2013'te Yeniden Tüp Bebek Deneyeceklerin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bende 5 gün önce negatif sonucu alanlardanım. sorun endometriyozis.temmuz ayında laporoskopi oldum çikolata kistim alındı ve birçok yapışıklık olduğu ve kısmen açtığını söyledi doktor.3 ay zoladex iğne kullandım adet görmedim. ekim ayında kontrole gittiğimde tüp bebek tedavisine başlayalım dedi doktorum. ve başladık. 3 adet yumurta toplandı 2 si döllendi 2. gün transfer edildi. Maalesef sonuç negatif.ocak gibi 2. denemeye gidicem. Çevremdeki herkes takma düşünme falan diyor ama nasıl olacak takmamak. Sabahtan akşama bu sitede herkesin deneyimlerini okuyorum ne yapabilirim diyorum ama işin içinden çıkamıyorum. 35 yaşındayım. Bu bekleme sürecinde kendi kendime kararlar aldım. Sigarayı bıraktım. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Kilo vermeye çalışıyorum. Sizlere bir sorum olacak duymuşsunuzdur bal-çörekotu-tarçın karışımı yumurta sayısını ve kalitesini artırıyomuş. Acaba bu bekleme sürecinde yapsam mı? Ama yumurta sayısını artırayım derken kiste dönüşmesin bundan da korkuyorum yoksa 1 ay falan dinlenmemiz mi gerekiyor? Fikirlerinize ihtiyacım varrr Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah. Sevgiler

bende 10 gün önce endometrium denen seyi duydum tabi kendimde.acik ameliyat oldum miyomlar yapisiklik endometrium.simdi beklemedeyim.bana bu endometrium denen seyi anlatabilirmisin sendfe sorun nasildi.bide bende bu caylari sogan kürünü denemek istiyorum ama yine rahimda bir sorun olur diye korkuyorum

evet canım her ikisinde de öngörüşme ücretsiz.ben aslında ikisinde de yaptırdım ama labaratuar olarak ve doktor olarak ta sanki onlardan başkasına güvenesim gelmiyor hiç.ama benim artık son derece titiz incelenmem gerekiyor belki geçmişimi okumuşsundur.baya bir sorunluyuz yani.
tabiki gelince sana detayları anlatırım.nerde ikamet ediyorsun yaşın kaç

yas 37.95 yilinda bir düsügüm oldu dahada hic hamile kalamadim.3 kez negativ tüp bebekte ayni hastanede.international hospital yesilköy.simdi acik ameliyat oldum miyomlar endometrium yapisiklik vs.simdi subati bekliyorum.su tahlilleride yaptirip.gidicem almanyadayim.hamburg.esimde sperm hareketsizligi var.ya ben buraya yeni üye oldum sen arkadasimsin ama seni gecmisini bulup okuyamiyorum yani anliyacagin bu sayfalara yeniyim bana anlatabilirsen okuyabilirim.tesekkürler

belki37 seni gördüğüme sevindim canım nasılsın?:nazar:

vallahi nasil olayim elimde bir bir bardak kahve(yasak biliyorum)yinede seviyorum önümde en sevdigim pasta.ve karsimda siz.napim valla esim iste ben evde karnimda bicak yarasi.arastirma halindeyim.sevgiler

yas 37.95 yilinda bir düsügüm oldu dahada hic hamile kalamadim.3 kez negativ tüp bebekte ayni hastanede.international hospital yesilköy.simdi acik ameliyat oldum miyomlar endometrium yapisiklik vs.simdi subati bekliyorum.su tahlilleride yaptirip.gidicem almanyadayim.hamburg.esimde sperm hareketsizligi var.ya ben buraya yeni üye oldum sen arkadasimsin ama seni gecmisini bulup okuyamiyorum yani anliyacagin bu sayfalara yeniyim bana anlatabilirsen okuyabilirim.tesekkürler

Geçmiş olsunn cnmmm ....

