2014 Şubat Anneleri

Teyzeleriiiii nihayet kizim da yuruyenler kervanina katildi :KK66:
genelde unutup yeniden emeklemeye ve elimizden tutmaya calissa da artik yuruyor :KK66:
Ailecek musmutluyuz :KK66:

Muylulugunuzu pesinden kosarak unutirsunuz :))) biz 7/8 aydir ugrasiyoruz sanslisin :) valla konusuyomu diyenlere bikac kelime soyluyo diyorum a sunu demiyomu bunu demiyomu diyene aman yurusun diye cokheveslendim anami aglatiyo elbet konusur rabbimin izniyle zamaninda konussun erken konusmasina gerek yok diyorum:)

Gozunuz aydin allah kolaylk versin artik :)

Zeynepte cok terliyo cok su iciyo meyve suyu yapiyorimayran hep ilinde biboron dolasiyo kim su icse dibinde ih ihh bardagi kapiyo surekli sivi istiyo yaniyo anasi gb :)) bende arkadan iki kukuleta yapiyorum ensesi toplansin diye :)) bugun yagmur yagsadacok bunaltici sicakti askili tulumladurdu suyu ckti :)

Yarin kayinvaldeme gidiyorum orasi hem deniz kenari serin oluyo hemde ramazani gecirelim rahat rahat oruc tutmak istiyorum ama bakalim denicem mukabele teravi sitenin altinda oluyo serin serin rahat ibadetimi yaparim bali :) esimde saati belli degil gecesi gunduzu yk ramazani anlamiyoruz evde herkezin evinde catal kasik sedi varken biz kizimla yanlizuz cogu zaman gucume gidiyo artik yanlizlik sabir sabir kalabaligi sevmem ama cocuk olunca baskaymis....

Yazın çok su içiyorlar ve bu sağlıklı birşey... Ama normalde çok terlemeden su içerse şekerden şupheleniliyor. Şeker kan tahlili falan isteniyor. Benim yakınımın başına geldi. Ondn biliyorum 3 yaşındaki çocuk diyabet maalesef. Allah sağlık versin

Yazın çok su içiyorlar ve bu sağlıklı birşey... Ama normalde çok terlemeden su içerse şekerden şupheleniliyor. Şeker kan tahlili falan isteniyor. Benim yakınımın başına geldi. Ondn biliyorum 3 yaşındaki çocuk diyabet maalesef. Allah sağlık versin
allahım korusun ter olayı genetik sanırım eşim yaz kış terler hatta incecik giyinirken şap şap ter döker ben kapalıyım pardesüm ve altımda uzun kollu olsa dahi terlemem ama muhammed bana çekmemiş yatağı su oluyor yatarken..

Iyy zeyneple esya hazirlamak olum evi talan ediyo kollarindan tavana asicam simdi :))) zeyneeeeeep dedim mi oluk oluk kaciyo bide cadi orta yerimden catlatcak bu kiz beni :KK43: valla bu sinirle icerdeki nasil bisey cikar korkuyorummmmmmmm :KK43:

Dogru soyluyosun canim bende telkin vriyorum veriyorum hopp basa donuyoruz ben duzen planli yasami seviyorum isimde hayatimda hrseyimde ustume dusenin fazlasini yapmak en guzelini yapmak isterim ama ne ozel hayatimda nede is hayatimda karsima hep zitti insanlar cikar esimde rahat ohh imreniyorum oyle insanlara cidden gamsiz relaks olabilsem keske yok igne ucuna kadar dusunucem :/ ben olmak cidden cok yorucu esimi istiyorum ama oyle iste isi isi isi :KK43:( benim gb birinin esi sofor olsun off ki ne of ama anlamiyo iste persembe kayinvaldeme gittik o gece yola gitti teeee pazar 10 da geldi gece :KK43:( pazartesi gitti sali aksam geldi bizi aldi evimize getirdi bu sabah gitti eskisehir almis gitti geldi aslinda limana gidip bida is aldi yok araba arizalandi filan saati 11 yapti gelsem nolcak uyucaz ben gidim dedi gitti yine yola.... bi patliyorum icimi bosaltiyorum duzeliyo 1 hafta sonra yine ayni... zeynebi cok istedim cok cektim hep tek basima mucadele ettim. Hamile kaldim isten cikti bisuru borcla tir aldi bu ise girdi bi arozasi bi tekeri 4/5 milyar duzenimiz alt ust oldu o yok oldu:KK43:( hamileligim sitres sıkıntıyla gecti en ozel anlarimda yanimda yoktu. Maddi bisey hissettirmemek icin o yiprandi ben ezildim yansitmak istemesede yansidi tabiki. 1 senelik borcumuz kaldi zeynep zaten zordu tam biraz duzelmeye calisirken hamileyim. Bedenim ruhum gercekten cok yorgun gucum yok. Esimin duru duragi yok soz ver diyorum bida araba almicam de birc yapma soz vrmiyo hep tir pesinde iyisini almak icin:KK43:( bunu zor oduyo maf oluyo ama hala akillanmadi. Olmadi baska sekter pesinde hayata dair bi duzenle gitmeyi bilmiyo ben emin olmak bilmek isterim herseyi o tam tersi hep savrulmayi bekliyo. Ne olcak nabicaz dusuncesi beni yoruyo. Heran bisey cikcak diye elim yuregimde. Ay ne yazdim psikologa ihtiyacim var ama hayatimi degistiremicem kendimide yontuyorum ama degisrmiyorum psikologlar rahat insan olmayi ogretebiliyolar mi ki :/

