2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
10.691
880
42
ben belki ağustos belki eylül annesi olucam ama ağustos bölümünde olmak istedim arkadaşlarım burda olduğu için ,

henüz bebeğimle ilgili bir bilgiye sahip değilim ,umarım benimledir şu anda ,ben topiği erken açmak istedim ,zamanla doldurmak nasip etsin allah ,

yıllar evvel 2008 yılında yine böyle güzel tatlı heyecanlarla bebeğimin cicilerini paylaşırdım kasım anneleri topiğinde ,çok eğlenceli anlar yaşadık ,fikirler aldık ,bebek arabası ,puset ,yatak hakkında ,bildiklerimizi aldıklarımızı paylaştık ,yine öyle eğlenceli bir topik olsun ,allah aldıklarımızı kullanmak nasip etsin ,bismillah diyerek topiği açıyorum ,zamanla aldıklarımızı koymayı nasip etsin allahım ..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Görmedim bende daha önce hayırlı ugurlu olsun yeni topiğimiz inşallah güzel paylaşımlar yaparız şans ve uğur getirsin hepimize saglıkla kavuşalım miniklerimize

emin ol en eğlenceli bölüm bu oluyor ,neler almışız neler almalıyız ,hep birbirimize danışırız ,ayına göre neler gerekli ,ay doğum çantamızın resmini bile koymuştuk mehtap ya :KK55:,umarım yavrularımız bizlere bu günleri gösterir..:nazar:

hayırlı olsun cnm topiğin zamanla paylaşırız inşallah şimdiden birçok şey alasım var ama dizginliyorum kendimi :KK70:

ayy ne güzel şeyler olucak bu topikte kim bilir küçük küçük eşyalar benim ikinci kız olursa pek bişi almam heralde,
ilki kız olduğundan erkek olursa bişeyler alırım galiba gerçi bana çok hediye geliyor anane teyze hala dan filan ilkindede bir iki parça bişey almıştım .bizim burda ilk çocuğa beşik gelir hala annemin aldıklarını giyior ben bişi almıyorum:KK9:

Son düzenleme:
ben kendimi almamak için zor tutuyorum :) ama ananesi benden gizli dolu şeyler almış geçen gün gösterdi.ben almaya başlarım yakında :) kısmeti bol olsun bebişimin.annesi onun için çalışıyor artıkkkkkk :KK66:

hayırlı olsun topiğimiz eylülüm
benim için çok faydalı olacak burası,
çünkü ilk bebiş ve eksik bişey kalsın istemiyorum
$bebemiz.gif

canımm hayırlı olsun topiğin,rabbim güzel paylaşımlar yapmayı nasip etsin inş..d
sağol tatkım hep beraber inşallah
hayırlı olsun cnm topiğin zamanla paylaşırız inşallah şimdiden birçok şey alasım var ama dizginliyorum kendimi :KK70:
ben bi göreyim bebeği onun şerefine alıcam ,bir parçada olsun alıp koyucam kenara
ayy ne güzel şeyler olucak bu topikte kim bilir küçük küçük eşyalar benim ikinci kız olursa pek bişi almam heralde,
ilki kız olduğundan erkek olursa bişeyler alırım galiba gerçi bana çok hediye geliyor anane teyze hala dan filan ilkindede bir iki parça bişey almıştım .bizim burda ilk çocuğa beşik gelir hala annemin aldıklarını giyior ben bişi almıyorum:KK9:

aynı ben :KK1:benimde kızımdan kalan o kadar çok şey varki ,almaya gerek bile yok ,ama erkek olursa evi köyü dolduruvcam gibi duruyo :KK9:
ben kendimi almamak için zor tutuyorum :) ama ananesi benden gizli dolu şeyler almış geçen gün gösterdi.ben almaya başlarım yakında :) kısmeti bol olsun bebişimin.annesi onun için çalışıyor artıkkkkkk :KK66:

aaa bak sadece senin alman gerekmez ,anneanne ,babaannenin aldıkları ,örükleri ,hediye gelenler ,ne varsa koyalım ki fikir alalım tatlım
hayırlı olsun topiğimiz eylülüm
benim için çok faydalı olacak burası,
çünkü ilk bebiş ve eksik bişey kalsın istemiyorum

Eki Görüntüle 909767

inan bana öyle faydası oluyorki ,ben doğum çantası denen şeyden bile bi haberdim ,buradaki arkadaşların yardımıyla hazıraldım çantamı ,hastanede her gören ooo maşşallah hiçbişeyini de eksik etmemişsin diyorlardı
ciciler almaya başlamak istiyorum ama ne zaman Eki Görüntüle 910188

hemen başla kuzum ,keseyi de gördün artık ..beyaz krem sarı renklerde almaya başlayabilrisin ki artık

emin ol en eğlenceli bölüm bu oluyor ,neler almışız neler almalıyız ,hep birbirimize danışırız ,ayına göre neler gerekli ,ay doğum çantamızın resmini bile koymuştuk mehtap ya :KK55:,umarım yavrularımız bizlere bu günleri gösterir..:nazar:

vallaha ben bu konuda tecrübeli degilim ilk olucagı icin tecrübeli olan arkadaşlar bizlere yardımcı olsun artık hic bi bilgim yok neler alıcam napıcam yatagı nasıl olmalı dogum cantasında ne gibi şeyler gerekli bizi bilgilendirirlerse cok sevinirim kendi adıma
bunlar icin şuan cok erken tabiki ama inşallah miniklerimiz bizi sevindirir

merhaba arkadaşlar,
ben de yeni öğrendim ve kısmetse 6-7 ocak ta kese için dr a gideceğim.