Geçmiş olsunn cnmmm ....

sagolasin.gecer gecerde,bu ameliyati neden oldugum ne icin oldugum gecmeyecek sanirim.o iz orada kaldigi sürece.ve ben anne olamaz isem onu gördükce hep hatirlayacagim.almanyada oldum ameliyati ben.ailem türkiyede soranlara hep söyle anlattim ameliyatimi.MAZLUM CIMENin sözleri ile.EKMEK SARAP DOKTOR VE BEN:BIRDE SABAHIN 4ü.diyorlarki bu ne demek.dedimki doktorun elinde 1 bardak sarap bana verdiler ekmek.o icti ben yedim.zaman sabahin 4ü.ve doktor dediki babanin sarap canagina ve atti bicagi.herkes bana üzülecegi yerde gülme krizine giriyor ve bende kurtuluyorum acimakli sözlerden.belki bize biraz moral olur diye anlattim.hattaa aaaaaaaaaaaaaa orada ameliyat öylemi yapiliyor vay be zengin isi desene diyolar.bu seferde ben gülüyorum

eğer saatlerimiz yakın olursa görüşür tanışırız inşallah

merhaba mikro 81.her iki hast görüsmen var sanirim .bahceci ve memorial. görüsmeden sonra bizi bilgilendir olurmu merak ile bekliyoeum.benim yüzyüze görüsme gibi bir sansim yok.yurtdisindayim.ki eger hangisine karar verir isem gidip direkt baslayacagim

merhaba.aslında konu açmıştım ama bu başlığı görüncede burayada yazmak istedim.arkadaşlar tüp bebek raporu ile tedavim başlayacaktı fakat kendiliğimden hamile kaldım allahım herkese nasip etsin inşallah.eğer raporu olmadan tedaviye başlayacak arkadaş varsa aldığım fiyata elimdeki hiç kullanılmamış dolapta muhafaza ettiğim ilaçları vermek istiyorum.alacak arkadaşta uygun almış olur.

ilaçlar:GONAL-F 450 IU 33MCG O.75 ML 5 ADET

MENOGON 75 IU 5 AMPUL 2 ADET

CETROTİDE 0.25 MG 7 ADET

OVITRELLE 250 MCG 1 ADET

100 mesajım olmadığından özel mesajlara yanıt veremiyorum.tekirdağda ikamet ediyoruz telefonum:5334544121

Canım merhaba yazışmalarını okudum ben 2 kere memorial okmeydnında denedim yakında ASM den randevu alıcaz inş hakkında hayrlısı olsun beni haberdar edermisin öpt

canım hangi doktora gidiyordun orda bi de ordan neden ayrıldın özel değilse öğrenebilir miyim?

nerde yaptiracaksin canim

Merhaba belki 37. Topiğimize hoş geldin. Canım ben memorialde yaptırmayı düşünüyorum. Güveniyorum o hastaneye ve ekibine. Benim 5.denemem olacak.Çok şükür eşimle ilgili bir problemimiz yok.Ben endometriyozis hastasıyım ve yumurta kalitem ve rezervim düşük. Allah bu yolda uğreşanların emeklerini boşa çıkarmasın hepimize nasip etsin inşallah.:KK55:

merhaba mikro 81.her iki hast görüsmen var sanirim .bahceci ve memorial. görüsmeden sonra bizi bilgilendir olurmu merak ile bekliyoeum.benim yüzyüze görüsme gibi bir sansim yok.yurtdisindayim.ki eger hangisine karar verir isem gidip direkt baslayacagim

evt canım iki hastanede de görüşmem var fakat memorıal ve asm de .gelince detayları anlatırım.
kendime gelince eşimde sperm sayı morfoloji hareket yönünden de sıkıntılı.o yüzden tüpe başvurduk.yaşım 31 eşim 35.ilk yaptırdığımda 23 yaşındaydım.3 gebelik oldu.fakat düştü.5 i taze 2 si donmuş toplamda 7 tüp bebek yaptırdık.ancak 7.de bende kan pıhtılaşması olduğunu buldular.sulandırıcı iğne vuruldu fakat bu seferde embryolar kaliteli olamadı.pgt ye gidemedi yani.şimdi yılmadım 8.i için yola koyuldum.ama bu sefer allah nasip ederse pgt,co-cültür,histeroskopi ne varsa hepsinin yapılmasını istiycem.yinede olmayabilir.ilahi takdiri yapacak bişey yok.rabbim elimizi boş çevirmez inşallah.

