2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
pufpuff26İlkİstanbul13 mart8 ocak
melek282828İlkKayseri23 mart28 aralık
mutluluk_uzak30İkinciİstanbul23 mart1 ocak
buschy22İlkBursa25 mart31 aralık
cage5429İlkYozgat27 mart31 aralık
miniiikkelebek28İlkİstanbul27 mart1 ocak
seryybr28İlkAnkara27 mart1 ocak
karla3838İkinciİstanbul27 mart1 ocak
fizyo26İlkEskişehir27 mart2 ocak
aymugoksu26İkinciMardin29 mart3 ocak
unlugul32İlkAnkara30 mart4 ocak
nurvey5827İlkSivas31 mart5 ocak
gul5129İkinciİstanbul1 nisan6 ocak
demetaylin36İkinciİstanbul3 nisan7 ocak
egumus34İlkAnkara4 nisan8 ocak
sahil218528İlkİzmri7 nisan12 ocak
deryadeniz838029İkinciNevşehir9 nisan4 ocak
alisya0130İlkİstanbul9 nisan15 ocak
ttmm21İlkHakkari/İzmir10 nisan15 ocak
zuhalzerrin26İlkKütahya13 nisan18 ocak

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

puffpuf mesaj atamıyorum diye bayaa güme gittim ama ya :KK43:

listeyi ilk soran bendim ama bak çok alınganım hormonal sebeple ona göre :))

eklersen sevinirim

yaş 27 ilk 1nisan 6 ocak ist

buraya ankette eklese sayfa sahibemizz kız erkek seklide cinsiyetlerimiz belli oldugunda oylarız ne guzel olur

Merhaba arkadaşlar bende galiba ocak annesi adayıyım.İki kere gebelik testi yaptım ve pozitif.Haftaya doktora gidecem.Hepimiz inş sağlıklı olarak bebeğimizi kucağımıza alırız.

doğum tarihlerimizi aynı sanırım =) RAbbim sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin inşallahh.... ben kan testi yaptırdım bat günü 425.5 çıktı... bugün doktoruma gideceğim daha önce bi kaybım var.. o yüzden acele ediyorum doktor konusunda..

Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
pufpuff26İlkİstanbul13 mart8 ocak
melek282828İlkKayseri23 mart28 aralık
mutluluk_uzak30İkinciİstanbul23 mart1 ocak
buschy22İlkBursa25 mart31 aralık
cage5429İlkYozgat27 mart31 aralık
miniiikkelebek28İlkİstanbul27 mart1 ocak
seryybr28İlkAnkara27 mart1 ocak
karla3838İkinciİstanbul27 mart1 ocak
fizyo26İlkEskişehir27 mart2 ocak
aymugoksu26İkinciMardin29 mart3 ocak
unlugul32İlkAnkara30 mart4 ocak
nurvey5827İlkSivas31 mart5 ocak
gul5129İkinciİstanbul1 nisan6 ocak
garfielddd27İlkİstanbul1 nisan6 ocak
demetaylin36İkinciİstanbul3 nisan7 ocak
egumus34İlkAnkara4 nisan8 ocak
deniz201026İkinciAdıyaman/Antalya4 nisan9 ocak
MorTutkusu27İlkErzincan5 nisan11 ocak
sahil218528İlkİzmri7 nisan12 ocak
deryadeniz838030İkinciNevşehir9 nisan4 ocak
alisya0130İlkİstanbul9 nisan15 ocak
ttmm21İlkHakkari/İzmir10 nisan15 ocak
zuhalzerrin26İlkKütahya13 nisan18 ocak

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

kızlarrr oldukça tedirgin olarak yazıyorum size bu yorumu...bilgisi,fikri olanlar yorumlarsa çok sevinirim...

benim c.tesi günü kontrolüm vardı,bu gittiğim doktor hamileliğimi öğrendiğim doktor oldu diye ona devam ediyim demiştim,arkadaş önerisi üstüne..bi önceki hafta karından ultrasonla kese görünmüştü..doktor c.tesi günü hem karından,hem vajinal baktı ve kesenin büyüdüğünü ama bebğin olmadığını söyledi..ölçümüne görede 7.haftanın içinde olduğumu ve 1 hafta sonrada bebek görünmezse boş gebelik olabileceğini belirtti,sonlandırmak gerekcek dedi..

biz eşimle şokkk tabiii...ama hiç içime sinmedi ve eski doktoruma gittim ordan çıkıp..kadın baktı ölçtü falan ve kese boyutu normal ve benim ölçümümde 5 haftalık görünüyo ayrıca bebeğin görünmemesi de normal dedi..ayın 20'sinde gel kontrole,herşey yolunda dedi...bu defada biz rahatladık tabi..bide bu kadına çok güvenip çok seviyorum...

