2014 Kasım Anneleri

ben şimdi bitirdim ama bende bittim kızlar öyle sert ki şu an karnım nefesimi zor alıyorum eğilmeme izin vermiyor bebeğim hemen itiyor :KK54::KK16:

bende şimdi bitirdim oturdum keşke yormasaydın kendini o kadar dinlene dinlene yapsa idin keyiflerine de pek düşkünler maşallah benimkide yan yatarken birazcık daha üzerine yattığım zamanlar aynısı yapıyor bana :KK1: rahatsız edilmek istemiyorlar sanırım:KK1:

Ayni haftadayiz ve bende bugun aglicaktim artık o derece:KK43: cok erken sismeye başladım ellerim.ayaklarim:KK43: bnde be yapabilirim diye düşünüyordum ayakkabilarim sikmaya başladı yüzüğüm hic olmuyor bile yalnız deilsin arkadasim:KK43:[/QUOTE
çok erken olmuş sizinki gerçekten benim bildiğim tuzu ve ekmeği biraz azaltmak gerekiyor sanırım ödem yapıyor çok fazla tuzlu yiyip suda içince su tuzu tutuyor bu yüzden olablir tabi yinede bi doktorunuza söyleyin kontrole gittiğinz zamanlarda

Ayni haftadayiz ve bende bugun aglicaktim artık o derece:KK43: cok erken sismeye başladım ellerim.ayaklarim:KK43: bnde be yapabilirim diye düşünüyordum ayakkabilarim sikmaya başladı yüzüğüm hic olmuyor bile yalnız deilsin arkadasim:KK43:[/QUOTE
çok erken olmuş sizinki gerçekten benim bildiğim tuzu ve ekmeği biraz azaltmak gerekiyor sanırım ödem yapıyor çok fazla tuzlu yiyip suda içince su tuzu tutuyor bu yüzden olablir tabi yinede bi doktorunuza söyleyin kontrole gittiğinz zamanlarda

Evet canim şükür sorun yok sadece tuzu cok tüketiyorum ekmegi cok yiyorum bir an oncebu ikisini azazaltmam ya da kesmem lazim malesef:KK43:

kızlar neden yoruyorsnuz bu kadar kendinizi koskoca bir gün şu temizliği dinlene dinlene yapsa idiniz ya kendinzi ve bebeiğinizi neden tehlikeye atıyorsnuz ne kadar iyide olsak 2 can taşıyoruz ve daha çabuk yoruluyoruz unutmayalım bunuda dahada çok dikkat edelim inşallah sorunsuz kucağımıza almayı rabbim nasip etin:KK16:

Evet canim şükür sorun yok sadece tuzu cok tüketiyorum ekmegi cok yiyorum bir an oncebu ikisini azazaltmam ya da kesmem lazim malesef:KK43:

bencede azaltman lazım tuz bebek için tamamen zararlı değil tabi kararında tüketmemiz lazım fazla kaçınca ödemler oluşuyor işte dikkat etmek lazım allahım sorunsuz kucağımıza almayı nasip etsin..:KK16:

Ayni haftadayiz ve bende bugun aglicaktim artık o derece:KK43: cok erken sismeye başladım ellerim.ayaklarim:KK43: bnde be yapabilirim diye düşünüyordum ayakkabilarim sikmaya başladı yüzüğüm hic olmuyor bile yalnız deilsin arkadaşım:KK43:

Ah arkadaşım çok kotu bi durum ya.tuzu kes dedi doktorum tamamen kesilmiyor ki ewde misafir var,yemeklere ister istemez azda olsa tuz katiyorum.ekstradan hic bir şeye tuz atmiyorum ve çok su iciyorum.ewde hareketsizlik ten mi oluyor acaba ??

bencede azaltman lazım tuz bebek için tamamen zararlı değil tabi kararında tüketmemiz lazım fazla kaçınca ödemler oluşuyor işte dikkat etmek lazım allahım sorunsuz kucağımıza almayı nasip etsin..:KK16:

Aynen oyle canim ama birden kesemedim:KK43: bundan sonra dikkat edecem elimden geldigince normalde son ay olmasi gereken durumlar çünkü en azindan doguma yakin hemen hemen herkeste olabiliyor ama simdiden baslamak bana zarar verir :KK43: umarim keserim..hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah canim♡

Ah arkadaşım çok kotu bi durum ya.tuzu kes dedi doktorum tamamen kesilmiyor ki ewde misafir var,yemeklere ister istemez azda olsa tuz katiyorum.ekstradan hic bir şeye tuz atmiyorum ve çok su iciyorum.ewde hareketsizlik ten mi oluyor acaba ??