Canım merhaba yazışmalarını okudum ben 2 kere memorial okmeydnında denedim yakında ASM den randevu alıcaz inş hakkında hayrlısı olsun beni haberdar edermisin öpt

asm de hangi doktora gideceksin canım
memorıalden neden ayrılıyorsun birde çok özel değilse

evt canım iki hastanede de görüşmem var fakat memorıal ve asm de .gelince detayları anlatırım.
kendime gelince eşimde sperm sayı morfoloji hareket yönünden de sıkıntılı.o yüzden tüpe başvurduk.yaşım 31 eşim 35.ilk yaptırdığımda 23 yaşındaydım.3 gebelik oldu.fakat düştü.5 i taze 2 si donmuş toplamda 7 tüp bebek yaptırdık.ancak 7.de bende kan pıhtılaşması olduğunu buldular.sulandırıcı iğne vuruldu fakat bu seferde embryolar kaliteli olamadı.pgt ye gidemedi yani.şimdi yılmadım 8.i için yola koyuldum.ama bu sefer allah nasip ederse pgt,co-cültür,histeroskopi ne varsa hepsinin yapılmasını istiycem.yinede olmayabilir.ilahi takdiri yapacak bişey yok.rabbim elimizi boş çevirmez inşallah.

senin yasadiklarinda inanilir gibi degil.ama pes etmemen cok güzel maddi manevi rabbim güc versin sana ve pes etme

senin yasadiklarinda inanilir gibi degil.ama pes etmemen cok güzel maddi manevi rabbim güc versin sana ve pes etme

bende 95 yilinda söyledigim gibi bir hamilelik yasadim yani hic degil ise hamile kalabildigimi biliyorum.ama düsük oldu ve vakkum kürtaji denen sey gerceklesti iceride kalan parcalari aldilar.dahada asla hamile kalamadim bilmiyorum ya o kürtajdan yada allahin taktiriki o evliligim 9 yil sonra bitti.simdi 5 yillik evliyim ve cok istememe ragmen yine cocugum olmadi simdi ise esimde sorum sperm hareketsizligi.iki yil öncesine kadar bende bir sorun yok gibi görünüyordu.ama su oldugum ameliyat feciydi .miyomlar endometrium yapisiklik.simdi iyilesiyorum.bakalim seni takip edicem memoriala gidersen .tecrube olacaksin bana.

bende 95 yilinda söyledigim gibi bir hamilelik yasadim yani hic degil ise hamile kalabildigimi biliyorum.ama düsük oldu ve vakkum kürtaji denen sey gerceklesti iceride kalan parcalari aldilar.dahada asla hamile kalamadim bilmiyorum ya o kürtajdan yada allahin taktiriki o evliligim 9 yil sonra bitti.simdi 5 yillik evliyim ve cok istememe ragmen yine cocugum olmadi simdi ise esimde sorum sperm hareketsizligi.iki yil öncesine kadar bende bir sorun yok gibi görünüyordu.ama su oldugum ameliyat feciydi .miyomlar endometrium yapisiklik.simdi iyilesiyorum.bakalim seni takip edicem memoriala gidersen .tecrube olacaksin bana.

rabbim inşallah bu mubarek aylarda dualarımızı kabul eder.sende hiç yılma.gerçi erkekler daha çabuk pes ediyo ama biz onları ikna ederiz bi şekilde.biliyorum anne olacağız hissediyorum yani .
memorıalde daha önce 3 deneme yaptım ve hiç gebe kalamadım orda.o yüzden çok kararsızım.
benim eşim şuan fildişi tozu kullanıyor spermler için.birde çakşır otu da iyi geliyormuş öncesinde kullanabilirsiniz sizde.
rabbim sanada şifa versin inş.göbişini doldursun :)))

simmay merhaba sessiz takip ediyorsun .
kızlar 15 dk daha buralardayım sonra yatıcam yarın iş var malesef:KK43:(

rabbim inşallah bu mubarek aylarda dualarımızı kabul eder.sende hiç yılma.gerçi erkekler daha çabuk pes ediyo ama biz onları ikna ederiz bi şekilde.biliyorum anne olacağız hissediyorum yani .
memorıalde daha önce 3 deneme yaptım ve hiç gebe kalamadım orda.o yüzden çok kararsızım.
benim eşim şuan fildişi tozu kullanıyor spermler için.birde çakşır otu da iyi geliyormuş öncesinde kullanabilirsiniz sizde.
rabbim sanada şifa versin inş.göbişini doldursun :)))

bilmiyorum burada almanyada varmi bakarim.3 deneme demek peki ne söyleyebilirsin bana orayi 4 cü kez düsünene biri olarak.sanada ayrica hayran kaldim ne kadar azimliymissin.ayrica fiyat konusunda bilgi verebilirmisin

X