2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
müdür konuştu patronla kabul etmiyormuş bilge ye izin verirsem diğerleride isticek bu uygulama eskiden beri var bunu biliyorlar işe girerkende c.tesi idari bölümün çalışcağı onlara sölendi şuan farklı bi uygulama yapılmıyor falan filan demiş müdürde ama bilgenin özel bir durumu var zaten kanunende c.tsei tatil yapmayı hak ediyo falan dedim hayır demiş kendini iyi hissetmiyosa ücretsiz izne çıksın demiş
sonra patron beni aradı böle böle bi talebin varmış bunu neden kendin gelip sölemiyosunda araya 3. kişiyi katıyosun kanuna göre bide gelirsen yanlış dedi biz size en başta c.tesi çalışma olduğunu söledik ddi kanunla ilgisi yok dedim ben zaten bunu sizden rica etcektim ki çalışma saatleri değişcek denince bekledim bugünü dedim ben yoruluyorum haftada bir gün tatilde yetmiyo o yüzden c.etsi gelmek istemiyorumd edim
yani daha bir sürü şey konuştuk işte sonuç ne derseniz sonuç yok kabul etmiyo istersen ücretsiz izine çık dio benim normalde raporuma 1 ay kaldı dedim ücretsiz izne niye çıkayım ki kaldıki ben doğuma kadar çalışmayı planlıyodum dedim çok sinirlerim bozuk napıcam bilmiyorumkzılar
kafam allak bullak oldu iyice şu ayı bi atlatsak eşim zam alsa inş. beklediğimizi alsada bende mayısta rapora çıksam yani mayısta rapora çıkmakta çözüm deil ki oğluşum 2 aylıkken rapor bitcek ben onu nasıl bırakıp işe gelcem bu sefer ücretsiz izin almam gerekcek maddi yönden çok sıkışcaz Allah ım yardım et bize

Pınar hepsi çok güzel güle güle kullanın canım ama o şampuan malesef gözleri yakıyor dalin alsaydın keşke bezi bende primanın 2 numarasını aldım ıslak mendilde 7 liraya düşmüştü eve stok yaptım :)

İtanbul Anadolu Yakasında oturanlar doğumu nerde yapmayı planlıyorsunuz, fiyat konusunda bilgi verir misiniz
medıcıne hospital yeni adı yüzyıl hast.nasipse
çok güzeller sağlıkla giysin inş...
müdür konuştu patronla kabul etmiyormuş bilge ye izin verirsem diğerleride isticek bu uygulama eskiden beri var bunu biliyorlar işe girerkende c.tesi idari bölümün çalışcağı onlara sölendi şuan farklı bi uygulama yapılmıyor falan filan demiş müdürde ama bilgenin özel bir durumu var zaten kanunende c.tsei tatil yapmayı hak ediyo falan dedim hayır demiş kendini iyi hissetmiyosa ücretsiz izne çıksın demiş
sonra patron beni aradı böle böle bi talebin varmış bunu neden kendin gelip sölemiyosunda araya 3. kişiyi katıyosun kanuna göre bide gelirsen yanlış dedi biz size en başta c.tesi çalışma olduğunu söledik ddi kanunla ilgisi yok dedim ben zaten bunu sizden rica etcektim ki çalışma saatleri değişcek denince bekledim bugünü dedim ben yoruluyorum haftada bir gün tatilde yetmiyo o yüzden c.etsi gelmek istemiyorumd edim
yani daha bir sürü şey konuştuk işte sonuç ne derseniz sonuç yok kabul etmiyo istersen ücretsiz izine çık dio benim normalde raporuma 1 ay kaldı dedim ücretsiz izne niye çıkayım ki kaldıki ben doğuma kadar çalışmayı planlıyodum dedim çok sinirlerim bozuk napıcam bilmiyorumkzılar
kafam allak bullak oldu iyice şu ayı bi atlatsak eşim zam alsa inş. beklediğimizi alsada bende mayısta rapora çıksam yani mayısta rapora çıkmakta çözüm deil ki oğluşum 2 aylıkken rapor bitcek ben onu nasıl bırakıp işe gelcem bu sefer ücretsiz izin almam gerekcek maddi yönden çok sıkışcaz Allah ım yardım et bize

al işte al birini vur ötekine yani ne var sanki zaten yeterince çalışıyorsun hamile halinle bide hem 1 saat ekliyorsun c.tesiyide vermiyorsyun pess ki ne pesss bnde konuscaktım ama bnmde bu şekil olacgı için tenezzül etmedim..canım bilgem üzülme sende lütfen başka bi iş bulamazmısın doğumdan sonra Rabbim darda kalanın yardımcısı olur canım

hepsi birbirinden güzel . iyi günlerde giyinsin küçük cadı :) üstünde skisin çabucak :)

gayet güzeller iyi günlerde giysin kuzucuk senin nezlinde de bütün arkadaşlara diyeyim bazen gözümden kaçsada herkesin bebeğine aldığı ciciler birbirinden güzel yavrularımız iyi günlerde kullansın inş :KK16:

bilge ne yaptı acaba :44:

bugün akşam olmadı ya amma heyecanlıyım yarın akşam nete girebilirsem yazarım giremezsem cuma günü burdayım kısmetse kızımla beraber hepinizi öpüyoruz inş sorunsuz bir dr kontrolü atlatır güzel haberlerle geliriz iyi akşamlar diliyorum :KK16:

yarn için bol şans nagiiii:)

