2014 eylül gelinleri de buraya:))

günaydınn kızçelerr=) tatil bitti vallahi gelemedim kaç gündür. bizde çesmeye giittik kafa dinledik geldik vallahi bayramda her biyer kapalı olunca bişey yapamadk. bitek dün akşam üzeri düğün takılarını gidip sectim okadar. evin boyası bitmedi daha yandık vallahi ne yandık yaa:KK70: işler cok gözümde büyüyo benim =)) siz neler yaptınız bakalım ne var ne yok.

hosgeldin tatlim iyice dinlenmissindir umarim:)
boyadan zor o bitmedigi icin büyüyor gözünde tatlım:KK66:
bizde bugun mobilya siparisi verdik gelinlik begendik olculr alindi nasil olacak onlar belirlendi zor ismis yaa :KK70:

Ben eşimi yükte hafif yürekte ağır seviyorum...
Ben iken Biz olmaya 45 gün kaldı...

canım birşey soracağım sana benim düğünüm eylül 13. ben ayın 20-22si gibi hastalanıyorum.
bir ay kala doğum kontrol hapına başlayacağım 21 günde bir oluyormuşsun ya regli ben şimdi kullandığımda 20 si gibi gelecek olan regli benim düğün zamanına gelir mi?

sanırım denk geliyor ama yinede bir bilgim yok tatlim ne soylesem yanlis olabilir

bizimde davetiye basılacak daha beğenmedik sonra kına elbise alacaz daha gelinlik provam var ALLAH tan ev işi bitti bizm bi yerleşme kaldı onuda zaten muftagı yerleştirdik yatak odası filan kaldı

Davetiye bizimde bastırılcak basılmadı daha :KK70: bnm gelinligin 1 tane provası var agustos sonunda ayakkabımla gidicem bekliyoruz ona var daha diye.kınayı hic ellemedik daha bizde:KK70: bi yeri tuttuk okadar:KK70:

bizimde davetiye krizimiz var daha onlarin orada olacak dugunun yerinde sorun var birde biz akrabalara daha yakin kisilere özel daha guzel digerlerinede daha ucuz olani yaptirmayi düşünüyoruz bakalim nasil olacak:KK66:

Kesinlikle canim mesela bizim evde 3 vazo oldu ama gecen gun sogan patates koymaya kP bulamadik ertesi gun hem annem verdi hem nisanlimin eski evden ayni kaptan bulduk 2 tane oldu simdi de:) temizligi zor oldugu ve cok azar azar aldigimiz icin ozel sepet almiyorum.

Avsa dan ne ciciler bulmussundur ben de avsa kupami goturdum. Bir de mutfaga aldigim sivi sabunlugun renginde buyuk kase koyu turkuaz nisanlimin evinde varmis meger bir de vazo var ayni renkleri iceren o mutfagiguzellestirmek icin epey isime yaradi tmkarsiya masaninuzerine koydum canagi sivi sabunlukla takim almis gibi oldu dolaplardan once onlar dikkat cekiyor:) sonucta kirmiziya cok uydu:)

Ben bayram oncesi tatil yapip ctesiden beri gece 12 ye kadar temizlik esya ayirma tasima duzenleme yapiyorum bugun dolap iclerindekilerin yerini degistirince mutfak bitiyor insallah yatak odasinin bazasini silip goturduklerimi yigacagim. Is yapabilecek enerjide kalabalik insan varsa cabucak biter bizde 2 anne 70 yaşlarında bir de annem bir yeri 40 kere siler tek dolapla 2 saat ugrasir fenalik geldi valla:)

valla kizlar cok sanlisiniz alternatifiniz cok burada da ne kadar alternatif olsada sizin oralardaki kadar ürünler yok
süs esyasi olarak mesela salonda konsolun masanin uzerine koymak icin annem bir takim sormus 6 milyar demisler baska sormus 5 milyar demisler en dusugu ne kadar demis 3 milyar demis artik baska yere bile sorsam tereddüt icerisindeyim bu ne abicim ya tamam isciligi var üründe guzel ama bu kadarda pahali olmazki :rolleyes:

off kızlar bıktım ben bu alışveriş işlerindenn:KK43: bugün halı bakmaya gittik ne zor şeymiş o öyle. yarın tekrar bakmaya gidicez hala netleşen bişey yok. davetiye falan baktık onu da seçemedik zaten benim beğendiklerim hep pahalı çıkıyo. nişanlıma nasıl istiyosan öyle yaptır dedim sonuçta onu da temsil edicek karışmıyorum çok önemli değil davetiye meselesi.Evin tadilatı da hala bitmedi banyo seramiklerim tam bir facia girip baktıkça ağlayasım geliyo köşe yer var duşakabin içinde kalan orasını çok kötü yapmış adam. sinirimden banyoya bakmıyorum eve gidince. Bunlara yeterince canım sıkıldığı yetmiyomuş gibi bugün nişanlımla konuşurken adetlerden açıldı konu gülerek dedi ki ooo sizi ilgilendiren adetler varmış. mesela yatak odası ve mutfağın halı ve perdesini siz alıyomuşsunuz dedi.. dedim evet biliyorum zaten. asıl bomba şu ki nişanlımın ailesi perdeci doğal olarak tüm perdeleri yapıcaklar. benim almam gerereken perdelerin yerine de ben başka şey alırmışım artık ablası öyle demiş. bende çok bozuldum. söyle faturayı ayrı kessinler de o kadarlık bişey alıyım dedim:KK47: çok ama çok kızdım gerçekten. bi de diyo ki ben söylemicektim ablam annenle konuşucaktı ama ayıp olur dedim ben sana söyledim diyo. arasa annemin ağzını kapatamazdım valla acaip sinirlenirdi.

