2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
kuzuuum teşekkür ederim
pericim doğurdu evet darısı önce senin başına olsun.göbüşün kocaman olmuş kızzz :KK9:
çarşamba doktorum ilk iğnemi sokuşturacak :111:
tarihi de hesaplasam tutturamazdım
tabi çocuğun doğacağıyla misafirin geleceği belli olmaz derler :KK1:
kısmet olursa normal doğana kadar bekleyecem :124:
kocaman olduk ama zaman geçmiyo sanki birde ben sürekli yatoyorum iyice sıkıldım artık yatmaktan :KK14:
miniklerimiz için katlanıyoruz artık napalım sende iğnelere başlıcan herşey onlar için :KK16::KK16::KK16:
belli olmaz tabi ne zamn dogcagı bakrsın aralıkta gelivermiş :emir_bebek:
bende sonuna kadar bekliyim diyorum ama iyice tırsmaya başladım bu çocuk burdan nasıl çıkcak deyip duruyorum :18:

canım mutlaka haber ver..inşallah hamişsindir..ahh ahhh bende batıma 3-4 gün kalsa direk gidip kan vercem :))

ah güzelim bana kalsa cuma kan verirdim ama her türlü beklemeliydim...batıma bir gün kala gittim verdim ben de ama o da 23 nisan tatili diye bekletiyolar :) heyecan yaptım iyice mutlaka haber veririm canım :) siz ne durumdasınız ya uzun zamandır giremiyorum da...

ah güzelim bana kalsa cuma kan verirdim ama her türlü beklemeliydim...batıma bir gün kala gittim verdim ben de ama o da 23 nisan tatili diye bekletiyolar :) heyecan yaptım iyice mutlaka haber veririm canım :) siz ne durumdasınız ya uzun zamandır giremiyorum da...

valla benim içime sanki gebeymişim gibi doğuyor..ilk gebeliğimdede erken belirtiler yaşadım çünkü..midem feci kötü..herşeyden tiksiniyorum..ya gerçekten hamileyim yada feci üşüttüm midemi..bakalım benimki haftaya çarşamba belli olur..kan veririm dayanamam çatlarım meraktan..

evet bir kaç gündür hiç yazmamışsın..bende merak ettim seni..aman ha hamileysen o heyecanla topiği unutma :))

Kızlar hcg testi yaptırdık dün akşam gebelik kesinleşti.yarın ilk doktor randevumuz var.
bende pıhtılaşma olduğu için hergün kan sulandırıcı iğne kullanıcam
yarın ilk defa iğnemi olucam :111:

kızlar bugün benim batım :) sağlıkocakları tatil olucak diye dün kan verdim test sonucumu yarın alıcam :) inşallah vardır bebeğim :)
yaa neden idrar testi yapmıyosun canım çıkması lazım idrar testinde :KK53:
yarın bize haber ver şenlensin azcık şurası
kocaman olduk ama zaman geçmiyo sanki birde ben sürekli yatoyorum iyice sıkıldım artık yatmaktan :KK14:
miniklerimiz için katlanıyoruz artık napalım sende iğnelere başlıcan herşey onlar için :KK16::KK16::KK16:
belli olmaz tabi ne zamn dogcagı bakrsın aralıkta gelivermiş :emir_bebek:
bende sonuna kadar bekliyim diyorum ama iyice tırsmaya başladım bu çocuk burdan nasıl çıkcak deyip duruyorum :18:
niye yatıyosun canım?sen çalışıyomuydun?
yarın ilk iğnemi oluyorum doktorumu görücem çok heycanlıyım bakalım neler dicek
çocuk ordan çok kolay çıkıyo canım :KK1:
4 cm ye kadar sancı alıyosun sonra epidural yaptırıp suni sancıyla hop diye çıkartıyosun çocuğu :KK52:
araştırmalarım sonucu hem doğum öncesi hem sonrası en rahat yöntemin bu olduğuna karar verdim :124:

valla benim içime sanki gebeymişim gibi doğuyor..ilk gebeliğimdede erken belirtiler yaşadım çünkü..midem feci kötü..herşeyden tiksiniyorum..ya gerçekten hamileyim yada feci üşüttüm midemi..bakalım benimki haftaya çarşamba belli olur..kan veririm dayanamam çatlarım meraktan..

evet bir kaç gündür hiç yazmamışsın..bende merak ettim seni..aman ha hamileysen o heyecanla topiği unutma :))

yok canım merak etme unutmam en ufak kıpırtısını bile yazarım ya hatta :)

gebeliğin vücutta salgıladığı hormon 4-5 gün içinde kana karışırmış canım ama idrarda hemen görülmezmiş..yani adetiniz 1 hafta gecikirse o zaman yapın idrar testi diyolar...e nerde bizde o sabır ? :KK70: ben işte batımdan bigün önce gittim verdim kanı :) yarın sabah en geç 10da alıcam haberi bakalım hayırlısı... :KK16::18::KK16::18::KK16::18::KK16::18:

benim de batım 1 mayıs, zaman bir türlü geçmiyor, sabırsız sabırsız bekliyoruz 1 mayısı, bakalım gelecekmi bebiş:emir_bebek:

bushyyy tatlım nerdersinn?hayırlı haberlerler gelirsin inşallah...

