2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam ayin 1 inde sezaryen le doğum yapıcam doktorum bazı testler isteyecekmis bilen var mı hangi test olduğunu:26:

Rabbim hepimizi sağlıkla kurtarsın inşallah.. Kan ve idrar testleridir canım. Ben de yaptırdığımdan değil ama başka ne olabilirki..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar sütü arttıran üç şey var stressiz üzüntünüz olmak
Bol su içmek ve uyumak.diğer şeyler sütü arttırmıyor tabi
Düzenli beslenmek gerek.

Ben de dün bebeğini hala emziren bi tanıdığımla konuştum bu süt meselesini o da aç kalmayacaksın dedi. Ne yersen ye süt oluyor zaten dedi.

http://www.doktorsitesi.com/video/emzirme-doneminde-saglikli-kilo-kontrolu-nasil-olmalidir buda benden kıyak:))
süt arttıran hurma incir ıspanak yaprakları ısırgan yaprağı kestane diyor su su su diyor :))

Isirgan gercekten arttiriyo denenmis :) baska bn balik yedigim zaman dereotu bulgur plavi yedigimde sip sip damliyodu ama en cok da guzel uyuyup uyaninca banyo yapinca tas gibi oluyodu stres yorgunluk azaltiyo malesef bu sut tamamem beyinle alakali old icin kendine dikkat edip hic biseyi takmiyacksin

Herkese günaydııın

benim karnımda kaşıntılar tekrar başladı,kaşımamaya çalışıyorum.şkremlerimde bittiği için saf zeytinyağı sürüyorum yaaa şu kadar durdum burdan sonra çatlamasan bari zaten başka yerlerimde var..:KK50:

Herkese günaydııın

benim karnımda kaşıntılar tekrar başladı,kaşımamaya çalışıyorum.şkremlerimde bittiği için saf zeytinyağı sürüyorum yaaa şu kadar durdum burdan sonra çatlamasan bari zaten başka yerlerimde var..:KK50:

Bebe yağı da alabilirsiN canım fiyatları max 15 tl ama zeytinyağı da iyidir..

Ben bugün ilaç yazdırmak için sağlık Ocağına gittim orda bi ebe vardı15 gün sonra gel doğum tarihini elle ölçüp söylerim dedi. Yani geçen de yazmıştım çevrenizde ebe varsa ya da görmüş geçirmiş bi hanım onlar karnın aşağı inip inmediğine göre çok isabetli tahminler yapabiliyorlar.. Bayramla ilgili de içini ferah tut canım benim çok şükür bebeğinin gelişimi iyi sen de bebek de Allah'a emanetsiniz. En hayırlı zamanda olsun inşallah hepimizin doğumu..

ağol canım , annem geldi ikimizin de ödü kopuyo bayram tatilinden , o da diyo doğum yakın , çok tırstım , hayırlısı artık, Allaha emanetiz...

Kuzenimi gördüm hafta sonu benden 10 gün önce o karnı aşağıya inmiş. Bu göğüs altından 4 parmak tutunca belli oluyor ama benimde göbek deliğimden aşağisi boş gibi yani yumuşak oldu neden bilmiyorum birde bebek önce sağa tekme atardi kaburgaya doğru yada hareketler hep sağdaydi şimdi sol göbegin üstünde...Ayrıca Karnım bir haftada kocaman oldu catlamaya başladım hemde hergün artıyor eşim sayıyor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .
lierac sür göbeğine canım , çatlamaz inşallah , aman çatlarsa da napalım annelik izleri bunlar...:KK52:

ağol canım , annem geldi ikimizin de ödü kopuyo bayram tatilinden , o da diyo doğum yakın , çok tırstım , hayırlısı artık, Allaha emanetiz...

lierac sür göbeğine canım , çatlamaz inşallah , aman çatlarsa da napalım annelik izleri bunlar...:KK52:

Anneciğin de o görmüş geçirmiş hanımlardan demek:) sen yine yatmaya devam et canım inşallah en hayırlı zamnda sağlıkla gelsin bebeğin.. Allah büyüktür..

Anneciğin de o görmüş geçirmiş hanımlardan demek:) sen yine yatmaya devam et canım inşallah en hayırlı zamnda sağlıkla gelsin bebeğin.. Allah büyüktür..

Benimde annem olsa da yanımda doğumun yakın ama ben burdayım merak etme dese :KK43:

Bugün kontrolüm var, çatı muayenesi yapacak doktor...Alttan muayenede çok kasılıyorum...Bakalım ne olacak. Sezeryan için gün isteyeceğim ...bakalım ne olacak...

Bugün kontrolüm var, çatı muayenesi yapacak doktor...Alttan muayenede çok kasılıyorum...Bakalım ne olacak. Sezeryan için gün isteyeceğim ...bakalım ne olacak...

sezeryan istiyorsan çatı muayenesine gerek yokki.. hem o kadar korkulacak bişey değilmiş... burdaki biçok arkadaş yaptırdı nasıl olduğunu bile anlamayanlar var :)

merhaba aRkadaşlar hastaneye geldim nst sırası bekliyorm inşallah güzel haberlerle dönerim

İnşallah canım hayırla gel. .

Canım benim annem de bayramın 2.günü gidicek doğuma kadar kalmaz benle, kv gelcek , hayırlısı....

Benim annemde ağustos sonunda gelecek, yurt dışında ya çok korkuyorum çok erken olmasından. En azından iki hafta önce olursa Sezeryan gün vermedi henüz annem gelene kadar toparlanariz yavrumla ablama gideceğiz annem orada bakacak. ..Eylül sonu dönecek annem o zamanda yerimiz belli olur evimize yerleştiriz...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kızlar biz de dün gittik doktora. Daha önce bi kere sancım olmuştu o zaman nst de 100lere çıkmıştı. Dün de 50lere çıkan küçük sancılar çıktı nst de. O yüzden bayramdan önce tekrar görmek istedi doktorum. Cuma tekrar gidicez. Çatı muayenesi yapabilir bu sefer. Yada haftaya da yapabilir ama artık yapsa da kurtulsam diyorum. Bi de bana senin bebek 40 haftayı beklemicek demişti haftaya 38. haftada olcam ne ara yapcak çatı muayenesini? O yapmadan bebiş gelirse ne olur ki o zaman sezeryan mı olunuyor merak ettim ben normal doğum istiyorum.

X