Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ağustosun ortası dedigin 15 gün canım, ancak hazırlıkları biter o arada zaten :KK34: de anlamadıgım baban neden nişanı hemen istemiyor :26:

biliyorsun canım hep ağırdan almak derdi ama öyle dediğinde bişey demedim..kurbandan sonra olsun diyor..ee neden belli değil..annemde sen merak etme ben babanı ikna ederim bir ay sonra falan yaparız dedi..
bakalım şu söz olsun da önce bi tarihlerle kafayı yedim :KK53:

biliyorsun canım hep ağırdan almak derdi ama öyle dediğinde bişey demedim..kurbandan sonra olsun diyor..ee neden belli değil..annemde sen merak etme ben babanı ikna ederim bir ay sonra falan yaparız dedi..
bakalım şu söz olsun da önce bi tarihlerle kafayı yedim :KK53:

sakin ol sakin :KK1::KK1:

ee kuzum düğünün zamanı aşağı yukarı belli değil mi nasıl olsa nişan kurbanın arkasından olsa ne olur ki :26: hem zaten 2 bayram arası 2 ay, ha 1 ay sonra ha 2 ay çok bişey fark etmez ki :KK53:

sakin ol sakin :KK1::KK1:

ee kuzum düğünün zamanı aşağı yukarı belli değil mi nasıl olsa nişan kurbanın arkasından olsa ne olur ki :26: hem zaten 2 bayram arası 2 ay, ha 1 ay sonra ha 2 ay çok bişey fark etmez ki :KK53:

tabi canım farketmezde neden bekleyelim hani bi sebep olsa tamam diyim..bide karşı tarafı düşünmek lazım zaten gereksiz bekledik açıkcası ben artık nişan için beklemek istemiyorum adı konulsun önümüze bakalım :26: acele mi ediyorum bilmiyorum ki :26:

akıllarına gelmemiştir belki canım :26: yada babanne evinde ya çok kalabalık olmasın istemişlerdir bilemedim ki şimdi :44:

iştee güzel gelişmeler geliyor burdan :KK76::KK76:

telefonda internet var canım benim face falan girebildim ama kk ya girsem bile topiği bulamıyorum ben o yuzden giremedim hiç :KK50:

doktor da dizim için kireçlenme var dedi, egzersiz bol yürüyüş ve ilaç verdi, ayın 20 sinden sonra kontrol var :18: baş ağrılarım için de beyin tomografisi verdiler ama taa 21 inde çekilecek :KK31:

Ben anladım canım kahvaltıya gideceklermiş benim ne işim var kahvaltıda orada kendi evim annemler falan varken evli değilim sonuçta bayramın ilk günü sözlümün babaannesinde kahvaltıda ne alaka :KK1:

Ben anladım canım kahvaltıya gideceklermiş benim ne işim var kahvaltıda orada kendi evim annemler falan varken evli değilim sonuçta bayramın ilk günü sözlümün babaannesinde kahvaltıda ne alaka :KK1:

aynen canım bence de gerek yok babaanneye..ama yarın gidersin bayram için müstakbel ailene :KK53:

tabi canım farketmezde neden bekleyelim hani bi sebep olsa tamam diyim..bide karşı tarafı düşünmek lazım zaten gereksiz bekledik açıkcası ben artık nişan için beklemek istemiyorum adı konulsun önümüze bakalım :26: acele mi ediyorum bilmiyorum ki :26:

haklısın sen canım da baban açısından düşündüğüm için dedim, zaten zor kabulleniyordu ya bişeyleri belki böyle yapınca alışması daha kolay olacaktır diye yani :26:

haklısın sen canım da baban açısından düşündüğüm için dedim, zaten zor kabulleniyordu ya bişeyleri belki böyle yapınca alışması daha kolay olacaktır diye yani :26:

aman canım neyse plan yapmayacağım artık, nasılsa belli bir düzende gidiyor ben istesem de istemesem de :KK24: bu halimize de şükür eskiyi düşününce :KK30:

aynen canım bence de gerek yok babaanneye..ama yarın gidersin bayram için müstakbel ailene :KK53:

Aynen canım ne işim var ilk gün hemde kahvaltıya.. Kayınvalideme giderim ne zaman müsait olurlarsa bitti gitti =)

hee iyi bari boşuna canını sıkacak bir durum olmamış :KK1:

Yok canım olmadı kahvaltıya deyince dank etti:KK53:

aman canım neyse plan yapmayacağım artık, nasılsa belli bir düzende gidiyor ben istesem de istemesem de :KK24: bu halimize de şükür eskiyi düşününce :KK30:

tabi canım ne zorlukları aştınız siz, artık herşeyin düzene girmesi zamanı geldi :KK1:

Yok canım olmadı kahvaltıya deyince dank etti:KK53:

siz akraba gezmiyorsmunuz beraber :26:

Sanmıyorum canım ondan ses çıkmadı bende birşey demedim daha söz ya ondan herhalde:26:

ben her bayram akraba gezerken hep düşünürüm şimdi nişanlı olsam nasıl yapardık bayramı diye :KK53:

ayy canım ne kadar destek olmuştunuz bana söyle söyle diye, çok sağolun :KK16:
keşke o sayfaları bulsamda okusam :KK53:

bi arkadaş vardı ya tüm geçmişi okuyan ona sormak lazım kaçıncı sayfalardaymış :KK1:

Var canım ama pek sallayacağımı sanmıyorum onları:KK52:

aynen siz keyfinize bakın :21: nerde kalacaksınız, kız annen nasıl izin verdi :KK53:

bi arkadaş vardı ya tüm geçmişi okuyan ona sormak lazım kaçıncı sayfalardaymış :KK1:

doğru geçen söylüyordu mayıstaymış ben babam yeni söylemişim :KK53: hiçde hatırlamıyorum biz babama ne zmana açıkladık :KK1:

aynen siz keyfinize bakın :21: nerde kalacaksınız, kız annen nasıl izin verdi :KK53:

doğru geçen söylüyordu mayıstaymış ben babam yeni söylemişim :KK53: hiçde hatırlamıyorum biz babama ne zmana açıkladık :KK1:

Biz annemle arkadaş gibiyiz canım babasız büyüdüğüm için =) Birde sözlümü 5 senedir tanıyor annem çok sever ve güvenir o sebeple izin aldım:KK1:

Biz annemle arkadaş gibiyiz canım babasız büyüdüğüm için =) Birde sözlümü 5 senedir tanıyor annem çok sever ve güvenir o sebeple izin aldım:KK1:

ben işe başyacağım gün sen tatile gideceksin hak mı bu ya :KK53:

ne kadar korkmuştun dimi :KK1::KK1: şimdi söz yapılacak bikaç haftaya :KK76::KK76:

hemde nasıl o gün işten eve gidememiştim kapının önünde bekledim de giremedim eve :KK53: ama şimdi rahatça konuşuyoruz babamla ama o günleri hatırlamak bile istemiyorum :KK53:

X