ben düşüğümüde bu doktorla yapmıştım..herşeyimi biliyo ince detayına kadar..hatta ben bişey sormadan,söylemeden herşeyi o söylüyo bana ama diğer doktor öyle değildi,1 hafta önce keseyi gördüğümüzü bile bilmiyo bana soruyodu..neyse olay böyle,2 farklı dokgtor 2 farklı hastane (özel) ve 2 farklı yorum..insan iyiye inanmak istiyo elbette ama aklım karıştı birazda olsa..ölçüm neye göre,nasıl yanlış oluır ki?ya bidaha geçen seneki şeyleri yaşarsam diye çok korkuyorumherşey allahtan tabi,hayırlısı ama inş ikinci doktorun dedikleridir doğru olan...

gerçi nettende araştırıyorum,9.haftada bile bebeği görmüş olanlar o kadar çok varki...kk'da da okudum hep hatta...ne dersiniz kızlar?

Son düzenleme:
kızlarrr oldukça tedirgin olarak yazıyorum size bu yorumu...bilgisi,fikri olanlar yorumlarsa çok sevinirim...

benim c.tesi günü kontrolüm vardı,bu gittiğim doktor hamileliğimi öğrendiğim doktor oldu diye ona devam ediyim demiştim,arkadaş önerisi üstüne..bi önceki hafta karından ultrasonla kese görünmüştü..doktor c.tesi günü hem karından,hem vajinal baktı ve kesenin büyüdüğünü ama bebğin olmadığını söyledi..ölçümüne görede 7.haftanın içinde olduğumu ve 1 hafta sonrada bebek görünmezse boş gebelik olabileceğini belirtti,sonlandırmak gerekcek dedi..FONT]

biz eşimle şokkk tabiii...ama hiç içime sinmedi ve eski doktoruma gittim ordan çıkıp..kadın baktı ölçtü falan ve kese boyutu normal ve benim ölçümümde 5 haftalık görünüyo ayrıca bebeğin görünmemesi de normal dedi..ayın 20'sinde gel kontrole,herşey yolunda dedi...bu defada biz rahatladık tabi..bide bu kadına çok güvenip çok seviyorum...

ben düşüğümüde bu doktorla yapmıştım..herşeyimi biliyo ince detayına kadar..hatta ben bişey sormadan,söylemeden herşeyi o söylüyo bana ama diğer doktor öyle değildi,1 hafta önce keseyi gördüğümüzü bile bilmiyo bana soruyodu..neyse olay böyle,2 farklı dokgtor 2 farklı hastane (özel) ve 2 farklı yorum..insan iyiye inanmak istiyo elbette ama aklım karıştı birazda olsa..ölçüm neye göre,nasıl yanlış oluır ki?ya bidaha geçen seneki şeyleri yaşarsam diye çok korkuyorumherşey allahtan tabi,hayırlısı ama inş ikinci doktorun dedikleridir doğru olan...

gerçi nettende araştırıyorum,9.haftada bile bebeği görmüş olanlar o kadar çok varki...kk'da da okudum hep hatta...ne dersiniz kızlar?

canım eğer 5. haftaysa ultrasona göre daha çok erken zaten bebği görmek için. 5.hafta da ancak kese görünür... sen gönlünü ferah tut.. benim ikizimde 5+4 de doktorda sadece keseyi gördü doktor sağlıklı dememiz için bebeği görmemiz lazım vs dedi.. tam 2 hafta sonra gitti tekrar doktora hem bebeği hem kalp atışını gördü... ve ekimde doğum yaptı.. sen rahat ol canım.. çok dua ediyorum sende çok dua et elini karnında tut sürekli salavat getir... korkma Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah...

canım eğer 5. haftaysa ultrasona göre daha çok erken zaten bebği görmek için. 5.hafta da ancak kese görünür... sen gönlünü ferah tut.. benim ikizimde 5+4 de doktorda sadece keseyi gördü doktor sağlıklı dememiz için bebeği görmemiz lazım vs dedi.. tam 2 hafta sonra gitti tekrar doktora hem bebeği hem kalp atışını gördü... ve ekimde doğum yaptı.. sen rahat ol canım.. çok dua ediyorum sende çok dua et elini karnında tut sürekli salavat getir... korkma Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah...

5 haFtalıksa bebek görünmez tabi,onu biliyorumda canım...bi doktor 5 haftalık diyo,diğeri 7 diyo..ve 7 diyen bebek bu haftada görünmeliydi ama yok diyo..hangisine neye göre inanmalı insan ona aklım ermiyo.....

5 haFtalıksa bebek görünmez tabi,onu biliyorumda canım...bi doktor 5 haftalık diyo,diğeri 7 diyo..ve 7 diyen bebek bu haftada görünmeliydi ama yok diyo..hangisine neye göre inanmalı insan ona aklım ermiyo.....

