evet evet o benim :KK9::KK9::KK9::KK9:

bebişimiz kız teyzesi...ya ben kaçırmış olabilirm canım sen nerde çalışıyosun böyle..kesin özel sektördür de..gerçi benim eşim de öyle..daha gelmedi..haftasonumuz hiç yok..bi pazar var..onda da ne yapacağımızı şaşırıyoruz walla...en son evde mayışan tipler olup kalıyoruz...

bebişin kız olduğu bile belli oluyor canım :nazar::nazar::nazar: ön muhasebeciyim canım pvc dekorasyon işin de büro olduğu için ödemeler bana geliyor bi tek başımayım ben açıp kapatıyorum o yüzden milet para getirecek diye cumartesileri de çalışıyorum işimin en sıkıcı yanı bu benim de bi pazarım var herşey pazara kalıyor hiç dinlenemiyorum bide küçük prensesim var gerçi son ayım bırakıyorum işi

bebişin kız olduğu bile belli oluyor canım :nazar::nazar::nazar: ön muhasebeciyim canım pvc dekorasyon işin de büro olduğu için ödemeler bana geliyor bi tek başımayım ben açıp kapatıyorum o yüzden milet para getirecek diye cumartesileri de çalışıyorum işimin en sıkıcı yanı bu benim de bi pazarım var herşey pazara kalıyor hiç dinlenemiyorum bide küçük prensesim var gerçi son ayım bırakıyorum işi
:) tamam o zaman :KK49:

küçük prensesini biliyorum canım allah bağışlasın...işten çıkacağını da hatırlıyorum da..işin ne olduğunu atlamışım..inşallah getiriyorlardır da beklediğine değiyodur ya...offf yanlız mı oturuyosun bi de...ay walla ben daraldım..o zaman dayan sinemcim...evli mutlu çocuklu günlere az kaldı...

sana da canım iyi hafta sonular cumartesileri topiğin bekçisi olarak ben burdayım

bu gün bende boş boş dolaştım durdum nette
çok sıkıcı bir gün

evet canım haftasonu genelde böyle geçyor..

maşallah kuzun ne güzel poz vermiş
bizim sıpada sadece bir kez gösterdi yüzünü o kadar
ne zaman gitsek suratını dönüyo

kızlar benim göbeğim tamam büyüdü de yine de garip geliyor. bebek ölçülerine bakıyorum. göbeğe bakıyorum hayır diyorum sığmaz bu buraya... nasıl oluyor bu yaaa.. siz de hayret ediyor musunuz böyle...

yazık ya bu bebişlere artk resmen ıgmıyorlar habıre yerlesme derdındeler sankı 10 m2 alanda yasıyon bıde utanmadan gerınıyor sıpa yaaa malzeme bu alan bu ıdare et azcık dimı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben dün kendime iki tane gecelik aldım hemde çok uygun fiyata
veeee üzerimden kocaman bir yük kalktı sanki
hayatında hiç gecelik giymeyen biri olarak baya zorlandım hem tarzıma hem bütçeme uyanı bulmakta

küçük prensesini biliyorum canım allah bağışlasın...işten çıkacağını da hatırlıyorum da..işin ne olduğunu atlamışım..inşallah getiriyorlardır da beklediğine değiyodur ya...offf yanlız mı oturuyosun bi de...ay walla ben daraldım..o zaman dayan sinemcim...evli mutlu çocuklu günlere az kaldı...

ah canım şu saat oldu bi allahın kulu gelmedi en sinir olduğum yan da bu alıştım yalnızlığa gerçi fazla da yalnız kalmıyorum arkadaşlarım geliyor annemle ela geliyor eltim geliyor net var tv var mutfağım var ev gibi oldu burası benim için bide 9 senedir buradayım şimdide eşim geldi onunla oturuyorum

X