Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hm hadi yaa. O zmaan youtubeden dinlemeye devam :KK9:
Kalabaligi ben de sigarali ortamsa sevmiyorum :KK25::KK25::KK25:
Acik alan da olsa kalabalik olunca sigaradan cekilmiyor

bende resulcuyum :KK1: bu şarkının adı ne :KK14:

aynen :KK1: ben daha cok bı dolu ınsan ve karmaşadan hoşlanmıyorum, sigara da bonusu olur herhalde dusun dolmus otobus bile daraltıyo benı :KK30:

hee şimdi bildim :KK34: bende gelin havası bide sevduğum şarkılarına bayılıyorumm :KK76:

ben de sevduğum u severim
oy benim sevduceğum u da çok severim

sonra

nayino
kara duman
divane
gözlerin doğuyor gecelerime (çok güzel söylüyor yaw)
arja bargış
skan maskvama

tulum sesi beni mahfediyor yaw

ben de sevduğum u severim
oy benim sevduceğum u da çok severim

sonra

nayino
kara duman
divane
gözlerin doğuyor gecelerime (çok güzel söylüyor yaw)
arja bargış
skan maskvama

tulum sesi beni mahfediyor yaw

hepsi birbirinden güzel ki ayırt edemiyorum..
gözlerin doğuyor gecelerime bizim sevgilimle şarkımız zaten..
benimkide karadenizli ya o bana alıştırdı zaten karmateymiş, selçuk balcıymış..bende artık bunları dinler hale geldim :KK1:

hepsi birbirinden güzel ki ayırt edemiyorum..
gözlerin doğuyor gecelerime bizim sevgilimle şarkımız zaten..
benimkide karadenizli ya o bana alıştırdı zaten karmateymiş, selçuk balcıymış..bende artık bunları dinler hale geldim :KK1:

ooo karadenizli mi ne güzel
karadenize dair hiç bir yanımız yok ama ailecek karadeniz şarkılarına bayılıyoruz
çünkü çok içli parçalar be yaa
evet hepsi birbirinden güzel

ooo karadenizli mi ne güzel
karadenize dair hiç bir yanımız yok ama ailecek karadeniz şarkılarına bayılıyoruz
çünkü çok içli parçalar be yaa
evet hepsi birbirinden güzel

evet canım trabzonlu çok da tutar yani karadenizi..beni bile üç senede karadenizli yaptı..:KK1:
bizde annemle çok severdik zaten karadeniz müziklerini annemin dileği oldu iki damadı da karadenizli :KK53:

selçuk balcı hani sevduğum hani şarksını biliyor musun çok içli gerçekten :KK5:

eheheh ama herkesin boyu kısa olurdu :KK9:
benim baba tarafım çerkes oldugu için gözlerim çeki benim :KK9:
yani çekik oldugunu söylüyorlar
ben de bi çerkes görünce anladım harbiden çekikmiş gözlerimiz yaw diye :KK9:

ben zaten kısayım sırıtmazdım aralarında:KK70: oo iyiymiş bende estetık yapıp çekik olayım:KK37: kucukken gözlerimın kenarlarını ceker kendime ay ne guzel oldum derdim aynaya bakıp :KK52:.

Son düzenleme:
ben zaten kısayım sırıtmazdım aralarında:KK70: oo iyiymiş bende estetık yapıp çekik olayım:3v: kucukken gözlerimın kenarlarını ceker kendime ay ne guzel oldum derdim aynaya bakıp :KK52:.

senin baya çinli olasın varmış :KK9::KK9:
ben de kısayım ya :KK31:

evet canım trabzonlu çok da tutar yani karadenizi..beni bile üç senede karadenizli yaptı..:KK1:
bizde annemle çok severdik zaten karadeniz müziklerini annemin dileği oldu iki damadı da karadenizli :KK53:

selçuk balcı hani sevduğum hani şarksını biliyor musun çok içli gerçekten :KK5:

ooooo ne güzel :KK9: inatçı mı damatlar :KK9: ne bileyim karadenizlililer hep inatçı olurmuş ya

şarkıyı hiç dinlemedim dinliyorum şu an sen dedin diye

Pantolon ayakkabı bluz tişört çanta falan ona da hepsinden çanta hariç:KK53: Söz için o kadar elbise aradım yoktu şimdi heryer elbise bak canım vaala kaçırma 50tlye öyle güzel elbiseler var ki:KK16:

eyvah eyvah baya masrafa sokmuşsun çocuğu :KK52:
güle güle iyi günlerde giy :KK16: ben netten bi elbise buldum da tabi size de danışıcam karar verirken..
çarşıya da bakarım inş kolay bulurum isteme yakındır bizim çünkü :18:

X