Hem.hareketsizlik hem tuz cok sisiriyormus canim.seni anliyorum bende ayni durumdayim.ama birseyler yapmamz lazim tamamn kesmek deil.ama azaltmak lazim.tuzu..birde yemekten sonra muhakak hareket etmeliyiz malesef:KK43: buaralar yedim.mi agirlik.çöküyor kendimi kaldiramiyorum ama bunu asmamiz.lazim

selam kızlaaarrrr çok sayfa birikmiş okuyamadım..
umarım kötü bir şey yoktur...
biz iyiyiz çok şükür..
herkese iyi bayramlarrr:KK16::KK71::KK39:

not:çok tatlı yemeyin haaa :111::111:

link verirsen inceleyebilirim bende pusetli istiyorum.bide 4 tekerleğinde 360 derece dönmesi önemliymiş.

tabiki canım bebeto markası bt-650 turado travel sistem ve dediğin özellik bunda var videosunu izleyince bana hak vereceksin

Hem.hareketsizlik hem tuz cok sisiriyormus canim.seni anliyorum bende ayni durumdayim.ama birseyler yapmamz lazim tamamn kesmek deil.ama azaltmak lazim.tuzu..birde yemekten sonra muhakak hareket etmeliyiz malesef:KK43: buaralar yedim.mi agirlik.çöküyor kendimi kaldiramiyorum ama bunu asmamiz.lazim

Aynen arkadaşım ya,yemekten sonra midem sisiyo nefes alamıyorum.sabah kahvaltı da bir tek ekmek yiyorum başkada yok.tuzuda tamamen kesmemek gerekiyomus.şuan calismiyorum heyet raporu aldım.bayram sonrası yürüyüşe cikicam düzenli olarak inş.napalim tuzu azaltmak hareket iyi gelir herhalde bizlere:))

Selam kızlar ben pek iyi değilim yolculuk nyapıyorduk ankarada durakladık karnımda bi kasılma şişlik hissettim davul gibi patlayacak gibiydi karnım .dün geceyi hastanede geçirdim kasılmalarım başlamış bebek strese girmiş çok korktum nst de sabahladım tahliller yapıldı tertemiz çıktı suyum filan gelmemiş. Doktor dinlenmezsen bu kasılmalar ilerler allah gösmesin erken doğum olur dedi mahvolduk eşimle ne olur dua edin. Böyle kasılmaları göz ardı etmeyin sağlıcakla kalın dualarınızda bulunmak isterim ihtiyacım var.

Çok geçmiş olsun canım dikkat et strese girme bol su iç ayaklarını uzatarak otur altına yastık koy ayagının

💌💌💌
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen oyle canim ama birden kesemedim:KK43: bundan sonra dikkat edecem elimden geldigince normalde son ay olmasi gereken durumlar çünkü en azindan doguma yakin hemen hemen herkeste olabiliyor ama simdiden baslamak bana zarar verir :KK43: umarim keserim..hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah canim♡

dikkat edersen yavaş yavaş kesersin canım inşallah basit şeylerden başla meselea salataya filan hiç koyma bol limon kullan tuuz ihtiyacı olmuyor ozamn yemeklerde de en son ekle yemeğe piştiktikten sonra en azından faydalı biçimde almş olursun iyotun vitamini ölmemiş oluyor

canan karatay Habertürk'te konuşuyor. eşimin aklı karıştı. kadın haklı, yaptırmamalıyız vs diyo. dedim ben de şeker hastalığı varsa bu kadın sorumluluk alacak mı? e doktorun alıyo mu sorumluluk dedi, tabi ki dedim. benim de aklımı karıştırıyorlar yaaa

💑💓

$indir.jpg

:KK16:

Ayni haftadayiz ve bende bugun aglicaktim artık o derece:KK43: cok erken sismeye başladım ellerim.ayaklarim:KK43: bnde be yapabilirim diye düşünüyordum ayakkabilarim sikmaya başladı yüzüğüm hic olmuyor bile yalnız deilsin arkadasim:KK43:

Bende ayni durum 20. Haftadan beri ayakkabi hic giyemiyorum:KK43: şeker cikmadi tuzu kestim ödem olmasin diye tatlidan vazgecemiyorum o odem yapar mi sizce?

Herkese mutlu huzurlu bayramlar....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugünü ailesiyle geçirenler kıymetini bilin...
ben ve eşim yine mesaideyiz.
herkese iyi bayramlar.
oğluşumla benden herkese selamlar :)

💑💓

X