2014 nisan anneleri doğum yapacağınız hastaneye karar verebildiniz mi.

asli_asli

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
36
3
34
Merhaba nisan anneleri
Hastane konusunda karar verebilmiş değilim hizmet hastanesi merter düşünüyorum bilgi sahibi olan varmıdır.

ben medipol mega uni. hastanesinde yapmayi dusunuyorum tedavimi de orada olmustum hamilelik takibimde orada oluyor
dogum yapan bi kac arkadasim cok tavsiye ettiler yeni bir hastane oldugu icinde cihazlari yeni ebeler hemsireler guler guzluymus
bakalim hayirlisi olsun :26:

ben medipol mega uni. hastanesinde yapmayi dusunuyorum tedavimi de orada olmustum hamilelik takibimde orada oluyor
dogum yapan bi kac arkadasim cok tavsiye ettiler yeni bir hastane oldugu icinde cihazlari yeni ebeler hemsireler guler guzluymus

ben de medipol e gidiyordum ama gittiğim her doktor hastane değiştirdi o yüzden kalıcı doktor bulamamaktan korktuğumdan 29 mayısa başladım..medipol de hangi doktora gidiyorsun?

ben de medipol e gidiyordum ama gittiğim her doktor hastane değiştirdi o yüzden kalıcı doktor bulamamaktan korktuğumdan 29 mayısa başladım..medipol de hangi doktora gidiyorsun?

Ben nagihan kayaya gidiyorum.. Ama 29 Mayıs i da tavsiye ediyorlardı.. Hosuna gitmeyen birşeylerde mı oldu? Rabiye babalioglu benim ilk doktorumdu iyi bir doktor ama soru soramiyordum :26:

Ben nagihan kayaya gidiyorum.. Ama 29 Mayıs i da tavsiye ediyorlardı.. Hosuna gitmeyen birşeylerde mı oldu? Rabiye babalioglu benim ilk doktorumdu iyi bir doktor ama soru soramiyordum :26:

gittiğim doktorlardan çook memnundum en son neşe hanımı tavsiye ettiler oda hastaneden ayrılınca kalakaldım tavsiye ettiği doktorda ayrılmış..fazile hanıma gitmiştim ama memnun kalmadım ilgisiz geldi bana o yüzden 29 mayısa geçtim çok şükür doktorumuz güler yüzlü ve cevap alabiliyoruz..doktorun iyiyse sorun olmaz inş..nagihan hanım nasıl?

gittiğim doktorlardan çook memnundum en son neşe hanımı tavsiye ettiler oda hastaneden ayrılınca kalakaldım tavsiye ettiği doktorda ayrılmış..fazile hanıma gitmiştim ama memnun kalmadım ilgisiz geldi bana o yüzden 29 mayısa geçtim çok şükür doktorumuz güler yüzlü ve cevap alabiliyoruz..doktorun iyiyse sorun olmaz inş..nagihan hanım nasıl?

simdilik memnunum sadece cok yogun :26:
ilgili bir doktor ve benim icin onemli olan bir husus var hastalarini taniyor 3 veya 4 keredir gidiyorum ismimle hitap etti o kadar yogun olmasina ragmen hatirlamasi cok onemli :KK49:

simdilik memnunum sadece cok yogun :26:
ilgili bir doktor ve benim icin onemli olan bir husus var hastalarini taniyor 3 veya 4 keredir gidiyorum ismimle hitap etti o kadar yogun olmasina ragmen hatirlamasi cok onemli :KK49:

çok haklısın canım kesinlikle işin erbabı olmasının yanı sıra ilgi-alaka çook önemli..rabbim hayırla ve kolaylıkla doğum yapmanı,yapmamızı nasip etsin..

Merhaba kızlar.ben acıbadem bakırköy'de doğum yapmayı düşünüyorum.doktorum da orda.çok seviyorum doktorumu.güven veriyor bana.inşallah hepimiz zamanında , sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza.

Canım medipol için doğum mesai saatleri dışında olursa nöbetçi doktor doğum yaptırıyor diye biliyorum.eğer kendi doktorun doğuma girsin istiyorsan bunu doktorunla önceden konuşmalıymışsın.tabi sezeryan olursa planlı olduğu için sorun olmaz.

Merhaba nisan anneleri
Hastane konusunda karar verebilmiş değilim hizmet hastanesi merter düşünüyorum bilgi sahibi olan varmıdır.
bende bahçelievlerdeyim hizmet hastanesinin biraz üst tarafında oturuyorum. iyidir önemli olan doktorunuz hatta tam donanımlı bir hastane bir ara bende orada doğum yapmayı düşünüyordum ama biraz pahalıca o yüzden Avrasya hastanesi Tamer bey (Tamer Sözen)var ben doktordan dolayı Avrasya da doğum yapacağım çok iyi doktorumuz. Hizmet te Memorialın dır kaliteli kesinlikle.

Son düzenleme:
annemlerde kaldıgım ıcın avcılar ozel anadolu gorunuyo doktorumuz burda bı aksılık cıkmasa eger ama esım gelır eve gıdersek acıl bır durumda bagcılar ılgı hastanesı oaradn da memnunudum kadın dogum bolumundenn

X