2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

sanki beni anlatmışsın :) ben her adet öncesi üşüme yaşıyordum bu ay da aynı devam eden bi üşümem var heran adet olabilirim diye dolaşıyordum ta ki bugune kadar çok şükür güzel haberi aldım yalnız hala üşüme devam ediyor ne kadar alakalıdır bilemem ama inş. sende müjdeli haberi biran önce alırsın

hayırlı olsun bebişin canım....peki ne zaman öğrendin hamişligini,adetten önce mi sonra mı canım?

merhaba kızlar. yarın kontrole gideceğim ve çok korkuyorum. Salı günü doktora gitmiştim kese görünmedi. Kanda b-hcg 534 çıkmıştı yarın tekrar tahlil yapılacak. Hamile olduğumu bilmeden Tomografi ve röntgen çektirdiğim için düşük riski fazla. Yarın keseyi görebilir miyim merak ediyorum. Daha anne olmaya hazır olmadığımı düşünüyordum. Sürpriz bir hamilelik oldu. Öğrendiğim gün ağladım, korktum belki ama şimdi onu kaybetmekten daha çok korkuyorum sanki. İnsan bir anda alışıveriyor anne olma düşüncesine. Umarım yarın güzel şeyler söyler doktorum.

hayırlı olsun bebişin canım....peki ne zaman öğrendin hamişligini,adetten önce mi sonra mı canım?

sağol canım allah isteyen herkese nasip etsin adetim 2 gün geçikmişti evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı dr la konuştum gel kanda bakalım dedi keseyi göremedi ama kanda gebelik çıktı çok yeni olduğunu söyledi dr. senn ne zamn adet tarihin bence test yapmayı düşünüyorsan adet tar. geçmesini bekle derim ama insan meraktan duramıyor tabi :)

merhaba kızlar. yarın kontrole gideceğim ve çok korkuyorum. Salı günü doktora gitmiştim kese görünmedi. Kanda b-hcg 534 çıkmıştı yarın tekrar tahlil yapılacak. Hamile olduğumu bilmeden Tomografi ve röntgen çektirdiğim için düşük riski fazla. Yarın keseyi görebilir miyim merak ediyorum. Daha anne olmaya hazır olmadığımı düşünüyordum. Sürpriz bir hamilelik oldu. Öğrendiğim gün ağladım, korktum belki ama şimdi onu kaybetmekten daha çok korkuyorum sanki. İnsan bir anda alışıveriyor anne olma düşüncesine. Umarım yarın güzel şeyler söyler doktorum.

Hiç korkma, inşallah güzel haberler alırsın. Rabbimin merhameti rahmeti o kadar büyük ki, güzel bir hikmeti de biz onların varlığını öğrenene kadar hiç bir zarar gelmezmiş onlara. yani hamile olduğunu öğrenmeden önce yaptırdığın röntgen olsun veya aldığın ilaçlar, ağır işler olsun etkilenmiyorlarmış. Sen anne olduğunu öğrendikten sonra Rabbim sana o güzel mucizeyi emanet ediyor ve o zaman görevin başlıyor işte :) Her zaman iyi düşün iyi olsun inşallah, çünkü bebişin "annem varlığımı hissetti" dediği an hislerini, mutluluğunu, üzüntünü, her duygunu seninle paylaşır. Sen mutluysan o da mutlu sen üzgünsen oda üzgün. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :)

Kesenin gözükmesi için beta hcg 1.000 ve üzerinde olması gerekiyo canım,
İnşallah hakkında hayırlısı olur.

Sevgili kızlar göğüslerinizdeki hassasiyet hala devam ediyor mu? benim birdenbire geçti. Tabii aklıma da hemen kötü şeyler geliyor. :KK50: Bir şeyler yazarsanız sevinirim.

