2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
ya çatlaklar cok fena cok var :KK53: yag surdum bır ıkı kere ama hala karnımı sıvazlamaya korkuyorum pek suremedım.

yok canım sımdı bısey yapamayız ıc dikişler hala cok taze dr. 1,5-2 ay sonra gel demıstı o zaman sorucam ne yapılır dıye. çokta sallamamak lazım bu gobusu basımıza kalmasın. :)
once dıkısler gecsınde sağlığımıza tam kavuşalım Allahın ıznıyle sonra toplayalım kendımızı. got gobus salmış anne olmayalım :KK9::KK9::KK9:

Aynen tatlım ya başı boş bırakmayalom biz birbirimize gaz verelim sarkık gobeklerden kurtulalim..
Kizlarr evet yeni konu aciyorum..artik nasil korunacagizzz???

Oooo supper bebem bnce cok güzel bi konuuuu bn bi beş sene bebise ara vermek istiyorum da

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen tatlım ya başı boş bırakmayalom biz birbirimize gaz verelim sarkık gobeklerden kurtulalim..

Oooo supper bebem bnce cok güzel bi konuuuu bn bi beş sene bebise ara vermek istiyorum da

Bi 3-4 senede bendn bebis calismaz :)

Sevgim benim bi karnım değil özel bölge koltuk altı birde göbüşe boya sürmüşler sanki okadar karardı çizgideduruyo çatlaklar zaten üstüne tatlı napcaz bilmiyom 40 çıkmayada az kaldı eniysi kocalara hiç yaklaşmayalım nasılsa alıştık kardeşliğe :KK66:) korunmada da aklıma tekgelen prezervatif ilaç kullanamıyoruz emzirdiğimiz için spiralde taktırma bi düşük yapmıştım spiral takılıyken

Kizlarr evet yeni konu aciyorum..artik nasil korunacagizzz???

gerçekten ıyı konu. olımpıyatlar yakında baslıyacak :))) sımdıden düşünmek lazım. ben evlendıgımızın ılk yıllarında d.kontr. hapı kullanıyordum. sonra hormonları alt ust edıyor dıye bırakmıştım. ama şimdi yeni birşeyler çıkmıştır dıye belkı dusunmeye başladım. diğer yöntemler bana pek guvenlı gelmiyor.

aynen sevgicim gazımızı eksık etmeyelımde :KK70: gıtsın gobuler :)

Bi 3-4 senede bendn bebis calismaz :)

O zaman ayarlayakta yine aynı topiklerde bulusak ahahah
Sevgim benim bi karnım değil özel bölge koltuk altı birde göbüşe boya sürmüşler sanki okadar karardı çizgideduruyo çatlaklar zaten üstüne tatlı napcaz bilmiyom 40 çıkmayada az kaldı eniysi kocalara hiç yaklaşmayalım nasılsa alıştık kardeşliğe :KK66:) korunmada da aklıma tekgelen prezervatif ilaç kullanamıyoruz emzirdiğimiz için spiralde taktırma bi düşük yapmıştım spiral takılıyken
Ayy cnm yaa benim koca normal karşılıyor ama bn kendimi kötü hissedyrm
gerçekten ıyı konu. olımpıyatlar yakında baslıyacak :))) sımdıden düşünmek lazım. ben evlendıgımızın ılk yıllarında d.kontr. hapı kullanıyordum. sonra hormonları alt ust edıyor dıye bırakmıştım. ama şimdi yeni birşeyler çıkmıştır dıye belkı dusunmeye başladım. diğer yöntemler bana pek guvenlı gelmiyor.

Hahaha aynen cnm benim

Canim biz daha cok dusunuyoruz bence görseli. Kocalarda catlak gorecek hal kalmammistir :KK70:
Gecen gun esimin gozu donmus regl bitmedi mi diyor :))) dedim manyakmisin dikislerim geçmemiştir daha regl gecse ne yazar :)))

Kızlar göbeğinde ki kahverengi çizgi olanlar doğumdan sonra ne oldu orası azaldı mi gitti mi Bnm karnım kapkara yaa sinir bozuyor

Benimde hala kara çözüm bulmak istiyorum ama ne.cok moralim.bozuluyo

Galaxy Note 2

Canim biz daha cok dusunuyoruz bence görseli. Kocalarda catlak gorecek hal kalmammistir :KK70:
Gecen gun esimin gozu donmus regl bitmedi mi diyor :))) dedim manyakmisin dikislerim geçmemiştir daha regl gecse ne yazar :)))

aynen görselliği biz daha çok takıyoruz galiba ama benimki şimdilik korkuyo yanaşmaya sarılırken bile dikişlerin acırmı diyo.6 hafta sabretsin seninki de ne kaldı şunun şunun şurasında :KK1::KK1::KK1:

Sahalara donmeye az kaldi benim hetifte sorup duruyo ne kadar kaldi diye :KK66:

O zaman ayarlayakta yine aynı topiklerde bulusak ahahah

Ayy cnm yaa benim koca normal karşılıyor ama bn kendimi kötü hissedyrm

Hahaha aynen cnm benim

Aynen yine bi topik yine ikinci bebisler super olur...
Bu arada kizlar bebeklerin buyume zamanlarini bu topiktn mi devam edecez . ?