topik açayım derken topiğinizi farkettim ve hepimize hayırlı hamilelikler diliyorum.
dilerim sağ sağlim, sağlıkla, rahat bir hamilelik ve normal doğumlar yaşarız.
hepimizin gözü aydın, hepimize hayırlı olsun

Mrb arkadaşlar bu benim 2. gebeliğim.Kızımda herşeyi almıştım kıyafet harici çoğu şeyi kırmızı veya yeşil sarı olarak almıştım ikincide de kullanabileyim diye.İlk bebeği olacaklara öncelikli önerim örneğin banyo kovaları vs ana kucağı gb şeyler ilk bebekte hemen eskimiyor o yüzden ortak renk alın ikinciyede kullanırsınız:)

Mrb arkadaşlar bu benim 2. gebeliğim.Kızımda herşeyi almıştım kıyafet harici çoğu şeyi kırmızı veya yeşil sarı olarak almıştım ikincide de kullanabileyim diye.İlk bebeği olacaklara öncelikli önerim örneğin banyo kovaları vs ana kucağı gb şeyler ilk bebekte hemen eskimiyor o yüzden ortak renk alın ikinciyede kullanırsınız:)

ben en büyük salaklığı işte o kovaları ,küveti filan saklamamakla yaptım ,daha doğrusu sakladımda kovayı filan başka amaçlı kullandım :KK9: temizlik işinde filan ,küvetide lazım değil diye terasa attım taaa ne zaman ,güneşten rengi mengi solmuş :KK9:şimdi işin yoksa yeniden al :KK14:
bebek arabası ,ana kucağı ,mama sandalyesini filan çok iyi muhafaza etmiştim ,sapasağlamlar zaten ..onun dışında malesef kızımın bebeklik eşyaları hep kız için ,pembeli pullu mullu ,kız diye heves ettik işte hepsi marka zaradan kotondan ,hm den filan alındı ,hello kity li ,doralı ,minni mouse lu filan ,erkek olursa kullanılamaz ,ama kız olursa oohhh bol bol var ..:KK1:

benimde banyo küveti pembe nolcak erkek olsada kullanırım çocuk ne anlıycak yha .yürüteci babam almıştı o yeşil sonrakilerde kullansın diye öyle renk almış.

ben ancak internetten alabilcem
ama dokunarak almak istiyorum cicileriniEki Görüntüle 911603
yatağını babannesi alacakmış,heveslenmiş...
bari nasıl bişey aldırayım onu söylersiniz artıkın :KK52:

heves ediyorsan oda yaparsın balım ,ama dersenki ohhoo odaya çok var daha ( ben 3 yaşında yaptım ) o zaman park yatak en ideali ,şimdi beni kesselerde ben park yatak alıcam ..kayınvalidem pek hevesliydi oda alıcam torunuma diye ,güç bela vazgeçirip bi beşikle bi şifonyer aldırmıştım ..
çünkü ben kızımın büyüdükçe isteklerine göre ve kendi zevkime göre odasını dekore etmek istiyordum ,öylede yaptım şu an ..

benimde banyo küveti pembe nolcak erkek olsada kullanırım çocuk ne anlıycak yha .yürüteci babam almıştı o yeşil sonrakilerde kullansın diye öyle renk almış.

bizim herşeyimiz pembe :KK9:olsun napalım allah allah küvetide çocuğa giydirmicez ya :KK9:dediğin gibi ne anlar o ..

bizim bir yürüteçle 5 .çocuk büyüdü ,benimki, ablamınkiler, kuzenlerinki ,en son yürüteç kimde kaldı bilmiyorum valla :KK8:

heves ediyorsan oda yaparsın balım ,ama dersenki ohhoo odaya çok var daha ( ben 3 yaşında yaptım ) o zaman park yatak en ideali ,şimdi beni kesselerde ben park yatak alıcam ..kayınvalidem pek hevesliydi oda alıcam torunuma diye ,güç bela vazgeçirip bi beşikle bi şifonyer aldırmıştım ..
çünkü ben kızımın büyüdükçe isteklerine göre ve kendi zevkime göre odasını dekore etmek istiyordum ,öylede yaptım şu an ..

bizim herşeyimiz pembe :KK9:olsun napalım allah allah küvetide çocuğa giydirmicez ya :KK9:dediğin gibi ne anlar o ..

bizim bir yürüteçle 5 .çocuk büyüdü ,benimki, ablamınkiler, kuzenlerinki ,en son yürüteç kimde kaldı bilmiyorum valla :KK8:

baya sağlammış desene yürütec

X