2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
canım bana senınkı gec dollenme gıbı geldi .. bu 5,5 haftalık filan 7 haftalık olmasına 10 gun war gıbı :) inşallah dogru yorumluyoruzdur canım benım, Rabbim hepimizi miadında doğan sağlıklı ömürlü bebişlerimize kavuştursun..

benim geç döllenme zaten canım.. çünkü son regl tarihim 13 marttı.. bide düşükten beri 1 senedir adetlerim hep düzensiz,hatta çoğunda söktürücü kullandım.. o yüzden kesin geç döllenmedir..

kızlar bu ilk gittiğim ve 7 haftalık diyen doktorun ölçümü... bebek görünmeli ama yok diyo,1 hafta sonrada görünmezse boş gebelik dicez diyo...

Eki Görüntüle 710124

buda ikinci gittiğim ve 5 haftalık diyen doktorun ölçümü... bebek görünmemesi normal diyo,herşey yolunda diyo...

Eki Görüntüle 710126

hamile olan bazı arkadaşlarıma gösterdim... hepsi 7 haftalık kese bu kadar olmaz,5 doğru bizce dediler... bakın bakalım,sizce durum ne? tecrübeli anne adayları,özellikle sizden yorum bekliyorum

pufpufum 5. haftayıda 7. haftayıda biliyorum ben............ benim bebeğimin gelişimi 7. haftada durmuştu daha önceki hamileliğimde ...........o zamana kadar normaldi ve kese bundan çok daha büyüktü inan.. bu 5. haftada ki keseye çok daha yakın. 7. hafta çok daha büyük bundan..

pufpufum 5. haftayıda 7. haftayıda biliyorum ben............ benim bebeğimin gelişimi 7. haftada durmuştu daha önceki hamileliğimde ...........o zamana kadar normaldi ve kese bundan çok daha büyüktü inan.. bu 5. haftada ki keseye çok daha yakın. 7. hafta çok daha büyük bundan..

aaaay Zuhal'im ağzından bal damlıyo seninde yaaaa kızlar çok iyisiniz :KK16:

Kızlar selam,
ben bugün test yaptım çift çizgi çıktı. O kadar şaşkınım ki ne yapacağımı bilemez durumdayım :) Şimdi ne yapmam gerekiyor benim kan tahlili mi doktora ne zaman gitmem lazım

doktora randevu alabilirsin gerekli tahlilleri yaptırır hem değerini de görürsün ve eğer kullanmıyorsan folik asit verir. ona hemen başlamalısın zaten..... daha sonraki kontrollerini söyler sana..:KK34: hayırlı uğrulu olsun sağlıkla kavuş bebeğine inşallahh

stresten olabilir mi bende şeker düşüklüğü vardı aşırı düşerdi bi ara şekerim......... Endokrinolojiye gittim şeker yüklemesi yapıldı insülin direnci yüksek şeker düşük çıktı doktor bile sapıttı nasıl olur insülin direncine göre şekerinde yüksek çıkmalı demişti. Strese dayalı dedi. Bugün kontrolde doktoruma bende diyeceğim bunu...... Mesajda yazıklarımı yap mutlaka sen rabbim büyük.. Insülin direncini kafana takma.. Yumurtlama sorunu varsa bile ovulasyon testiyle takibe al............. Daha önce hamile kaldın şimdi neden olmasın en kısa zamanda sağlıkla olacak inşallah stres yapmaa öpüyotumm çokk

kuzucum benimde şeker düşük insülin direnci yüksek ilaç verdi ben iki senede 20 ye yakın kilo aldım 50 kiloydum ondan olabilir tatlı düşkünüyüm bu ay kullanayım ilacımı bende yumurtlama problemi yapıomuş işte bu bunu kullanıp düzene sokmam lazım .. Sende güzel haberlerle gel inş öpüorm

Kızlar selam,
ben bugün test yaptım çift çizgi çıktı. O kadar şaşkınım ki ne yapacağımı bilemez durumdayım :) Şimdi ne yapmam gerekiyor benim kan tahlili mi doktora ne zaman gitmem lazım

Peki ne kadar süre beklemem gerekiyor?

canım ilk çift çizgiyi gördüğün an çok heyecanlı olmuştur eminim ki...bence bian önce kan testi yaptır,değerini öğrenmiş olursun...hatta bence direk doktora git,kontrol al...zaten kan testi isticek her halukarda nede olsa :KK34:

kuzucum benimde şeker düşük insülin direnci yüksek ilaç verdi ben iki senede 20 ye yakın kilo aldım 50 kiloydum ondan olabilir tatlı düşkünüyüm bu ay kullanayım ilacımı bende yumurtlama problemi yapıomuş işte bu bunu kullanıp düzene sokmam lazım .. Sende güzel haberlerle gel inş öpüorm

inşallah canımm benim bende kilo sorunu da olmadı ama neden böyle bilmiyorum artık bakalım........ sen kiloya dikkat et ilaçlarını al ve ovu testiyle takibe al.. inşallah kısa zamanda hayırlı haberle gelirsin çok öpüyorum bende...

kızlar bu ilk gittiğim ve 7 haftalık diyen doktorun ölçümü... bebek görünmeli ama yok diyo,1 hafta sonrada görünmezse boş gebelik dicez diyo...