Benim Göğüslerimdeki hassasiyet ve kasıklarımdaki ağrılarda azaldı.Kalbini ferah tut canım..bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

Ben artık Temmuz annesi olamıcam galiba. gebelik değerlerim düşmeye başladı kimyasal gebelik geçiriyorum herhalde, bebeğim rahim duvarına tutunamadığını söyledi doktor, pazartesi belli olucak herşey. belki Rabbim tekrardan yüzümü güldürür.

duygularımız cok benzıyoo :) bende ogrendıgımde bı guzel agladım :)gecen hafta doktora gttm ama kese gozukmedı.. biraz daha buyusun dıye beklıyorum ınsallah bı sorun olmazz .. içini ferah tutt

Ben artık Temmuz annesi olamıcam galiba. gebelik değerlerim düşmeye başladı kimyasal gebelik geçiriyorum herhalde, bebeğim rahim duvarına tutunamadığını söyledi doktor, pazartesi belli olucak herşey. belki Rabbim tekrardan yüzümü güldürür.

Rabbim hakkinda en hayirlisini versin. Üzülme :KK43:

Hiç korkma, inşallah güzel haberler alırsın. Rabbimin merhameti rahmeti o kadar büyük ki, güzel bir hikmeti de biz onların varlığını öğrenene kadar hiç bir zarar gelmezmiş onlara. yani hamile olduğunu öğrenmeden önce yaptırdığın röntgen olsun veya aldığın ilaçlar, ağır işler olsun etkilenmiyorlarmış. Sen anne olduğunu öğrendikten sonra Rabbim sana o güzel mucizeyi emanet ediyor ve o zaman görevin başlıyor işte :) Her zaman iyi düşün iyi olsun inşallah, çünkü bebişin "annem varlığımı hissetti" dediği an hislerini, mutluluğunu, üzüntünü, her duygunu seninle paylaşır. Sen mutluysan o da mutlu sen üzgünsen oda üzgün. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :)

kızlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ama maalesef b-hcg bugün 274 çıktı kese zaten yoktu doktor düşük yaptığımı söyledi. hayırlısı böyleymiş inallah Rabbim sonra nasib eder anneliği. şimdi regl olmayı bekliyorum. ne zaman olurum acaba. yaşayan varsa bilgilendirebilir mi?

Bir sey soracagim bugun arkadasimin koluna dolgit krem surdum, sonra da ellerimi iyice yikadim sonra icime kurt dustu bisey olmaz di mi? Sonucta o kisa surede etkilemez yani, ama yine insan bi aman diyor.

Kızlar Ben de hamileyim. Kan testim 1792 çıktı. bayramdan sonra doktora gideceğim ve bebeğimin kalp atışlarını duyacağım.

slm kızlar bende 6 haftalık hamileyim ve çok mutluydum ama bir kaç gün önce lekelenmelerim oldu çok korkuyorum ayrıca baze karın ağrımda oluyo sizce normalmi:KK43:

slm kızlar bende 6 haftalık hamileyim ve çok mutluydum ama bir kaç gün önce lekelenmelerim oldu çok korkuyorum ayrıca baze karın ağrımda oluyo sizce normalmi:KK43:

Karın ağrısı benimde oluyor ara sıra ancak lekelenmen devam edersemuhakkak doktora git düşük riski olabılıyor ilaçla kontrol altına alınır , dikkat et ağır işler yapma dinlen uzan

Karın ağrısı benimde oluyor ara sıra ancak lekelenmen devam edersemuhakkak doktora git düşük riski olabılıyor ilaçla kontrol altına alınır , dikkat et ağır işler yapma dinlen uzan

canım ben en çok karın ağrısından korkuyorum, benim önceden de adet olmadan bir hafta önce başlardı karın ağrım aynı o ağrıdan arada gelip gidiyor. lekelenme ilişkiden sonra oldu doktora gittim pek ilg,lenmedi sormadı bile kanamam ne renk oldu ne kadar oldu diye, hemen ilaç verdi biri progestan diğeri de haftalık iğne , zaten 3-5 damla oldu ama karın ağrısı normaldir inşallah o beni daha çok korkutuyor:18:

inşallah herşey yolunda gider canım ya Allah yardımcın olsun

X