2014 Şubat Anneleri

Hayırlı uğurlu olsun canım güzel günlerde kullanın inşallah.Beşik sallanmıyor yanlış görmüyorsam değil mi:44::44:

ypk tatlım karyola bu sallanmıo sallan beşik ayrı alcaz bu odasında olcak önü çıkıo işte 2 3 yaşa kadar kullanır dedik oda küçük
bi çekyatımız kütühanemiz ve çalışma masamız var.
çalışma masası ve kütüphane gidecek bunlar gelcek anca sığıo
büyüyüncede çekyat gşder büyük yatağı gelir artık

Benim de çok ağrıdı sol kolumu kullanamadım 3. gün akşam geçti..

geçer inşallah cabuk canım bende yaptırdım hemşire 2 gun uyusur karıncalaşır dedi oyle oldu zaman buz uygulaması yap dedi ama benim kolum bisey olmadı şükür

geçmiş olsun tatlım.bende salı yaptırdım ama bişey olmadı şükür

üzülüyorum kuzum yaa.biz kadınlar asıl sıkıntıyı çekiyoruz ama .neyse.ben babamın adını koydum.babamı 2,5 sene önce kaybettm.babam sağ olsaydı umut babasının adını koymak isteseydi bende yanına kendi babamın adını eklerdim :)eşimde allahtan erkek torun konusu yoktu.olsaydıda çok dikkate almazdım

sağolun kızlar inşallah bugün yarın geçer..buz kompreside yaptım ama fayda etmedi..napalım bebişim iyi olsunda ben acıya razıyım..

kızlar birşey dikkatimi çekti
neden hepp kayınbabalarınızın ismini koymayı düşündünüz ki?sizin babanızın adını koysanız ne olurdu ki

geçmiş olsun tatlım.bende salı yaptırdım ama bişey olmadı şükür

üzülüyorum kuzum yaa.biz kadınlar asıl sıkıntıyı çekiyoruz ama .neyse.ben babamın adını koydum.babamı 2,5 sene önce kaybettm.babam sağ olsaydı umut babasının adını koymak isteseydi bende yanına kendi babamın adını eklerdim :)eşimde allahtan erkek torun konusu yoktu.olsaydıda çok dikkate almazdım

Aslın da başlarda koymak hiç aklıma gelmiyordu sonra eşim babamın adını koyalım hem senin babanın adı hem benim babamın dedi ama benim babamın iki ismi var Benim Babamın adı:Mehmet Ali, eşimin babası:Ali eşimin adı da Mehmet olunca en azından Ali'sini koyarız dedi bana da mantıklı geldi yanına bir isim daha koyacağım ben Yusuf düşünüyorum Yusuf Ali olacak yani inş..
;Aslında ilk başlarda illa koyalım dememiştik alternatifte bakıyorduk mesela Yusuf Kenan'ı da düşündüm ben sonra karşı taraf Ali koyabileceğimizi duyunca birden nasıl olduysa zorunlu birşey gibi oldu başlar da aklıma yatmasına rağmen şimdi gıcık oluyorum koymak pek gelmiyor içimden eşim sen koymasan da ben hep Ali diye çağırırım adını demeye başladı iyice uyuz oldum artık nalet olsun koyuyum da kurtuluyum diyorum...
Haa bi de sonra KV başlamaz mı bi de kız olursa senin annenle beni,m adımı koyarsınız demeye SAliha Sultan olacakmış iyi ce tepem attı bide benim eşim 5. evlenen çocuk hepsinin oğlu var hiçbiri koymamış artık dedim ki biz Ali'yi koyuyoruz artık biz sırayı savıyoruz senin adını da diğerleri koysun artık dedim.....
:KK20:

Son düzenleme:
bugün babasının kızıma aldığı kıyafetler :KK16::KK16:

$IMG_6955.jpg $IMG_6956.JPG

ypk tatlım karyola bu sallanmıo sallan beşik ayrı alcaz bu odasında olcak önü çıkıo işte 2 3 yaşa kadar kullanır dedik oda küçük
bi çekyatımız kütühanemiz ve çalışma masamız var.
çalışma masası ve kütüphane gidecek bunlar gelcek anca sığıo
büyüyüncede çekyat gşder büyük yatağı gelir artık

anladım canım mantıklı tabi duruma göre.O zaman mutlugünlerde kullansın bebiş :nazar:

Şu isim olayı türk toplumunda hala tabu..benim de çok yakın bi arkadaşım istemediği halde oğluna kayınpederin adını koydu ki adam hem yaşıyor hem de ismi güzeldeğil ki iki isim bike koyamadı..eşi rizeli..arkadaşımın istemediği bir ismi koyacağını hiç düşünmezdim ama nasıl bi baskıysa hayır diyemedi..tabiki sağlıklı olsun önemli olan o ama rahat bıraksınlar anne baba istediği ismi koysun..benim oğlum olsaydı babam hayatta olsaydı bebeğin adını kayınpederin adı koysaydım babam bana küserdi ve kızardı valla:)
Ben baştan söyledim tek başıma mücadele ettim bu bebek için eşimi bile zor ikna ettim tedaviye..isim koyma hakkını kimseye veremenim ki se kusura bakmasın:)

Offf kızlar off..:KK43:
Geceleri bacak ağrısından uyuyamaz oldum..
Böyle ayak bileklerimden başlıyor ağrı sanki kilometrelerce koşmuş zorlu bir antreman yapmışım falan gibi..
Sonra tüm alt bacağıma yayılıyor.
Ayaklarım desen yanıyor çarşafta soğuk bir yer buldum mu ohh diye rahatlıyorum. Uykularım bölük börçük, bazen sabah 5'e kadar uyuyamıyorum. Bir sonraki muayenemde doktoru bilgilendiricem bu konuda mutlaka..

Canım geçen gün burda kızlarla konuştuk huysuz bacak sendromu yada fibromiyalji olabilir..bende de ara ara oluyor bazen bacak bazen kol..çok sıkıntılı sinir bozucu bi ağrı..daha önce varsa artıyor yada hamilelikle birlikte ortaya çıkabiliyormuş..

Şu isim olayı türk toplumunda hala tabu..benim de çok yakın bi arkadaşım istemediği halde oğluna kayınpederin adını koydu ki adam hem yaşıyor hem de ismi güzeldeğil ki iki isim bike koyamadı..eşi rizeli..arkadaşımın istemediği bir ismi koyacağını hiç düşünmezdim ama nasıl bi baskıysa hayır diyemedi..tabiki sağlıklı olsun önemli olan o ama rahat bıraksınlar anne baba istediği ismi koysun..benim oğlum olsaydı babam hayatta olsaydı bebeğin adını kayınpederin adı koysaydım babam bana küserdi ve kızardı valla:)
Ben baştan söyledim tek başıma mücadele ettim bu bebek için eşimi bile zor ikna ettim tedaviye..isim koyma hakkını kimseye veremenim ki se kusura bakmasın:)

kesinlikle katılıyorum canım bence bebeğin ismini koymak sadece anne babanın hakkı başkalarının baskısıyla çocuğuma istemediğim bir ismi kimse koyduramaz bana..allahtan eşimde benimle aynı düşüncede eğer oğlum olsaydı asla babaların adını koymazdım diyo..

Slm kizlar isim analizinde begenmesemde sanırım sonunda çınar koyucam oglusumun adini başka içime sinen yok kizlar

X