2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Oncelikle sayfalar bu kadar agir ilerlerken bu kadar cevap almis olmama cok sevindim hepinize ayri ayri cok teşekkür ederim.
Bebeğimin boynunda kordon dolanmasi var. Normalde doktorum 23 hazirana gün verdi yani 39+0. Ama ben kordondan dolayi stres altinda olduğum için daha erkene almak istedim tarihi. Dr 38+0 dan sonra istediğin gun alalim dedi. Ben sali gününü tercih ettim ama pisman gibiyim. Agrim yok sancim yok bebegime haksizlik etmis gibi hissediyorum. Herkese de haber verdik son hazirliklari yaptık sali günü dogum var diye.

Canim bencede panik yapma sorun olsa emin ol doktor almaz bebegi hem sebepsiz degilki kordon dolanmasi var bi kere soyle dusun bende bekleyebilirim belki ama sezeryan diye aliniyo bebek beklesek belki 40. Haftam dolar nasip boyleymis

Cnm bnmde bdt 28haziran gorunuyo ..sen o tarihi kendinmi belirledin dr mu dedi
Bide sezeryan olmayi kendinmi istedin

Yok canim Tarihi doktor belirledi tup bebek diye doktor sezeryan yapmak.istedi bende normal.olsun demedim bu arada benim bebis buyuk, normalden korkuyorum rahim boyu baya kisalmis dedi hatta korktum bi anda dogurur muyum diye yok dedi bebek cumartesi 3650ydi bu bebek beklemez dedi anliyacagin durum bu

Bizim gruba has bisey bu sayfalarin agir ilerlemesi. Can tereddut etme vicdan da yapma bir problem olsaydi dr sana musade etmezsi zaten. Sen de ona birsey olacak korkusuyla hateket ediyosun bir haftadan birseycik olmaz icini ferah tut...

Sagol canim destegin icin. Biraz olsun rahatliyor insan paylasinca.
Aslinda bizim grup cok aktifti sen geçmişte takip ediyor muydun bilmiyorum sayfalarin hizina yetisememekten şikayetçiydi herkes ama sonra ne oldu bilmem. Artik sikici derecede ağır ilerliyoruz maalesef :KK19:

Yok cnm 3 aydir buralardayim ben..

Kizlar 38+1 erkenmi sezaryen icin. Kendi tercihim oldugu icin vicdan yapmaya basladim :KK5:

Doktorum 38 den sonra farketmez demişti. Benim oğluşumun gelişimi 1 hafta geriden geldiği için sezeryan olursam 39 u tamamlayınca olacak. Senin özel durumun var. Kordon için yani bebeğin sağlığı için vicdan yapmana gerek yok. HAtırlarsan ilk bebek 26. haftada doğmuştu.

Canim Rabbim yardimcin olsun bir avazda kurtulursun inşallah

Hayirlisiyla alirsin yavrunu kucagina insallah canim. Bizi habersiz birakma olur mu. Allah yardimcin olsun

Hadi bebegini al da gel canim bekliyodun istiyodun zayen cok sevindim insallah guzel haberlerini aliriz bugun

Ayse naz su anda bebisin kollarindadirr Allah bize de nasip etsin.. Umarim ikiniz de iyisinizdir ..

Ay canim benim simdiye kollarina almissindir hadi hayirli haberlerini bekliyoruz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar,canlar
Evet dün bütün gün suyum geldi azar azar.
Zaten azalma vardı.bide sancı başlıca ablam eşim ve eniştesini hastaneye geldik.muayene oldum suyum kalmamış sancı var açılma yok.bide nst'ye bağlandım alarm çaldı bebeğimiz kalp atışları çok düşmüş 15 dk ekip hazırlandı spinal anesteziyle oğlum 15.06.2014 saat 02.20 de dünyaya geldi.herşey çok hızlı oldu oğlumun doğumunu izlemek keyifli.3 kilo 52 cm.şuan yanımda emziriyorum sık sık.ayağa kalkmak çok zor canım yanıyor.Rabbim yardımcınız olsun.normal okadar istiyordumki nasip olmadı.bebis ağlıyo..

