Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

eyvah eyvah baya masrafa sokmuşsun çocuğu :KK52:
güle güle iyi günlerde giy :KK16: ben netten bi elbise buldum da tabi size de danışıcam karar verirken..
çarşıya da bakarım inş kolay bulurum isteme yakındır bizim çünkü :18:

Yok hepsini ona ödetmedim canım kıyamam :KK1::KK1:
Mutlaka bak çarşıya canım çok güzel şeyler var.. Zaten ben elbise ararım pantolonlar vardır pantolon bakarım elbise:KK53::KK53:

ooooo ne güzel :KK9: inatçı mı damatlar :KK9: ne bileyim karadenizlililer hep inatçı olurmuş ya

şarkıyı hiç dinlemedim dinliyorum şu an sen dedin diye

ablamınki çok mülayimdir de benimki fena anam fena inatçı ki hemde nasıl :KK31:

dinle bakalım beğenecek misin gizli sebep de var oda güzeldir :KK34:

Yok hepsini ona ödetmedim canım kıyamam :KK1::KK1:
Mutlaka bak çarşıya canım çok güzel şeyler var.. Zaten ben elbise ararım pantolonlar vardır pantolon bakarım elbise:KK53::KK53:

hep öyle olur zaten aradığın bulunmaz..

bende pazar günü çıkıcam arkadaşla koruparka pantalonum yok hiç ya inş bulurum hemende oruç oruç çok dolanmam..çarşıya gözüm almaz ya :KK31:

hep öyle olur zaten aradığın bulunmaz..

bende pazar günü çıkıcam arkadaşla koruparka pantalonum yok hiç ya inş bulurum hemende oruç oruç çok dolanmam..çarşıya gözüm almaz ya :KK31:

Oruçluyken değil bayramdan sonra bak sende canım sorma benimde hiç yok o yüzden her fırsatta pantolon alıyorum:KK1::KK1:

noldu kı ne:KK30: selamm bu arada :KK52:

Bilmem ki ne:KK19: Ne zamandır yoksun merak ettik hiç sallamıyorsun bakıyorum:KK19:

evet ama bazen voleybolcuları hatunları görünce çok kıskanıyorum ya da basketcileri filan
sen bı kac santim uzayabilirsin azcık basket oyna falan, benden geçti
Oruçluyken değil bayramdan sonra bak sende canım sorma benimde hiç yok o yüzden her fırsatta pantolon alıyorum:KK1::KK1:

Bilmem ki ne:KK19: Ne zamandır yoksun merak ettik hiç sallamıyorsun bakıyorum:KK19:

pc bozuktu, benim kı çıktı askerden falan oyle kaynadı canım telden yazıyorum su an resmen işkence erındım yazmaya :KK30: iyiyim ama merak edenlerin bol olsun seninde:KK19:

pc bozuktu, benim kı çıktı askerden falan oyle kaynadı canım telden yazıyorum su an resmen işkence erındım yazmaya :KK30: iyiyim ama merak edenlerin bol olsun seninde:KK19:

İşte askerden geldiğini falan biliyordum ondan sordum nasılsın iyimisin diye merak ettim ama iyisin sanki canım sevindim:KK16::KK16:

boy uzama egzersizleri yapıyorum bakalım belki bi kaç cm esnerim
ip atlıyorum zıplamak için
ama tam bi disiplinim yok bu yaz yeni bi disiplin oluşturmaya calısırım

İşte askerden geldiğini falan biliyordum ondan sordum nasılsın iyimisin diye merak ettim ama iyisin sanki canım sevindim:KK16::KK16:
inşallah ıyı olurum artık, sen nasılsın bayramlık almışsını bana da kurbanda almıştı benımkı:KK1:
boy uzama egzersizleri yapıyorum bakalım belki bi kaç cm esnerim
ip atlıyorum zıplamak için
ama tam bi disiplinim yok bu yaz yeni bi disiplin oluşturmaya calısırım

plates yap canım devamlı olarak uzatıyor o da

X