kızlar yarın bat.. belimde acayip ağrı var ama midem kötü sürekli bulanaıyor bide sık idrara çıkıyorum ama soğuk algınlığı belirtisi aynı zamanda bunlar.. ha varmıdır ordamıdır tuvalete korkuyla gidiyorum.. off sinir oluyorum bu duruma.

kızlar yarın bat.. belimde acayip ağrı var ama midem kötü sürekli bulanaıyor bide sık idrara çıkıyorum ama soğuk algınlığı belirtisi aynı zamanda bunlar.. ha varmıdır ordamıdır tuvalete korkuyla gidiyorum.. off sinir oluyorum bu duruma.

aldım sonuçları pozitif :) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bir haftalıkmış daha çok yeniyiz teyzeleri

aldım sonuçları pozitif :) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bir haftalıkmış daha çok yeniyiz teyzeleri

Merhaba canım. Benim topiğime belirti sormuştun. Hamileymişsin. Çok çok tebrik ederim,hayırlı olsun. Tesadüfen gördüm. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. :nazar::nazar::nazar: :nazar:

tuğbaaa, ne zaman doğurdun:KK53::KK53: 2. takımdan aybik ben:21: hayırlı uğurlu olsun, tebrik ederim

ehhehe aybikimmm doğurdum büyütüyorum bile 3,5 aylık olduk bile :)) çok çok saol cnm benim sende bekliyosun galiba 1 mayısmış bat hadi bakalım hayırrlısı olsun ben 2013 ocak annesi oldum sende inşallah 2014 ocak annesi olursun :)

canım yaaa hayırlı olsun..bebişini sağlıkla sıhhatle huzurla kucağına alırsın inşallah...ayyy yaa süper birşey cicim aylarında bebek sahibi olmak..bunu yaşamış biri olarak söylüyorum ve iyiki erken doğurmuşum diyorum..bu arada eşin ne dedi nasıl tepki verdi anlat hele bakim bacım

canım yaaa hayırlı olsun..bebişini sağlıkla sıhhatle huzurla kucağına alırsın inşallah...ayyy yaa süper birşey cicim aylarında bebek sahibi olmak..bunu yaşamış biri olarak söylüyorum ve iyiki erken doğurmuşum diyorum..bu arada eşin ne dedi nasıl tepki verdi anlat hele bakim bacım

o şimdi işte çalışıyor...söyldeğimde yüzünün şeklini görmek istediğimden söylemedim daha :)

4 cm ye kadar sancı alıyosun sonra epidural yaptırıp suni sancıyla hop diye çıkartıyosun çocuğu :KK52:
araştırmalarım sonucu hem doğum öncesi hem sonrası en rahat yöntemin bu olduğuna karar verdim :124:
ohh ne güzel kesin onay da aldın tammdır artık iğnelere de alışırsın canım bende günde 6 tane ilaç iiyorum erken dogum için tabi iğneyle bir olmaz ama başta zorlanıyosun sonra insan alışıyo rutin bi hal alıyo
ben çalışmıyorum canım benim oğlan çıkmaya çalışıyo da nst de sancılarım çıktı zirvelerdeydi o yüzden 26. haftadan beri yatıyorum erkenden dogmasın diye
ilk zamanlar bende korkmuyodum pırtlatırım diyodum ama bebiş büyüdükçe kocaman şey nasıl çıkcak diyosun vuruşu bile canını yakıyo
ben epidural düşünmüyorum canım ya dogum süreci uzatıyo ee 4 cm e kadar bekledikten sonra devamını da beklerim diyorum ben hayırlısı bakalım

canım son durum ne?merak ettim seni..güzel haberler ver lütfen..

Rabbim gönlüne göre versin canım..

canım adet oldun mu?habersiz bırakma topiği..

inşallah tez zamanda güzel haberler verirsin canım..

yarın doktora gidiyorum adetim bitti inşallah güzel haberlerde dönerim canım :KK16:

merhaba ocak anne adayları :)
geçen sene bu aylarda bizde sizile aynı heyecanı yaşıyoduk hamilemiyim acabaaa ve evett hamileyim :) ozamanlar zaman nasıl geçicek diye düşünüyoduk sonra farklı telaşlar sardı kızımmı olucak oğlummu gibi :) şimdi ise 3,5 aylık bi oğluşum var ben size bunları yazarken oğluşum gözlerimin önünde uyuyo Allahım hepinize yaşatsın bu güzel duyguyu :) şimdiden hayırlısı olsun :)

ayyy ne güzel yaaa rabbim bizlerede nasip etsin inşallah o duyguyu

Kızlar hcg testi yaptırdık dün akşam gebelik kesinleşti.yarın ilk doktor randevumuz var.
bende pıhtılaşma olduğu için hergün kan sulandırıcı iğne kullanıcam
yarın ilk defa iğnemi olucam :111:

canım yaaa çok sevindim ne güzel Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah :))

aaayayyyyyyy kıyamam yaaaaa maşallah canım allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin inşallah.
hadi darısı başımıza :KK49:

kızlar yarın doktora gidiyorum bende umarım güzel haberlerle dönerim.

bu arada hamişlerimiz lütfen bizim içinde dua edin inşallah bizde gelelim peşinizden :KK16:

bu arada benim bat 13 mayıs inşallah gelmez kırmızılar :KK49:

maşallah allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin... bende ocak annesi olmak istiyorum mayısı bekleyeceklerdenim bende aranıza gelirim inşallah

X