2014 Kasım Anneleri

kızlar genişlerimiz büyüdü mu artık.park yatağında artık yatmıyor.odasinda altınımız arabalı yatağında yatmaya başladı.ogleden sonraları okulda.ev bomboş.:cry:

kızlar selam.
ben de 28 aralıkda hamile olduğumu öğrendim çok büyük sürpriz oldu
cumartesi günü de kesesini falan gördük çok şükür beklemediğim birşeyde
olsa çok seviniyorum artık oğluşuma kardeş geliceği için:anneadayı::anneadayı:

kızlar selam.
MasaAllah saglıcak gelsın InsaAllah gozun aydın :emir_bebek:

kızlar selam.
Kız çok sevindim ne güzel bir haber bu allahım kolay yoldan zamaninda kolay yoldan kucagına almayi nasip etsin insallah

Kız çok sevindim ne güzel bir haber bu allahım kolay yoldan zamaninda kolay yoldan kucagına almayi nasip etsin insallah

sağol canm amin inşallah plansız geldi hakkımızda hayırlısı
ama şuan düşündükçe iyi ki de oldu rabbim sonunu güzel etsin oğluma
kardeş geliceği için de seviniyorum bana kalsa daha olmazdı:):)

Hey gidi 2014 yılı ne güzel gelmiştin oysaki güzel güzel evlatlar nasip etmiştin bizede.bizde burda birbirimize anlata anlata bitirememiştik herşeyi birlikte öğrenip denemiştik.simdi 5 yaş i dolduracaklar. Ikincimde 3 u dolduracak..😍😍😍😍

Hepinizi seviyorum. ALLAH'A EMANET OLUN. Her ne kadar bura terk edilmiş olsada bir yaşanmışlık vardı ve oda kolay kolay unutulmuyor

Hepinizi seviyorum. ALLAH'A EMANET OLUN. Her ne kadar bura terk edilmiş olsada bir yaşanmışlık vardı ve oda kolay kolay unutulmuyor

aynen cnm artık kimse gelmiyor buraya bak ne güzel zaman geçmiş 2.3 yaşını dolduruyor bile
arka arkaya ne güzel olmuş benim 2,5 ay sonra 2.oluyuor inşallah çok zor olacak bana alıştım çünkü rahatlığa tam
bakalım ne yaşıycam bunda sende allaha emanet ol cnm...

Merhaba sevgili kasım anneleri bende buradanım sizlerle birlikte 40 hafta boyunca sevindim ağladım güldüm eğlendim :KK200: be güzel günlerdi 2014 yılı:anneadayı: şimdi miniklerimiz 4.5 oldu hey gidi heyyy
Yeni hesap açtım kendime burada olduğum nickimi bulamıyorum bbbmmm idi sanırım :oha:

benim sat 09.02.2014 canım 11 mart adet tarihimdi...değerim 104 çıktı bir daha baktırmadım ama her gün idrar testi yapıyorum bugünde yapıcam :KK1: ctsi doktora gidicem sanırım ozaman 4+6 günlük oluyo keseyi göremesede tahlil yaptırırım değerlerime bakar..
seninde hayırlı olsun bebişin canım :KK16::nazar:
keseyi görebildi mi üsttenn???
Zeyyyy merhabaaaa nerelerdesin ben metbel belki hatırlamazsın çok zaman oldu

Son düzenleme:
X