Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

anaaaaaa çok geçmiş olsun canımmm :KK53::KK53:

doktoruna bi danışsana bu kadar çok yara olması normal mi acaba :KK14::KK14:

o zaman 2 akşam sonra büyük akşam En Büyük KK

Sordum canım hayır değil çok nadir olur böyle dedi bünyeyle alakalı bir durum sanırım kuzenimde de tel var ama bir kere bile yara olduğunu görmedim.. Sorun tamamen bende yani :KK43::KK43::KK43:

bütün olrak koyucan canım zaten eğer koymassan daha zor olur ,, zaten 1 2 güne gecer dişlerde oynama olduğu için böyle oluyor

Evet canım biliyorum ya hata bende aslında 3 5 gün lastiklerimi kullanmadım geçen gün gece yatarken takayım dedim sabaha kadar yer değiştirdiler bir anda o yüzden böyle oldu hak ettim yani :)

Sordum canım hayır değil çok nadir olur böyle dedi bünyeyle alakalı bir durum sanırım kuzenimde de tel var ama bir kere bile yara olduğunu görmedim.. Sorun tamamen bende yani :KK43::KK43::KK43:

olaya iyi yanında bakalım :KK1: yemek yemiyormuşsun işte zaten sayıflamak istiyordun ya işe yarayabilir bak :KK33:

iyi bişey gibi geliyor bu :26: ama öte yandan nasıl dayanıyor ya konuyu açmadan :KK53: yok mudur babanın da kendince soruları sorsa da kurtulsa ya :KK53:

bana da iyi bişey gibi geliyor, çünkü daha önce yani bizi ayrı biliyorlarken, telefonda gene bana birini anlatıyolardı bunlar, ben de o zaman benim kalbim başkasında biliyosun bunu falan demiştim, o zaman babam çoooook fena şeyler sölemişti bunu duyduğunda... bu sefer hiç tepki vermemiş olması, sanırım kabullenmeye çalıştığının bi göstergesi gibi geliyor :26:

şimdi yine telde onun sıkıştırmasını yaptı beyefendi cumartesi günü söylesin annen dedi ablanlarda ertesi günü gelsinler diyor illa o akşam olması gerekmiyor bence de mantıklı geldi..
bakalım akşam annemle konuşayım kesin cumartesi söylesin diye:18::18::18::18:

bence de mantıklı bu canım, annen cmt günü sen işteyken sölesin, zaten babanın sana çok bişey soracağını sanmam, soracaklarını annene sorar gibi geliyor :26:

Teşekkür ederim canım adaçayı yok sanırım ki bizde doktorun verdiği ilaç var ama artık etki etmiyor dünden beri aç geziyorum en son baktım olmayacak cicibebe aldım oturdum onu yedim :KK1:

geçmiş olsuuuuuuuuuuuuuun :94:

bana da iyi bişey gibi geliyor, çünkü daha önce yani bizi ayrı biliyorlarken, telefonda gene bana birini anlatıyolardı bunlar, ben de o zaman benim kalbim başkasında biliyosun bunu falan demiştim, o zaman babam çoooook fena şeyler sölemişti bunu duyduğunda... bu sefer hiç tepki vermemiş olması, sanırım kabullenmeye çalıştığının bi göstergesi gibi geliyor :26:

bence de mantıklı bu canım, annen cmt günü sen işteyken sölesin, zaten babanın sana çok bişey soracağını sanmam, soracaklarını annene sorar gibi geliyor :26:

geçmiş olsuuuuuuuuuuuuuun :94:

Teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmm:KK31:

Dondurma çok bozmaz ki zaten:KK33::KK33: O ne diyetiymiş hiç duymadım :26:

o diyeti bozmaz bu diyeti bozmaz diye diye bu hale geldim zaten :KK1::KK1:

karabugday diyeti de arkadaşım söyledi bana. 1 günlük detoskmuş bu, yani gün boyu sadece bunu yiyorsun yoğurt katarak vs. sonrasındaki günlerde de canın isterse eğer gün içinde bir öğün tüketiyormuşsun yine :KK34: bi deneyecegim bakalım başarırım umaırm bu sefer :KK31:

umarım yanılmayız da baban hiç sıkıntı çıkarmaz gizemcim yaa :KK31::KK31:

X