2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
Kızlar selam . Beni hatırlayan var mi. Uzun zaman oldu.....ben de ikincisine hamileyim.allah nasip ederse agustosda doğacak. Bu gruba uzun zamandır bakmıyordün. Hamile olan arkadaşlar var.hayırlı olsun kizlar:anneadayı:

Hayırlı olsun cesaretli arkadaşım Rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.
ben çok girmiyordum buraya Şubat annesiyken 24 ocakta doğum yaptım arada sizle muhabbet ediyordum :)
iki konuda da varım yani :KK70:

Kızlar selam . Beni hatırlayan var mi. Uzun zaman oldu.....ben de ikincisine hamileyim.allah nasip ederse agustosda doğacak. Bu gruba uzun zamandır bakmıyordün. Hamile olan arkadaşlar var.hayırlı olsun kizlar:anneadayı:

Ben de hamileyim. Ikinci oglumu bekliyorum, 2 ayimiz kaldi yaklasik:)

Maaşallah sana canim.Ben korktum ilk öğrenince.karışık duygular içindeyim.ama allah büyük..inşallah kolay olur senin için.

Amin.. senin icin de oyle olur insallah. Yaparız yaa niye yapamayalim ki:) allah kolayligini verir. Kismetleriyle gelir bebeler.

Merhaba kızlar ben de ocak 2014 ve şubat 2015 annesiyim ben de yurtdışındayım kimsem yok annem de ikinci doğumdan bi hafta sonra gitmek zorunda kalmıştı ben yaptıysam siz de yaparsınız allahın izniyle :KK66: ama şu aralar çok kıskanç oluyorlar da o illaki oluyor karakteriyle de alakalı biraz ve en zor kısmı hamilelik öyle söyliyim :KK43: sonra iyiki yapmışım diyceksiniz aynen kardeş şart <3

Kızlar nerelerdesiniz....yazık oluyor foruma.kimsesiz kalmış......

Ben oğluma 2.dogum gününü de yaptım....bari bunları paylaşmaya devam edelim....

Merhaba hanımlar. Vallahi2. Ye hamile kaldıktan sonra Bi girip bakayım dedim. Nasıl gidiyor yavrucaklarla hayat. Büyüdüler bile bizimki bır bır bır sürekli konuşuyor. Sırf çene oldu. Özlemişim valla

Kizlar bende 2014 ocak annelerindenim bende ikinciye hamileyim tekrar bebek bekleyen herkese Rabbim kolay dogumlar nasip etsin.Benim kizimda buara cok huysuz son aya girdik vakit azaldi oda iyice huysuzlasti sanki:KK43: iki yas ergenligine mi girdi bilmiyorum inatlasmalar itirazlar sizinkilerde durumlar nasil

Kizlar bende 2014 ocak annelerindenim bende ikinciye hamileyim tekrar bebek bekleyen herkese Rabbim kolay dogumlar nasip etsin.Benim kizimda buara cok huysuz son aya girdik vakit azaldi oda iyice huysuzlasti sanki:KK43: iki yas ergenligine mi girdi bilmiyorum inatlasmalar itirazlar sizinkilerde durumlar nasil

Aynen aynen hicbir farki yok minik ergen olmuslar resmen. Ben de ikinci oglumu bekliyorum kismetse 40 haftam doldu uzatmalari oynuyoruZ insallah yeni bebekler geldiginde ergenlikleri iyice artmaz yoksa yandik:)

Aynen aynen hicbir farki yok minik ergen olmuslar resmen. Ben de ikinci oglumu bekliyorum kismetse 40 haftam doldu uzatmalari oynuyoruZ insallah yeni bebekler geldiginde ergenlikleri iyice artmaz yoksa yandik:)
Allah yardimcimiz olsun canim sagsalim bebegini kucagina alirsin inssallah

Kızlar maşallahhh ikinciler geliyo demek. Beni hatırlayanınız varmı ilk hamileliğimi öğrendiğimden beri aktiftim sonra koptum. Bi bakayım dedim sango, tamara, pufpuf, garfield hatırlıyorum sizleri son iki sayfayı okuyunca sizleri gördüm. Benim oğlulum hala konuşamıyor çok canım sıkılıyo bu duruma toplasam 10 kelimesi ancak var

Aysbozz
Kızlar maşallahhh ikinciler geliyo demek. Beni hatırlayanınız varmı ilk hamileliğimi öğrendiğimden beri aktiftim sonra koptum. Bi bakayım dedim sango, tamara, pufpuf, garfield hatırlıyorum sizleri son iki sayfayı okuyunca sizleri gördüm. Benim oğlulum hala konuşamıyor çok canım sıkılıyo bu duruma toplasam 10 kelimesi ancak var

Bende seni hatırlıyorum Can'ım. Sakın üzme çanını 10 kelime varsa devamı gelecektir. Arkadaşımın oğlu 3.5 yaşında konuşmaya başladı annesi kahroldu bu süreçte şimdi sustur susturabilirsen.

A Aysbozz bizim kızda aynı şekilde.. çok üzülüyorum ben mi yanlış yaptım diyorum ama yoo ben bütün gün onunla konusuyorum.

hiç üzülmeyin. benimki de sadece belli kelimeleri söylüyordu. bir iki gün içinde değişti ve birden cümlelere geçti :) çok çabuk değişiyor böyle şeyler :) ama tavsiyem mümkünse eğer emzik kullanıyorsanız onu bıraktırın.

Hey gidi gunler.. valla ne cok yazmistik burda. Ilk heyecanlar ilk tekmeler hepsini paylastik. Buyuduler bile. Bazılarıniz ikinciye hamile yada dogurdu valla Tebrikler oncelikle. Ben ikinci konusunda cok kararsızim. Hatta dusunmuyorum bile diyebilirim. Bi taraftan da herkes kardes sart dio bilmiyorum karmakarisigim

Hey gidi gunler.. valla ne cok yazmistik burda. Ilk heyecanlar ilk tekmeler hepsini paylastik. Buyuduler bile. Bazılarıniz ikinciye hamile yada dogurdu valla Tebrikler oncelikle. Ben ikinci konusunda cok kararsızim. Hatta dusunmuyorum bile diyebilirim. Bi taraftan da herkes kardes sart dio bilmiyorum karmakarisigim
Ben de cesaret edemem uzun süre... Daha bu bile paçalarımızda geziyoken.. Kıyamam zaten :)

herkese merhabalar.. çok uzun zaman olmuş buraya girmeyeli ya.. üye olduğumu bile unutmuşum diyebilirim yoğunluktan.. neyseki bir kullanıcıdan mesaj geldi de hatırladım :) bebişleri büyümüştür herkesinn

Kızlar mrb.21 haftalk hamileyim.19.haftadan beri dayanılmaz bi ağrı yaşıyorum.hiç yürüyemiyorum yatamıyorum oturamıyorum harekt edemiyrm:KK43: agrı tam olarak vajinanın solunda dış dudaktaki kemikte oluyo dudaktaki en üst kısmında hafif solda yanda. bacagın birleşimi mi desem.tam tarif edemiyrm ama..tek bi noktada kemikte bi ağrı.ordan sol bacagın eklem yerlerine yayılıyo.çatı ağrısı mı bu,kasık fıtığı filan mı var acaba dayanamıyorum artık.)bir sürü dr.a gittim hiçbi araştrma yapılmadan normal deyip gönderiyolar.ama normal oldguna inanmıyrm artık.genel cerrahtan randevu aldım bi de ona baktrıcam.bunu yasayan var mı lütfen yardmcı olun bana..

X