Nato kafa nato mermer yani senin müdür.herkes den farklı olduğunun farkında sanırım kaldı ki doğuma kadar bişey talep etmişsin. bilgecim arkadaşımın iş yerinde de cumartesileri tam gündü. hafta da 45 saatten fazla çalışıyorlardı. işten ayrılan bir kız sgk ya şikayet etti. şimdi istesede çalıştıramıyor işvereni. senin müdür o zaman kanun neymiş tanır belki. sgk bu konuda çok hassas davranıyor bildiğim kadarıyla.7,5 saat olayı için ne dedi peki onuda mı kabul etmiyor?:KK47::KK47::KK47:

İtanbul Anadolu Yakasında oturanlar doğumu nerde yapmayı planlıyorsunuz, fiyat konusunda bilgi verir misiniz

pendik bölge hastanesinde yapacağım canım. tam emin olmamakla birlikte normal doğum 800 TL sezeryan da 1200 TL diye biliyorum artık netleştirmem lazım benimde :)

medıcıne hospital yeni adı yüzyıl hast.nasipse

çok güzeller sağlıkla giysin inş...

al işte al birini vur ötekine yani ne var sanki zaten yeterince çalışıyorsun hamile halinle bide hem 1 saat ekliyorsun c.tesiyide vermiyorsyun pess ki ne pesss bnde konuscaktım ama bnmde bu şekil olacgı için tenezzül etmedim..canım bilgem üzülme sende lütfen başka bi iş bulamazmısın doğumdan sonra Rabbim darda kalanın yardımcısı olur canım

hepsi birbirinden güzel . iyi günlerde giyinsin küçük cadı :) üstünde skisin çabucak :)

Nato kafa nato mermer yani senin müdür.herkes den farklı olduğunun farkında sanırım kaldı ki doğuma kadar bişey talep etmişsin. bilgecim arkadaşımın iş yerinde de cumartesileri tam gündü. hafta da 45 saatten fazla çalışıyorlardı. işten ayrılan bir kız sgk ya şikayet etti. şimdi istesede çalıştıramıyor işvereni. senin müdür o zaman kanun neymiş tanır belki. sgk bu konuda çok hassas davranıyor bildiğim kadarıyla.7,5 saat olayı için ne dedi peki onuda mı kabul etmiyor?:KK47::KK47::KK47:

pendik bölge hastanesinde yapacağım canım. tam emin olmamakla birlikte normal doğum 800 TL sezeryan da 1200 TL diye biliyorum artık netleştirmem lazım benimde :)
canım müdür benden yana patron kabul etmiyor bu durumu valla kızlar kaç saattir ne iş yapabiliyorum ne bişey kafam resmen allak bullak oldu neyi nasıl düşüncemi bilemiyorum şuan hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim ihtiyacım var kredi olmasa gerçekten de bu kadar tavis vermezdim ama şuan hem oğlumu hem borçları düşünmek zorundayım o yüzden de çalışmam lazım gidip patronun yanına konuşsam konu nereye gidicek bilemiyorm dikleşicek bende dikleşicem en az daha 1 ay burda çalışmam lazım rapora kadar o bir ay burnumdan glicek bu sefer ben işten ayrılmam rapor hakkım var patronda çıkarmaz rapora çıkcam ay valla neyse bişey düşünemiyorum şuan sadece biran önce mesai bitsin şurdan çıkayım istiyorum eve gidince de tatlı pasta bişeyler yapmak istiyorum ya belkim sinir atarım biraz canımda istiyo ne zamandır şeker yüksek diye adam akıllı tatlı yemedim ne diyelim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun evlatlarımızın şansına yüzümüz gülsün inş. hepimizinde

Iyi akşamlar kızlar bugün çok yorucu gecti ama oglusumu görünce deydi . Erken doğum riskimiz varmış üzüldüm ama hersey Allahtan inşallah hayırlısı olur .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

biraz cici alalım dedik :KK66:

Eklentiler

• $1397665269966.jpg
    $1397665269966.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 34

Aaa benim dr umda ya pendik bölge ya central da yapıyo seçim yapıcam ama dr baya ister dışardan gitmek daha ekonomik oluyomuş ya pendik bölge de yapanlar için araştırdım güncel yorum bulamadım

biraz cici alalım dedik :KK66:

çok güzelmiş hepsi bebişin sağlıkla giysin inşallah :)
erken doğum riskin varsa bence kendini çok yorma bol bol dinlen yat.gerekirse alışverişini internetten devam et :KK52:
sonuna kadar alışveriş çılgınlığına devam :)

Aynen bende yormamaya çalışıyorum kendimi 1 ay yürüyüş bile yasak mis döndüm en başa ilk 2 ayda düşük riskimiz vardı bakalım ne olacak boyu 40 cm kilosu 1.850 daha zamanin var bebekk dur durdugun yerdee :))

Aynen bende yormamaya çalışıyorum kendimi 1 ay yürüyüş bile yasak mis döndüm en başa ilk 2 ayda düşük riskimiz vardı bakalım ne olacak boyu 40 cm kilosu 1.850 daha zamanin var bebekk dur durdugun yerdee :))

Geçmiş olsun canim insallah zamanını bekler bebiş. Maşallah kac haftaliksin?

günaydın canlar hayırlı gün olsun hepimiz için
seksanlı rakamlara da düştük çok şükür

günaydın canlar hayırlı gün olsun hepimiz için
seksanlı rakamlara da düştük çok şükür

Gunaydin canimm:21: cok sukur sona geliyoruz artik, gerci ben bu tekmeleri cok ozlerim diyorum ama:KK1:
Neyse artik ozleyince ikincilere niyetleniriz:KK49:
Günaydın canlar,hayırlı sabahlar olsun,bilgecan naptın dünkü meseleyi neye bağladınız canım?
Özgecan ben de senle aynı fikirdeyim gülüm,diyom eşime hazır bu şekle girmişken kardeş mi yapsak diye :KK52: önce bir ağzımızdakini kıralım hayırlısıyla
:KK9:

Son düzenleme:
X