Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

büyük ihtimal öyle olacak kuzum şekerli, şekersiz, orta:KK33:
ama zatem kalabalık olmayacakmışsınız bence anlayışlı davranıp öyle çeşit çeşit kahve istemezler..
yine de o gece yardımcıların olacaktır meraklanma:KK55:
ayrıca deminden beri netten şu mendil örneklerine bakıyorum da neler var ya insanlar ne kadar özeniyor..kahve fincan su bardakları bile işlemeli özel:KK23::KK31:

Canım o fincanları bende biliyorum hatta Gamzeli gibi bende kurdele bağlamayı düşünüyorum.. Şimdi sadece onun ki böyle özel olsa acaba bir sorun olur mu :)

Günaydıın şekerleeeerr :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın Canımmm :)

di mi di miii :KK31:

ben damat kahvesinin fincanına bi kurdele bağlıycamm şöyleee :KK31:

Eki Görüntüle 1084706 Eki Görüntüle 1084711 Eki Görüntüle 1084720

Aynen Aynennnn bende böyle yapacağım ama sadece tutacağı yere kurdele bağlarım fincana değil :) Yanına da lokum koyarım kürdan batırıp acaba şekilli güzell kürdanlar var mı :26:

hep geleyim mi diyosun gelmiyosunn :KK19::KK19:

hee daha tarih netleşmedi yani :KK31: evde durumlar nasıl peki :26: baban hala devam ettiginizi biliyor sonuçta olumsuz herhangi bir tavrı var mı :26:

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK53:

hay allah yaaa :KK53::KK53: pazartesi akşam mı olsa o zaman :44: daha fazla erteleme canım yaa :26:

şimdi yine telde onun sıkıştırmasını yaptı beyefendi cumartesi günü söylesin annen dedi ablanlarda ertesi günü gelsinler diyor illa o akşam olması gerekmiyor bence de mantıklı geldi..
bakalım akşam annemle konuşayım kesin cumartesi söylesin diye:18::18::18::18:

aa canım geçmiş olsun hemen adaçayıyla iç veya ağzını sık sık çalkala bununla çok iyi gelecek:nazar:

Teşekkür ederim canım adaçayı yok sanırım ki bizde doktorun verdiği ilaç var ama artık etki etmiyor dünden beri aç geziyorum en son baktım olmayacak cicibebe aldım oturdum onu yedim :KK1:

Teşekkür ederim canım adaçayı yok sanırım ki bizde doktorun verdiği ilaç var ama artık etki etmiyor dünden beri aç geziyorum en son baktım olmayacak cicibebe aldım oturdum onu yedim :KK1:

ağız yaralarına bire birmiş adaçayı yolunuz düşerse marketten poşet çay şeklinde olanı alın barı pek tasvip etmesemde poşeti:KK14:
muzlu olanını al muzlu tadı çok güzel bende bayılırım :emir_bebek::emir_bebek:

ağız yaralarına bire birmiş adaçayı yolunuz düşerse marketten poşet çay şeklinde olanı alın barı pek tasvip etmesemde poşeti:KK14:
muzlu olanını al muzlu tadı çok güzel bende bayılırım :emir_bebek::emir_bebek:

Tamam canım annem dışarda zaten söyleyeyim de gelirken alsın şuan o kadar canım yanıyor ki herşeye açığım :26:

3te kalktım tellerden dolayı ağzımın içi yara oldu da dünden beri ağlıyorum haberlere sevinemedim valla :KK43::KK43:

anaaaaaa çok geçmiş olsun canımmm :KK53::KK53:

doktoruna bi danışsana bu kadar çok yara olması normal mi acaba :KK14::KK14:

şimdi yine telde onun sıkıştırmasını yaptı beyefendi cumartesi günü söylesin annen dedi ablanlarda ertesi günü gelsinler diyor illa o akşam olması gerekmiyor bence de mantıklı geldi..
bakalım akşam annemle konuşayım kesin cumartesi söylesin diye:18::18::18::18:

o zaman 2 akşam sonra büyük akşam En Büyük KK

X