Eki Görüntüle 710124

buda ikinci gittiğim ve 5 haftalık diyen doktorun ölçümü... bebek görünmemesi normal diyo,herşey yolunda diyo...

Eki Görüntüle 710126

hamile olan bazı arkadaşlarıma gösterdim... hepsi 7 haftalık kese bu kadar olmaz,5 doğru bizce dediler... bakın bakalım,sizce durum ne? tecrübeli anne adayları,özellikle sizden yorum bekliyorum

Puffpuff canım hamilemisin?çok çok sevindimmmmm:KK16:inşallah güzel bir hamilelik geçirir ver bebeğine kavuşursun.Fotoğraftakı görüntüler 5 haftalık bence çünkü ben ilk usgye girdiğimde yaklaşık 5 haftalıktı bu şekildeydi.5+4 de gittiğimde kese vardı yolk kesesi de vardı ama embrıyo gözükmüyordu.Bu da normalmiş zaten..
Güzel düşün olumsuz düşünme herşey güzel olsun..

Slm hanimlarr...
Bende allahin izniyle ocak annesi olcamm....:KK1::KK1::KK49:
Yarin dr kontrolum var benimde..
Bu heyecani insallah 3 . Kez yasiyorum ben...
Biri 6.5 yasinda biride 4 yasinda iki melegim var benim...:KK22:
Hayirlisiyla dogarsa buda 3 numaramiz olacak...
Ikinci kizimda 2009 twmmuz anneleri grubundaydim...
Cok guzel dostluklar kurduk hatta bazilariylada ailecek gorustuk...
Umarim burdada samimi dostluklar kurariz..
Hepinize hayirli hamilelikler ve hayirli dogumlsr diliyorum...:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Merhaba kizlar araniza bizde katiliyoruz bugun kesemizi gorduk 5 haftaligiz 2 hafta snr kalp atislarini duymaya gidicez

Slm hanimlarr...
Bende allahin izniyle ocak annesi olcamm....:KK1::KK1::KK49:
Yarin dr kontrolum var benimde..
Bu heyecani insallah 3 . Kez yasiyorum ben...
Biri 6.5 yasinda biride 4 yasinda iki melegim var benim...:KK22:
Hayirlisiyla dogarsa buda 3 numaramiz olacak...
Ikinci kizimda 2009 twmmuz anneleri grubundaydim...
Cok guzel dostluklar kurduk hatta bazilariylada ailecek gorustuk...
Umarim burdada samimi dostluklar kurariz..
Hepinize hayirli hamilelikler ve hayirli dogumlsr diliyorum...:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

hoşgeldin öyleyse aramızaaaa :KK3: merhabaaaa
diğer yavrularınıda,şu ankinide Allah bağışlasın inş..maşallah :nazar: bilgilerini ver bana,ekleyim senide listeye canım

yaşın? şehir? sat? kaçıncı çocuğun? beklenen doğum tarihi?

mm okuyamadım ancak canım ben bugün 6+3 üm ve benim kesem çok büyük nasıl attıysan bende atım söylede bebekte var içinde senin kese 5 haftalıgıda bitirmemişsin hatta.

Eki Görüntüle 710124

Eki Görüntüle 710126

canım son adet tarihini ,hangi ldesin yazarmısın.mm söyledimi sana

ben İstanbul'dayım canım,Anadolu yakasında..son adet tarihim 13 mart ama benimki muhtemelen geç döllenme,çünkü 1 senedir hiç düzenli değildi adetlerim..

resim eklemek için cevap yazıyosun ya,orda aşağı in eklentiler kısmında eklenti ekle var..tıkla ona,açılan sayfada sağ üstte dosya ekle yazıyo ona tıkla.. dosyaları seç kısmından resmini seçip ekle..

$942809_10152844362335105_810394934_n.jpg inşallah olmuştur :)

ben İstanbul'dayım canım,Anadolu yakasında..son adet tarihim 13 mart ama benimki muhtemelen geç döllenme,çünkü 1 senedir hiç düzenli değildi adetlerim..

resim eklemek için cevap yazıyosun ya,orda aşağı in eklentiler kısmında eklenti ekle var..tıkla ona,açılan sayfada sağ üstte dosya ekle yazıyo ona tıkla.. dosyaları seç kısmından resmini seçip ekle..

tamamdır canım,ekledim :KK34: bu arada ne kadar çok Ankara'dan adayımız varmış :KK1:

herkese selam kızlar.
ben de inşallah ocak annesi olacağım.:KK16::KK16::KK16:
beni de listenize ekler misiniz,
Ankara, yaşım 33, ilk bebeğim, sat 2 Nisan, beklenen doğum tarihi 7 Ocak,

şu anda 5+6 yım, cumartesi günü kalp atışını ultrasonda izledik, allah hepimizi korusun :KK16::KK16::KK16:

X