Bu arada zeynep 2 saattir hickirarak agladi gogsumde zor sakinlesti bi bardim kizdim sonra koynuma aldim berabr agladik sevdim saknlesti uyuttum sonra.. tek istegim sakin sevgi dolu bi anne olmak beceremiyorum:KK43:( gormedigim bi sevgiyi gosteremiyorum:KK43:( surekli annemi sucluyorum neden boyleyim diye sonrada zeynebe zarar vericem oda beni suclucak diye cok uzuluyorum :KK43:(
Canım yapma bunu kendine. Gerçekten iyi bir annesin dediğin gibi sevgisizlik :KK43: ama merak etme senle zeynep arasında çok fark olacak. O senin onu sevdiğini de biliyor. Sen yaşadıklarından dolayı tedirgindi. Eşinin yanında olmaması da çabası. Hayat şartları ışte insanı sürüklüyor. :KK43: ama üzen kendini kız senin zeynep için yaptıklarının ben onda birini yapmıyorum. Bu arada biraz rahat ol

haksever ;
eşin sana kızına daha iyi bir gelecek vermek için çalışıyor bence sen fazla hassassın hamilelikten dolayı..
Şükür evine gelen , sizi incitmeyen kırmayan ,üzmeyen bir eşin var böyle düşün.

kızına karşı çok iyi bir anne olduğunu söylememe gerek yok instagramda görüyoruz.
ben napıyım benim açımdam düşünsene akşam 3 saat vakit geçiriyoruz kıızımla o zaman ben atayım kendimi

Kızlar menenjit aşısı sonrası yan etki gordunuz mu? Biz daha yaptırmadık. Bu hafta yaptırmayı düşünüyorum. Doktorumuz yaptırmak şart değil demişti ama suriyelilerin gelmesiyle şimdi daha çok oneriliyor.
canım bizim aşıdan sonra bir 20 dakika saninledi. uyudu uyucak havasındaydı ama sonra eski keyfine geri döndü.d

yarın ramazan oruç tutacak mısınız arkadaşlar ,
şimdiden korku başladı benden kızla nasıl olacak bilmiyorum :KK43:

ben 2 yıldır tutamıyorum canım bu sene tutmak istiyorum ama emzirirken bağışıklığım çok düştü benim, hem emzirme hem oruç nasıl olucak bilmiyorum, çok şükür bankada serinde oturuyoruz ama kızımı da düşünüyorum bir taraftan. su içemeyince zaten az olan süt iyice kesilirse diye korkuyorum

ben 2 yıldır tutamıyorum canım bu sene tutmak istiyorum ama emzirirken bağışıklığım çok düştü benim, hem emzirme hem oruç nasıl olucak bilmiyorum, çok şükür bankada serinde oturuyoruz ama kızımı da düşünüyorum bir taraftan. su içemeyince zaten az olan süt iyice kesilirse diye korkuyorum

bende 2 yıldır tutumuyorum.
ama bu sene artık keyfi gibi geliyor emdiği kadar emdi e zaten süt sağıp bırakıyorum gece kalkınca sağar anneme bırakırım
akşama eve gelince 1-2 saat emmesin diyorum belki de süt olur emer o ayrı.
bakalım Allah yardımdımız olsun

bende 2 yıldır tutumuyorum.
ama bu sene artık keyfi gibi geliyor emdiği kadar emdi e zaten süt sağıp bırakıyorum gece kalkınca sağar anneme bırakırım
akşama eve gelince 1-2 saat emmesin diyorum belki de süt olur emer o ayrı.
bakalım Allah yardımdımız olsun

evet canım sabah uyanınca emzirip bir de gece emzirilebilir, ben sabah çok erken gitmiyorum işe 8.45 te evden çıkıyorum akşam 18.30 gibi geliyorum. bir sabah bir de akşam olabilir, öğlen de eve gelmem artık.

evet canım sabah uyanınca emzirip bir de gece emzirilebilir, ben sabah çok erken gitmiyorum işe 8.45 te evden çıkıyorum akşam 18.30 gibi geliyorum. bir sabah bir de akşam olabilir, öğlen de eve gelmem artık.

evet bir yol bulacağz artık bakalım ilk gün deneyelim neler oluyor.

yarın ramazan oruç tutacak mısınız arkadaşlar ,
şimdiden korku başladı benden kızla nasıl olacak bilmiyorum :KK43:

bugun orucluyum bakalim nasil gecicek aksam tam sahurda hortladi zeynep hazir sofraya zor oturdum pis pis 20 dk yemek yedim. Bida agladi tam bi litre su iccektim :KK43: pis pis uyumadi biraktim kayinvaldem bakti kadininda cayi yarim kaldi 3 dakkada 3 bardak su ictim :)) 8 dede hortladik hayirlisi bakalim bu gun nasil bitcek dun aksamda teravi kildim komsusu bakti kayinvaldemin adetmis kadin :) nabti durdumu dedim durmus siselerle oynamis kapidan aldim kucama kadin gel opeyim dedi bi patlatti kadinin surata :/ sonra optu deli :)) bugunde mukabeleye gitcez bakalim orda ne maceralar yasicaz :))

kızlar ig da adınız ne, ben takip edeyim, insta ya baya giriyorum

zeynebinannesi.ozge benimde :)

Seninki ne canim :)

X