canim ya ins hallolur
nisanlin ayip etmis nedir bu ablalardan cektigimiz ya:KK43:
bizde 5 ay once dugunu konustuk kararlastirdik onlarda dugun 3 gun oluyor benim annemde ozel olarak kizim burdaki dugunden sonra bir gun kalsin diger gun cikarin dedi onlarda kabul etti persembe bizim burada cuma onlarin orada erkeklere cumartesi kiz cikarma ve dugun olacakti gorumcem tutturmus yorgun oluruz cumartesi olacagina pazar olsun dinlenmis oluruz falan filan nisanlim o zaman askerde idi bisey bilmiyor kayinvalidemlerde resmen kabul etmisler nisanlimla konustum olmaz falan annemlere dedim uzulduler kirildilar ne bu cocuk oyuncagimi biz milletimize aradik haber verdik ona gore bilet aldilar dedi biz boyle anlasmadik deyince geri adim atti kaynanam birde nisanlim ne dese iyi zaten sadece annenle baban gelmeyecekmiydi delirdim bende sen ne diyorsun akrabadan tut komsularimiz bile geliyor beni yalniz mi birakacaklardi :KK43:
gorumcem cok beter ya allah yardimcimiz olsun sende iyi demissin aman firsat verme herseyinde en iyisini al tatlim :KK66:

kizlar nikah islemleri icin gittik konustuk pazartesi basliyoruz ins:) ayy ben cok heyecanliyim resmen biseyler aldikca evlendigimize inaniyorum ve artik bizim ikimize ait bi evimiz oluyor cok guzel bisey bu yaa :KK70::KK70:

kizlar hayirli aksamlar an itibari ile mobilyalarin siparisi verildi gelinlik secildi siparisi verildi heyecandan kalbim küt küt atiyor gece ayrintilari paylasir ve yorumlari okurum sizi coookkk seviyorum kaderdaslarim benim allaha emanet olun:KK66::KK70::KK70:

ohh çoğu şeyi hallettin zaten :) iyi bari çok sevindim canım paylaşırsın fotoları bizle

off kızlar bıktım ben bu alışveriş işlerindenn:KK43: bugün halı bakmaya gittik ne zor şeymiş o öyle. yarın tekrar bakmaya gidicez hala netleşen bişey yok. davetiye falan baktık onu da seçemedik zaten benim beğendiklerim hep pahalı çıkıyo. nişanlıma nasıl istiyosan öyle yaptır dedim sonuçta onu da temsil edicek karışmıyorum çok önemli değil davetiye meselesi.Evin tadilatı da hala bitmedi banyo seramiklerim tam bir facia girip baktıkça ağlayasım geliyo köşe yer var duşakabin içinde kalan orasını çok kötü yapmış adam. sinirimden banyoya bakmıyorum eve gidince. Bunlara yeterince canım sıkıldığı yetmiyomuş gibi bugün nişanlımla konuşurken adetlerden açıldı konu gülerek dedi ki ooo sizi ilgilendiren adetler varmış. mesela yatak odası ve mutfağın halı ve perdesini siz alıyomuşsunuz dedi.. dedim evet biliyorum zaten. asıl bomba şu ki nişanlımın ailesi perdeci doğal olarak tüm perdeleri yapıcaklar. benim almam gerereken perdelerin yerine de ben başka şey alırmışım artık ablası öyle demiş. bende çok bozuldum. söyle faturayı ayrı kessinler de o kadarlık bişey alıyım dedim:KK47: çok ama çok kızdım gerçekten. bi de diyo ki ben söylemicektim ablam annenle konuşucaktı ama ayıp olur dedim ben sana söyledim diyo. arasa annemin ağzını kapatamazdım valla acaip sinirlenirdi.

