2014 Aralık Anneleri

Gunaydın kızlar. Aranızda istanbulda olupta 4 lü yada 3 lü ultrason fiyatı alan varmı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınn😊 ben de istanbulda ayrıntılı ultrason için hastane arıyorum. Telefonla görüştüm hiçbiri fiyat vermedi ya:KK43:
Uygun fiyatlı bi yer bulabilsek keşkee.. Sen anadoluda mısın avrupada mı?

Günaydınn😊 ben de istanbulda ayrıntılı ultrason için hastane arıyorum. Telefonla görüştüm hiçbiri fiyat vermedi ya:KK43:
Uygun fiyatlı bi yer bulabilsek keşkee.. Sen anadoluda mısın avrupada mı?

Avrupa cnm ben. Ama kendı hastanmde 300 küsür dediya. Ama doktorumun tavsiye edecegı biyer varmı onu sorucam. İki hafta sonra kontrolum. Ozamn sorarm

aralık 2014 annesi olacaktım ama karnımda öldü ne zaman hamile kalırım yeniden acaba :KK43:

Cok üzüldüm allah yeniden bebis sahibi olmayı nasip etsin inşallah. .neden ölmüş ki cnm doktor ne dedi? Kacvhaftaliktin bir rahatsizligin falan var mıydı? ? Cok soru sordum ama inan cok üzüldüm :'(

Avrupa cnm ben. Ama kendı hastanmde 300 küsür dediya. Ama doktorumun tavsiye edecegı biyer varmı onu sorucam. İki hafta sonra kontrolum. Ozamn sorarm

İyi ki İstanbul'da değiliz ne o fiyatlar öyle. Benim hastanemde 90 TL ki o ay muayne ücreti de vermeyeceğim 35 TL ye geliyor ayrıntılı :KK1::KK1::KK1:

İyi ki İstanbul'da değiliz ne o fiyatlar öyle. Benim hastanemde 90 TL ki o ay muayne ücreti de vermeyeceğim 35 TL ye geliyor ayrıntılı :KK1::KK1::KK1:

Oh neguzel. Burası resmen soyuyo ya. Oyuzden uygun biyer arıyorum

Yaa ne vicdansız bencil insanlar var. Üzülme canım verilmiş sadakanız varmış allah korumuş

Aynen öyle canım...çok sağolasın ...

6 ay hamile kalmak yok sonrasında bakıcaz çok istiyorum bebek :)

Canım Allah bir an önce sağlıklı bir gebelik nasip eder inşallah...

Evet ya uçmuş fiyatlar istanbulda doğuma 9bin istiyorlarmş o ne dedim sanki bulantıyı yükü de kendileri çekecek 9 ay soygunculuk resmen! Biz iyiyiz şükür oraya bakarak :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Hangi hastaneye gidiyosun canım? Benim gittiğim hastne de 200tl fiyat verdiler. Bazıları daha da uygunmuş ama tek tek gidip soramayız ya:KK43:
Perşembe günü zeynep kamilde bi şansımı denicem bakalım sıra verecekler mi..

Hangi hastaneye gidiyosun canım? Benim gittiğim hastne de 200tl fiyat verdiler. Bazıları daha da uygunmuş ama tek tek gidip soramayız ya:KK43:
Perşembe günü zeynep kamilde bi şansımı denicem bakalım sıra verecekler mi..

Beylikdüzü medilife gıdıyorum. Orda sekretere sormuştm bu fiyatı verdı. Bide doktoruma sorcam bakalmm. Bı gıtte banada yaz cnm nekadarmış. Sen hangi hastaneye gıdıyosun

Oh neguzel. Burası resmen soyuyo ya. Oyuzden uygun biyer arıyorum
İPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Valla gel burda yaptır hem gezmiş olursunuz hem daha ucuza gelir :KK1::KK1::KK1:
bugünde çalışılır mı yaaa :95::95::95::95::95:
Offf sorma 12 olsada evime gitsemmm :KK15::KK15:
Aynen öyle canım...çok sağolasın ...

Canım Allah bir an önce sağlıklı bir gebelik nasip eder inşallah...

Evet ya uçmuş fiyatlar istanbulda doğuma 9bin istiyorlarmş o ne dedim sanki bulantıyı yükü de kendileri çekecek 9 ay soygunculuk resmen! Biz iyiyiz şükür oraya bakarak :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Haha hem acıyı, ağrıyı çek üstüne birde 9000 tl ver onun acısı daha çok koyar şahsen bana. Biraz daha eklesen orta yollu bir araba alınır be :KK1::KK1:
Ay hiç sorma ben pazarda calışıyorum.

Senin durum hepten farklı. Eşin Pazar günleri evde seni mi bekliyor ? Şahsen benim eşim de Pazarları çalışıyor ben melül melül evde onu bekliyorum :KK43::KK43: Arada Pazarları tatil olunca bayram oluyor bizim için :KK1::KK1: Pazar tatil olan bir iş bulamadın diye sitem ediyom hep :KK1::KK1:

Beylikdüzü medilife gıdıyorum. Orda sekretere sormuştm bu fiyatı verdı. Bide doktoruma sorcam bakalmm. Bı gıtte banada yaz cnm nekadarmış. Sen hangi hastaneye gıdıyosun

Zeynep kamilde ücretsiz canım ama çok yoğun diyorlar çoğu insan sıra alamıyormuş.. Ben pendik yüzüncü yıl hastanesine gidiyorum eskiden nene hatundu

Valla gel burda yaptır hem gezmiş olursunuz hem daha ucuza gelir :KK1::KK1::KK1:

Haha hem acıyı, ağrıyı çek üstüne birde 9000 tl ver onun acısı daha çok koyar şahsen bana. Biraz daha eklesen orta yollu bir araba alınır be :KK1::KK1:

Senin durum hepten farklı. Eşin Pazar günleri evde seni mi bekliyor ? Şahsen benim eşim de Pazarları çalışıyor ben melül melül evde onu bekliyorum :KK43::KK43: Arada Pazarları tatil olunca bayram oluyor bizim için :KK1::KK1: Pazar tatil olan bir iş bulamadın diye sitem ediyom hep :KK1::KK1:

He yok eşimde salı gunleri izinleri. Bende salı izinliyim. Bende hafta içi izni olan işi zor bulmuştum.

aaaa 12ye kadarmı seninki :KK43: ben daha yeni geldim 15te çıkıcam :KK19:

kızlar sonucumuz temiz çıktı Allaha şükür.
şimdi öğrendik ve mutluluktan ağlamaktayız.

Zeynep kamilde ücretsiz canım ama çok yoğun diyorlar çoğu insan sıra alamıyormuş.. Ben pendik yüzüncü yıl hastanesine gidiyorum eskiden nene hatundu

Hmm dur bende bi araştırıyımm.

X