2014 tup bebekle hamis anneler burada toplanalim

Selam nasılsınız bende bi uğrayım dedim..
Kızlar kontrolum vardı bugün 9 hafta oldu benimkiler 2 cm boyları hemende büyüyorlar var ya ayakları elleri görünüyo ultrasonda:)

kizlar selamm,bu sabah uyandigimda koyukahve akinti vardi cokkk korkuyorum daha iki uc gun once doktordaydim kanama alani yok demisti neden olytor boyle anlamadim daha kalp atislarinida dinlemedim oyuzden cok tedirginim...aramizda boyle olanlar yada bi fikri olanlar varmi???

Kahverengiyse önceki bi kanamanın kalintisidir.. Eger çoğalırsa doktoruna danış ama benimde hafif olmuştu dert etme..benim jel kahverengi geri gelmişti doktorum kırmızıyı görmeden korkma dedi..

Merhaba kızlar bende geldim hepinizin hamileliği hayırlı olsun,Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin. Biz biraz büyüdük teyzeleri çok uzun uğraşlar sonucu geldi kuzucum:nazar: 3 yıldır uğraşıyoruz sıpa için 2 kez aşılama 5 kez tüp bebek tedavisi hepsi negatif sonra kendiliğinden gelen bir bebek. Yani normal yolla oldu ama benim neler çektiğimi en iyi siz anlarsınız, 2014 nisan anneleri topiğini de takip ediyorum ama tüp bebek bölümü benim evim gibi.

Selam nasılsınız bende bi uğrayım dedim..
Kızlar kontrolum vardı bugün 9 hafta oldu benimkiler 2 cm boyları hemende büyüyorlar var ya ayakları elleri görünüyo ultrasonda:)

Kahverengiyse önceki bi kanamanın kalintisidir.. Eger çoğalırsa doktoruna danış ama benimde hafif olmuştu dert etme..benim jel kahverengi geri gelmişti doktorum kırmızıyı görmeden korkma dedi..

Ayyy kiyamam yaa ellerink ayaklarini yerim brn onun masaallahh ah bende bi goreblsem canm kalp atisini ne zamn duydun

Merhaba kızlar bende geldim hepinizin hamileliği hayırlı olsun,Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin. Biz biraz büyüdük teyzeleri çok uzun uğraşlar sonucu geldi kuzucum:nazar: 3 yıldır uğraşıyoruz sıpa için 2 kez aşılama 5 kez tüp bebek tedavisi hepsi negatif sonra kendiliğinden gelen bir bebek. Yani normal yolla oldu ama benim neler çektiğimi en iyi siz anlarsınız, 2014 nisan anneleri topiğini de takip ediyorum ama tüp bebek bölümü benim evim gibi.

Hosgeldin canm ne kadarlik oldun simdi canm bizm bebisler daha kucuk fasulye kadar Allah kucagimiza almayi nasip etsn ins

Olsun yavrum bebegimiz hayrlisiyla dunyaya gelsin de biz kilo alalm benimde bulantim kusmsm yok hic belim sgriyo sadece bende haftada bi gun balik yiyorum her gun meyve yiyorum ceviz badem yemege korkuyorm ii degil die okumustm int. Hergun sut iciyorum meyve suyuvede suyu bol icmeye calisiyorum tatlm

Kavrulmamış badem kalsiyum içeriyor ben süt içemiyorum cok yogurt peynir de cok az bulantılar yüzünden kavrulmamış badem yiyorum bide brokoli yicem ins..

aman allahım utandırmasın yazını görünce nasıl etkilendim allahım vermek istedikten sonra nelere kadir :d tatlım allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benım

:nazar:maşallah canım rabbim bebeğini sana bağışlasın kucağına almayı nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16:gerçketne bebişin size bi mucize olmuş canım az şeyler yaşamamışsın ama çok şükür allahım sonun da sabrının mükafatını vermiş :KK9::KK9::KK9:

ay benim doktorum ısrarla gobekten bakcam diyor ne var alttan baksada duysam kalbını bebegimin :KK55:

Dert etme duyarsın ins bazı hamileler ve bazı doktorlar nedense ilk aylarda vajinal ultrasondan kaçınıyor psikolojik bence..zaten 2 kere baktı oyle bu sefer karnımdan baktı kuzularıma :)

Bebisin hayırlı olsun ne kadar zor olmuştur 5 negatif ama bilsen boyle hamile kalacaksın hiç üzülmezdin :) allah kucağına almak nasip etsin canım..

X