aynen görselliği biz daha çok takıyoruz galiba ama benimki şimdilik korkuyo yanaşmaya sarılırken bile dikişlerin acırmı diyo.6 hafta sabretsin seninki de ne kaldı şunun şunun şurasında :KK1::KK1::KK1:

ay yok benımkı yapışıp duruyor bağırıyorum yavaşşş diye :)) ayaklandım dıye nıyetı bozmuş :)))) o kadar ay dayandı gıkı çıkmadı bır anda coştu ya :)) :KK9:

sahaları unuttuk nerdeyse diler :KK9: :))) senınkıde benımkının modundaymıs :KK70: biz 40 ı bebişin durumu kendı durumumuz dıye dusunurken adamlar 40 ı başka maksatla sayıyor ahhahahhahah :KK70: :KK70:

2013annelerı aynı yerden devam etmısler bızde oyle yapalım bence. hem burda hamılelık gecmısımız var :)

Ayy sinem seninki 40 beklemez desene hazır ol :))buarada korunmada farklı bir yöntem bulursan bizede söyle allah muhafaza bu dikişlerin üstüne bi arıza çıkmasın

sahaları unuttuk nerdeyse diler :KK9: :))) senınkıde benımkının modundaymıs :KK70: biz 40 ı bebişin durumu kendı durumumuz dıye dusunurken adamlar 40 ı başka maksatla sayıyor ahhahahhahah :KK70: :KK70:

2013annelerı aynı yerden devam etmısler bızde oyle yapalım bence. hem burda hamılelık gecmısımız var :)

Gece uzerimi falan giyiyorum gozu donmus gibi bakiyor ayy..hee ben 40 ciksin cocuk toplansin ben iyice iyileseyim diye bekliyorm herif korunma buldun mu az kaldi bak diyorr:)

Ok.devam edelim o zmn bizde burdn.

Benimde hala kara çözüm bulmak istiyorum ama ne.cok moralim.bozuluyo

Galaxy Note 2

Aynen cnm.benimde cok canımı sıkıyor

ay yok benımkı yapışıp duruyor bağırıyorum yavaşşş diye :)) ayaklandım dıye nıyetı bozmuş :)))) o kadar ay dayandı gıkı çıkmadı bır anda coştu ya :)) :KK9:

Gece uzerimi falan giyiyorum gozu donmus gibi bakiyor ayy..hee ben 40 ciksin cocuk toplansin ben iyice iyileseyim diye bekliyorm herif korunma buldun mu az kaldi bak diyorr:)

Ayy kızlar Bnm koca hiç sormuyor valla dikislerim acir diye zor sarılıyo bana korkuyor ..

Ya bu arada ne komiğiz haa ay bura olmasa stres atamiycim :):):):)

Bu sabahtan beri benim oğlumda 4 kez sulu kaka yaptı. Bağırsakları da gurul gurul. Temizliğine mi dikkat etmiyorum acaba diye endişelenmeye başladım ve her emzirmeden sonra silikon göğüs uçlarını kaynatmaya başladım. Sıvı kaybettiği için de daha çok emzirmeye başladım. Korkuyorum inşallah enfeksiyon yoktur. Dün banyodan sonra zeytinyağı sürdük tüm vücuduna hemen yağlı elini yaladı, belki de yaladığı zeytinyağı ishal yapmıştır.. Umarım öyledir:KK43:(

Ben silikon göğüs ucu kullanmıyorum ama dr bana yediklerime dikkat etmemi söyledi. ben kabız olmak üzereydim genelde sulu şeyler yemiştim. hatta 2 şer bardak nane ve rezene çayları içiyordum. dr. muz, pancar çorbası tavuk gibi şeyler ye dedi. gerçi 2 gündür uyguluyorum hala geçmedi.

Ayy sinem seninki 40 beklemez desene hazır ol :))buarada korunmada farklı bir yöntem bulursan bizede söyle allah muhafaza bu dikişlerin üstüne bi arıza çıkmasın

valla cok fena :))) cok özledim diye mıyavlanıyor :))) dun artık dedım bak patlar dıkısler bır daha yatarım masaya diye :)) tırstı :KK70:
azıcık korkusu olmasa atlıcak ustume :)) bakışı bakış değil valla :KK70:
doktora sorucam artık bakalım o ne onerıcek.

aynen bakışları cok fena diler ben korkudan yanında soyunmuyorum :)) pansuman yaparken bıle gozu donmus bakıyor. halbukı o anda ne kadar saçma bır vazıyettesın dımı :)
benımkıde soyleyıp duruyor doktora korunmayı sormayı unutmayalım dıye. daha var gıtmemıze unutmayız dıyorum. hala 2 günde bır soyleyıp duruyor :))

kızlar bu kanamamız 40.güne kadar devam mı edecek?
bir de bebişimin göbeği kanadığı için k vit yaptık umarım kanaması geçer yoksa ileri tetkik yapılacak :KK50:Lütfen bebişime dua edin de kanaması dursun :emir_bebek:

kızlar bu kanamamız 40.güne kadar devam mı edecek?
bir de bebişimin göbeği kanadığı için k vit yaptık umarım kanaması geçer yoksa ileri tetkik yapılacak :KK50:Lütfen bebişime dua edin de kanaması dursun :emir_bebek:

Ah cnm ya ins bebeğinin kanamasi durur.tatlım Allah m korusun yavrunu tabiki dua ederiz ...

X