Sürekli gittiğin doktor daha ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam bana kalırsa onun söylediklerini dikkate alman doğru... yani illa sata göre hesaplama yapılacak diye birşey yok pufpuffum... için rahat etmeyeckse başka bi doktora daha git ama rahatsan 20 sine kadar bekle bence canımm...

hanımalr günaydın...bulantı için ilaç kullanıp iyi gelen varmı???varsa hangi mucize ilaç o?çok fenaaa:KK50:

canım zofran en etkili ilaç.. ama sabret bu dönemler biliyorsun çok normal.. benim ikizim 7,5 ay kustu hep zofran kullandı o bile etki etmedi dileyelim ki 3. aya başlarken son bulsun kusmalar.......... Rabbim yardımcımız olsun sakin ol kraker,zencefil şekeri bunları tavsiye ederimm

Sürekli gittiğin doktor daha ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam bana kalırsa onun söylediklerini dikkate alman doğru... yani illa sata göre hesaplama yapılacak diye birşey yok pufpuffum... için rahat etmeyeckse başka bi doktora daha git ama rahatsan 20 sine kadar bekle bence canımm...

evet cnm o doktorumu çok seviyorum ve ilgili de ona gittim zaten yine ve onun dedikleri ile rahatladım ama az da olsa vaer bi şüphe bi tedirginlik tabi...

benim c.tesi günü kontrolüm vardı,bu gittiğim doktor hamileliğimi öğrendiğim doktor oldu diye ona devam ediyim demiştim,arkadaş önerisi üstüne..bi önceki hafta karından ultrasonla kese görünmüştü..doktor c.tesi günü hem karından,hem vajinal baktı ve kesenin büyüdüğünü ama bebğin olmadığını söyledi..ölçümüne görede 7.haftanın içinde olduğumu ve 1 hafta sonrada bebek görünmezse boş gebelik olabileceğini belirtti,sonlandırmak gerekcek dedi..

canım aletin kamsamıyla ilgilidir çok daha kapsamlı alet daha net sonuç verir burdaki farklılık ondandadır. iyikide başka doktora gitmişsin hepsi deil belki ama bagzı doktorlar karşısındakiin ne hissettigini duşunmeden kousuyo ya 1 ay nasıl gececek o insana demiyo densiz eyse se bu kadın doktora devam et bakalım inş. hersey yolunda gidicek kuzucugumm üzme tatlı canını

canım zofran en etkili ilaç.. ama sabret bu dönemler biliyorsun çok normal.. benim ikizim 7,5 ay kustu hep zofran kullandı o bile etki etmedi dileyelim ki 3. aya başlarken son bulsun kusmalar.......... Rabbim yardımcımız olsun sakin ol kraker,zencefil şekeri bunları tavsiye ederimm

kraker yemekten de bıktım...saol tavsiyen için ...perşmbe doktora gidince yazdırayım söyledfgn ilacı...

SEVGİLİ PUFPUFF ;
ben iyi haberlerini alacağımıza inanıyorum sadece kendin,i strese sokmamaya çalış yararından çok zararı olur biliyorum çok zor ama dirayetli dur ve hep iyi şeyler düşün allah hepimizin yardımcısı olsun canım

canım aletin kamsamıyla ilgilidir çok daha kapsamlı alet daha net sonuç verir burdaki farklılık ondandadır. iyikide başka doktora gitmişsin hepsi deil belki ama bagzı doktorlar karşısındakiin ne hissettigini duşunmeden kousuyo ya 1 ay nasıl gececek o insana demiyo densiz eyse se bu kadın doktora devam et bakalım inş. hersey yolunda gidicek kuzucugumm üzme tatlı canını

hımmm anladımmm..ama yani ne bileyim,düşünmüyo hiç o 1 hafta nasıl geçicek..bişeyden şüpheleniyosun madem,dur bekle bi zamanı gelsin..beni ne tedirgin ediyosun allahım yaaa...

SEVGİLİ PUFPUFF ;
ben iyi haberlerini alacağımıza inanıyorum sadece kendin,i strese sokmamaya çalış yararından çok zararı olur biliyorum çok zor ama dirayetli dur ve hep iyi şeyler düşün allah hepimizin yardımcısı olsun canım

aaaay çok sağolasın,çok tşk ediyorum canım...amin inş herkes sonunu sağlıkla getirebilir...

hatta ultrason görüntüsünden anlayanınız olursa yükleyebilirim,2 doktorunda verdiğini.....

selam kızlar döndük memleketten :) söyledik dedelerimize anneanne ve babaannemize :KK70: hepsiz çok sevindiii :) hele kayınvalidemm :) hadii şunlara gidelim hadi bunları çağıralım diye heyecan yaptı o kadar sevindi ki herkese söylicek :)

günaydın hamişler iyi haftalar normalde 10 gün sonra gitmeyi düşünüyordum doktora ama sancılarım beni dış gebelik diye düşündürdü ve ş*an doktorda sıra bekliyorum umarım herşey yolundadır dualarınızı bekliyorum

naptın canım ya çıktınmıki acaba doktordan inş. hersey yolundadır.

X