2014 Şubat Anneleri

buralar hala aktif mi:? anılar gözümde canlandı. nasıl sohbet ederdik. benim erken doğum yapmam mina nın yoğunbakım zamanı eda nazlı nın şekeri oluşunu öğrenmem.. keşke yine eskisi gibi toplansak hepinizi çok özledim.. eski adımı kaybettim bende yeniden aldım. zaman öyle zorlu aktı ki gelemez oldum buralara. mina 4,5 eda nazlı 8,5 yaşında oldu . bende işte arada yatarak arada ayakta zor kalarak yaşamaya devam ediyorum. yine de şükür halimize. benim ben nergis.. namıdiğer nazlıedam:halay::halay::halay:
Canım hoşgeldin..dogru diyin burda bi aile gibiydik...kizimizin ismi aynıydı..tabikidr hatirladim seni...benimde bi kızım daha oldu..sali günü bir yaşına giricek hayirlisiyla...

Canım hoşgeldin..dogru diyin burda bi aile gibiydik...kizimizin ismi aynıydı..tabikidr hatirladim seni...benimde bi kızım daha oldu..sali günü bir yaşına giricek hayirlisiyla...
evettttt.kızlarımızın ismi aynı. çok sevindim bir kızın daha olmasına. bugün doğum günüymüş sağlıkla huzurla yaşasın hep iyilerle karşılaşsın inşallah. 2 kız nimet resmen. kendimi çok şanslı nhissediyorum 2 kızım olduğu için. büyüler bile. bu sene mina da okullu geçen sene de verdik okula ama uyku sorunu yüzünden pek gidemedi geceleri hala uyumuyor çocuk. ama bu sene kararlıyım o okula gidilecekkk... aerık buralardayım bol bol sohbete gel

evettttt.kızlarımızın ismi aynı. çok sevindim bir kızın daha olmasına. bugün doğum günüymüş sağlıkla huzurla yaşasın hep iyilerle karşılaşsın inşallah. 2 kız nimet resmen. kendimi çok şanslı nhissediyorum 2 kızım olduğu için. büyüler bile. bu sene mina da okullu geçen sene de verdik okula ama uyku sorunu yüzünden pek gidemedi geceleri hala uyumuyor çocuk. ama bu sene kararlıyım o okula gidilecekkk... aerık buralardayım bol bol sohbete gel
sağol canım benim ever dün doğum günüydü ..bizde minayi okula kayd
sağol canım...evet dün doğum günüydü....bizde minayi ana okula kaydettik...bakalim insallah sorun çıkarmaz..bazen gidicem diyor bazende gitmicem diye...babasiyla aynı okulda olucaklar...insallah sorun çıkarmaz...

Selâmlarrrr benim oğlum kreş e başladı çok sevdik kreşi eylül ayında başladık koca adam oldu ufak oğlumda 2 yaşına giricek doğum günleri yaklaşıyo danaların varmı planlar biz sanırım kreşte kutlucaz arada gelin konuşun

Vaaay, eski ekipler toplaniyor mu :halay: T Taube , B bi kahve
Ben hep buralardayim ama kimse gelmedi valla yaa buranın yeri bende ayrı hastane çantamı sizle hazırladım hiç bişey bilmiyodum ve maşallah tam tekbil gittim hemşire şaşırdı ne arasak var valla çok iyi bi çanta demisti ayyy ne bilgisizim yani burda gerçekten güzel şeyler paylaştık

Selam kızlar biz bebekleri 3 ledik 😁 Muhammed Ali anaokuluna gidiyor kocaman oldu özledim sizleri hatırlayan hatırlamayan herkese selamlar 😘😘😘

Selam Hanımlarrrrr :rapci::rapci::rapci:
Ben Yeniden aranızdayım bütün topiği okudum geldim :işsiz:
2014 şubat annesi olacakken ocak annesi olan ben:kahve:
oğlum ayaz baktımda ne bulantılar kasılmalar ne ciciler almışız bebeklerimize
duygulandım hepsini görünce..:cry:
çocuklar ne durumdaaa :KK56:
benim oğlan üzerinize afiyet eşşek gibi oldu , peşinden 205te bir gebelik daha yaşadım ama malesef kaybettik bebeğimizi oğlum hala tek
okula başladı bu sene sanırım şubat annelerinin bebişler okullu oldu geçen senede giden vardır
hey sıpaydiii en çok seni hatırlıyorum burdamısın yahuuu :sinirli::sinirli::sinirli:
benim yaş oldu 34 yaşlanıyoruz yavaştan :süslü:
hepinizi çok öptüm görenler bi çöksün buraya bakalım
:KK59:

Selam Hanımlarrrrr :rapci::rapci::rapci:
Ben Yeniden aranızdayım bütün topiği okudum geldim :işsiz:
2014 şubat annesi olacakken ocak annesi olan ben:kahve:
oğlum ayaz baktımda ne bulantılar kasılmalar ne ciciler almışız bebeklerimize
duygulandım hepsini görünce..:cry:
çocuklar ne durumdaaa :KK56:
benim oğlan üzerinize afiyet eşşek gibi oldu , peşinden 205te bir gebelik daha yaşadım ama malesef kaybettik bebeğimizi oğlum hala tek
okula başladı bu sene sanırım şubat annelerinin bebişler okullu oldu geçen senede giden vardır
hey sıpaydiii en çok seni hatırlıyorum burdamısın yahuuu :sinirli::sinirli::sinirli:
benim yaş oldu 34 yaşlanıyoruz yavaştan :süslü:
hepinizi çok öptüm görenler bi çöksün buraya bakalım
:KK59:
Basin sagolsun canim.
Okullu oldu kuzular😇
Biz de ders odev etkinlik derken evde at yarisi gibi bi oraya bi buraya yetismekten helak oluyoruz.

Basin sagolsun canim.
Okullu oldu kuzular😇
Biz de ders odev etkinlik derken evde at yarisi gibi bi oraya bi buraya yetismekten helak oluyoruz.

Sizler Sağolun Canım,:110:

Evet Çok Heyecanlı İlerliyor şuan Pandemi olmasaydı Daha Güzel olurdu ama Nasip böyle İmiş :oops::oops:

Evet Bir At Olmadığımız Kalmıştı onuda Olduk :KK3:

okul,iş,ev,trafik,spor, Artı Birde Kayınvalidemler hala bendeler senelerdir. daha ne olsun misss:rolleyes:

Buda Benim 2014 Şubat sıpası:KK28::KK28: Ellerinizden Öper İsmi ayaz:cool:

Eklentiler

• 85143615_173900160595305_5242396588545933312_n.jpg
    85143615_173900160595305_5242396588545933312_n.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 30
Buda Benim 2014 Şubat sıpası:KK28::KK28: Ellerinizden Öper İsmi ayaz:cool:
Masallahhh🤩😇

Kesinlikle pandemi em guzel yillarini cocuklarin mahvetti:KK43:

Ne umduk ne bulduk resmen..
Yine de can sagligi diyorum buna da sukur ne yapalim🤲
Allah onlara saglik versin gerisi hallolur.

X