şöyle bi olay var siz zaten mutfak ve yatak odasının size ait olduğunu biliyosunuz e madem perdeciler perdeleri yaptırcaklar sizde onların yerine başka bişey alırsınız zaten bunu dillendirmenin ne alemi var hiç mi bişey bilmiyoruz yani ama onlar korkmuş biraz ya üstümüze kalırda bunlar bişey yapmazsa diye çok yanlış çirkin şeyler ve çok sinir bozucu asıl sinir bozucu olan ne biliyomusun benim nişanlımda öyle ailesinin etkisinde kalıp gelip benle onların ağzından konuşması işte deliriyorum ozaman
HemEncık süsleri evime koydum Eki Görüntüle 1205144

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ay çok güzel bunlar bende banyoya askı alıcam böyle mavi beyaz bide balkondada bi dolabımız vardı onu boyadım yağlı boyayla maviye çok güzel oldu bunlar tam benim için yapılmışşşş:KK16:

Kizla bu sabah nişanlımin telefonuyla uyandimm.acar acmaz ilk soru led ve spotlar ne renk olsun? Honk diye kaldım. Iki renk salladim kapattim uyku sersemi.sonra bir telefon daha! Yolladigim fotolara bak dusakabin nasil olsun? Havlupan ne renk olsun? Ay sinirden gulesim geldi. Artik onu uyku tutmuyo , uyuma sırası bana geldi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ya :) ben de bir benimki bu kadar ayrıntılarlla ilgileniyor sanırdım meğersem ilgili erkekler varmış :)
benim nişanlım benden daha ilgil,i herşeyi kafasına takıyor daha bir buçuk ay var halımız kaldı damatlık davetiye bulaşık makinesi ve fırın .
Hangi birini halletcez diyor :) daha var telaşlanma diyorum :KK70: ne kadar rahatsın diyor

ohh çoğu şeyi hallettin zaten :) iyi bari çok sevindim canım paylaşırsın fotoları bizle

şöyle bi olay var siz zaten mutfak ve yatak odasının size ait olduğunu biliyosunuz e madem perdeciler perdeleri yaptırcaklar sizde onların yerine başka bişey alırsınız zaten bunu dillendirmenin ne alemi var hiç mi bişey bilmiyoruz yani ama onlar korkmuş biraz ya üstümüze kalırda bunlar bişey yapmazsa diye çok yanlış çirkin şeyler ve çok sinir bozucu asıl sinir bozucu olan ne biliyomusun benim nişanlımda öyle ailesinin etkisinde kalıp gelip benle onların ağzından konuşması işte deliriyorum ozaman

ay çok güzel bunlar bende banyoya askı alıcam böyle mavi beyaz bide balkondada bi dolabımız vardı onu boyadım yağlı boyayla maviye çok güzel oldu bunlar tam benim için yapılmışşşş:KK16:

Evet canım sanırım korkmuslar biraz. Biz aldik onlarda alsin muhabbeti olsa gerek 3 ablasi da evli.ben kina icin organizasyonla anlastim bindallimi vs. Mi sirket getiriyo o zaman bende diyim bana bindali almaniz gerekiyodu onun yerine baska sey alin. Cok komik gerçekten

canım ya :) ben de bir benimki bu kadar ayrıntılarlla ilgileniyor sanırdım meğersem ilgili erkekler varmış :)
benim nişanlım benden daha ilgil,i herşeyi kafasına takıyor daha bir buçuk ay var halımız kaldı damatlık davetiye bulaşık makinesi ve fırın .
Hangi birini halletcez diyor :) daha var telaşlanma diyorum :KK70: ne kadar rahatsın diyor

İlk başlarda böyle değildi şimdi yetismeme kaygısı tasiyo da ondan böyle:)

Bizim ev boyandı, banyo yapıldı, mobilyalar geldi, kaba temizlikte bitti. çeyiz öncesi yine gidip temizlemek gerekiyor.
bizim damatlık kaldı kına gecesi için ufak alışverişler var. ben bulaşık makinesi fırın ve ocağı alamadım daha bir de o kaldı. :)
Allah yardımcımız olsun

benim oturma odası çok ufak kızlar :KK43: dar ve biraz uzun. ben kırmızı köşem istiyordum hep ve o odaya kırmızı köşem aldık.
Yastık sayısı 5-6 taneydi maşallah 15 tane yastık gelmiş hep de siyah yastık gelmiş
$Fotoðraf1517.jpg

kizlar hayirli aksamlar an itibari ile mobilyalarin siparisi verildi gelinlik secildi siparisi verildi heyecandan kalbim küt küt atiyor gece ayrintilari paylasir ve yorumlari okurum sizi coookkk seviyorum kaderdaslarim benim allaha emanet olun:KK66::KK70::KK70:

Hayırlısı olsun canım aynı heyecanları duyguları yaşamak çooooooookkkkkkkk güzel :) bekliyoruz ayrıntıları

kızlar ben çeyiz kolilerini sarmak içi pembe tül aldım.
Kahverengi koliler hoş görünmöyor diye pembe tüllerin içine koyup ağızlarını büzüp kurdele takarım diye düşünmüştüm :KK70:
başka önerisi olan var mı siz bu konuda birşeyler düşündünüz mü hiç benim çeyiz 24 ağustosta gidecek :KK70:

X