2014 Şubat Anneleri

Sagol kuzum darısı senin sağ selamet kucağına almana olsun ,bir ara çok baktım kimse yazmıyor artık inşallah herkes iyidir.

3 tane birden zor olacak ama güzel olacak cinsiyeti belli mi bu arada ? Hangisine cinsiyet olarak arkadaş geliyor..

Meb canım sans çok az kalmış.insallak oglusunu sağ salim kucağına alırsın.

amin canım az kaldı bekliyoruz artık bakalım ne zaman gelecek sağsalim gelsin de

Canım güzel dileklerin için teşekkür ederim maşallah büyüyorlar yazın iyice toparlanır güzel güzel oynarlar 2 çocuk hem zor hem çok güzel Allah ayırmasın sizleri ilk topiginden güzel anneler.

Meb canım sans çok az kalmış.insallak oglusunu sağ salim kucağına alırsın.
Cinsiyeti bilmiyoruz kuzum hemde nasıl zor olacak aslında bizimkiler alıştılar birbirlerine güzelce oynuyorlar küçük büyüğü taklit ederek öğreniyor,inşallah kolay bir doğum olur seninki sonrada kardeşlerin alışma süreci oluyor biraz kıskanıyorlar ama çok seviyorlar birbirlerini inşallah bol sütün olsun sevgiyle kalın inşallah.
3 tane birden zor olacak ama güzel olacak cinsiyeti belli mi bu arada ? Hangisine cinsiyet olarak arkadaş geliyor..

amin canım az kaldı bekliyoruz artık bakalım ne zaman gelecek sağsalim gelsin de

reyyan87 reyyan87 Dünayay gelen gerçekten büyuyor.
şimdi 2 kardeş anlaşıyor seneye 2si birlik olup 3.kardeşlerine bakacaklar inşallah..
kardeş kıskançlığı mutlaka oluyor ama sen tecrubeli olacaksın daha kolay atlatırsın

reyyan87 reyyan87 Dünayay gelen gerçekten büyuyor.
şimdi 2 kardeş anlaşıyor seneye 2si birlik olup 3.kardeşlerine bakacaklar inşallah..
kardeş kıskançlığı mutlaka oluyor ama sen tecrubeli olacaksın daha kolay atlatırsın
İnan bilmiyorum gözümde canlandırmak dahi istemiyorum inşallah güzel olur ama çok korkuyorum 3 çocuk bazen eşimde bende bende diye tutturuyor diyorum ki zaten ben 4. Gebeyim evde 3 tane var gülüyor hayırlısı bakalım kimse ugramasa da yazarım buraya sizde yazın inşallah güzel haberlerinizi

İnan bilmiyorum gözümde canlandırmak dahi istemiyorum inşallah güzel olur ama çok korkuyorum 3 çocuk bazen eşimde bende bende diye tutturuyor diyorum ki zaten ben 4. Gebeyim evde 3 tane var gülüyor hayırlısı bakalım kimse ugramasa da yazarım buraya sizde yazın inşallah güzel haberlerinizi

Herşey çok güzel olacak dert etme
Arada yazmakta iyi oluyor herşeyi paylaştığımız yer hala canlı olması güzel

Oh oh 4 tane olcak kısmetse kalabalık aile bizde 2. 'nin 1 yaş doğum gününü kutladık 2 tane yere bize allah isteyen herkeze nasip etsin

Nasılsınıźz yeni bebekler oldu muhtemelen 4 yaşında oldu kuzularımıź ne güzel geçiyor zaman çok tatlı oldu kocaman herşeyi paylaşabiliyoruz oğlumla çok seviyorum 2 erkegimide

Nasılsınıźz yeni bebekler oldu muhtemelen 4 yaşında oldu kuzularımıź ne güzel geçiyor zaman çok tatlı oldu kocaman herşeyi paylaşabiliyoruz oğlumla çok seviyorum 2 erkegimide
Maşallah canım benim 3. Ye az kaldı haziran ayı sizede maşallah Allah bozmasın mutluluğunuzu bizde sıkıntı çok canım oğlum çok huysuz kızı dövüyor herşey tüm dünya onun bakalım nasıl düzelecek bu arada doğum günün de çıldırdı pasta arkadaşlar derken çok tatlılar Allah korusun hepsini

Bende başta korkuyorum hep şiddet falan uygularmı diye çok şükür daha hiç yeltenmedi baştaki yoğun kıskançlığı yok çokta dikkat ediyorum kıskanmama sı için elimden geleni yapıyorum seviyo kardeşini çok koruyucu ona karşı kimseyi yaklaştırmaz bide evhamlı hep göz kulak oluyo elinde etrafında zararlı bisey bırakmaz varsada alır tam bir abi oldu umarım böyle gider senin iş zor 3 taneyle allah sabır versin doğan büyüyo bikac sene sabredcez

Slm kızlarrr vay be aradan 4 buçuk yıl gecmiş ugramayalı neler yapıyorsunuz ikinciler olmuştur mutlaka bizde yeni yeni duşunmeye basladık bakalım hakkımızda hayırlısı

buralar hala aktif mi:? anılar gözümde canlandı. nasıl sohbet ederdik. benim erken doğum yapmam mina nın yoğunbakım zamanı eda nazlı nın şekeri oluşunu öğrenmem.. keşke yine eskisi gibi toplansak hepinizi çok özledim.. eski adımı kaybettim bende yeniden aldım. zaman öyle zorlu aktı ki gelemez oldum buralara. mina 4,5 eda nazlı 8,5 yaşında oldu . bende işte arada yatarak arada ayakta zor kalarak yaşamaya devam ediyorum. yine de şükür halimize. benim ben nergis.. namıdiğer nazlıedam:halay::halay::halay:

X