Teldenngirince goremiyomm kimler online:)pufpuffmu burdaa hadii detaylarrrrrrrrr gelsinn
Canim kizimla ilgilenmek icin cikmistim yeni gördüm kusura bakma. Pufpuf buradaydi ama cikmis. Bu arada bende tlf giriyorum. Sayfanin en altinda full site var oraya tikla :KK34:
Canim bencede panik yapma sorun olsa emin ol doktor almaz bebegi hem sebepsiz degilki kordon dolanmasi var bi kere soyle dusun bende bekleyebilirim belki ama sezeryan diye aliniyo bebek beklesek belki 40. Haftam dolar nasip boyleymis

Doktorum 38 den sonra farketmez demişti. Benim oğluşumun gelişimi 1 hafta geriden geldiği için sezeryan olursam 39 u tamamlayınca olacak. Senin özel durumun var. Kordon için yani bebeğin sağlığı için vicdan yapmana gerek yok. HAtırlarsan ilk bebek 26. haftada doğmuştu.
Haklisiniz galiba kizlar. Kordon olmasa sonuna kadar beklerdim beklemememin bir sebebi var, rahat olmaliyim. Insallah hepimiz hayirlisiyla kavusuruz yavrularimiza.

Kızlar,canlar
Zaten azalma vardı.bide sancı başlıca ablam eşim ve eniştesini hastaneye geldik.muayene oldum suyum kalmamış sancı var açılma yok.bide nst'ye bağlandım alarm çaldı bebeğimiz kalp atışları çok düşmüş 15 dk ekip hazırlandı spinal anesteziyle oğlum 15.06.2014 saat 02.20 de dünyaya geldi.herşey çok hızlı oldu oğlumun doğumunu izlemek keyifli.3 kilo 52 cm.şuan yanımda emziriyorum sık sık.ayağa kalkmak çok zor canım yanıyor.Rabbim yardımcınız olsun.normal okadar istiyordumki nasip olmadı.bebis ağlıyo..

Ayy canim benim pufpuftan haber beklerken senden geldi. Hızlı çıktın :KK1:. Hayirli olsun oglusun Rabbim anali babali sağlıklı buyutmeyi nasip etsin :KK19: Cocuklardan firsat buldukca yaz yine olur mu :KK54:

Canim kizimla ilgilenmek icin cikmistim yeni gördüm kusura bakma. Pufpuf buradaydi ama cikmis. Bu arada bende tlf giriyorum. Sayfanin en altinda full site var oraya tikla :KK34:

Haklisiniz galiba kizlar. Kordon olmasa sonuna kadar beklerdim beklemememin bir sebebi var, rahat olmaliyim. Insallah hepimiz hayirlisiyla kavusuruz yavrularimiza.

Ayy canim benim pufpuftan haber beklerken senden geldi. Hızlı çıktın :KK1:. Hayirli olsun oglusun Rabbim anali babali sağlıklı buyutmeyi nasip etsin :KK19: Cocuklardan firsat buldukca yaz yine olur mu :KK54:
Saol canım.darısı hepinizin başına.2. Kez anne olmakta ayrı keyifli.az kaldı canım.hepinize dua ettim sancı larda.Pufpuf u bende merak ediyorum.buralardayım takiptesiniz:KK34:

Aaa bunu bilmiyodum bak pc den girmis gibi oldu hee:)):emir_bebek: cokk saol cnm:21::21::21:

Bende puppp oldum vucudumun heryeri bi anda yara oldu ve kasinti yapiyo..dr.yapcak bsy yok dedi.dogumdan sonra ins geciyormus.cok sukur bebisimde sikinti yok..sezeryan fln demedi bana..ama ben normal istiyordm fakat bu kasinti ve yaralar beni sezeryana yonlendiriyo ama sknti yokkende cesaret edemiyorum:/ Allahim hangisi hayirli ise ona yonlendirsin insallah..dr.neye gore tarih verdi cnm

39 haftalığız cnm bata göre tari,h verdi... sezeryan istediğim için daha da beklesek normal doğum sancısı da çekmemem için 39+2 de almış olacak inş

Ben hala pc gorunumunu nasil elde eedecegimi kimin online oldigunu nerden gorecegimi cozemedim bu site kadar da karisik bi site yok 😄

Ben hala pc gorunumunu nasil elde eedecegimi kimin online oldigunu nerden gorecegimi cozemedim bu site kadar da karisik bi site yok 😄

Canim sayfanin en altina in orda full site yaziyo ona tikla bilgisayar gorunumune geciyo foruma isim ve sifreyle giris yapinca da yine sayfanin alt kismina dogru online olanlarin nicki yaziyo

Kızlar,canlar

Hayirli olsun canim nasipte sezeryan varmis napalim bebegin ve sen iyi olunda gerisi cok da onemli degil :KK1:

Aaa bunu bilmiyodum bak pc den girmis gibi oldu hee:)):emir_bebek: cokk saol cnm:21::21::21:
Rica ederim tatlim

Pilise anlatmış. Bana gerek kalmadı :nazar:

hayırlısı olsun inş... bunu da hayırlı bir şekilde kucağınıza almak nasip olur iş cnm

Insallah canim

X