Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

okudum işte bütün geçmişi :KK19: pek de bişey olmamış yaa, yorgun halimle boşuna uğraştırdınız beni :KK33:

bu arada yeni gelen arkadaşımız taze muhendismiş hoşgelmiş :KK1: benden spoiler de istememiş ama okudukça hayal kırıklıgına uğrayacak benimle ilgili gibi geliyor :KK33:

Hoşbuldum canım. Çok taze mühendisim çoook :) Geçmiş olsun öncelikle. Hayal kırıklığı filan dedin zaten spoiler ı yedim :KK70: Emrah mı Burhan mı? Ya da gelişmeler ne yönde söyle artık çünkü daha 15 mayısta filanım. Lilyum un söz ü olucak yakında :KK70:

aynen öyle canım valla şuan inanılmaz huzurluyum:KK1::KK1: Sadece bayramın ilk günü görüşürüz diyordum ama babaannesine kahvaltıya gideceklermiş ee ben dedim :KK53::KK53: Gelmek mi istiyorsun diyo:KK53: Hayır dedim el öpülmesi lazım ya diye bilmiyormuş belki gelince belki ikinci gün dedi:26: Gel falan diyen yok:KK19:
Erdek canım ben vazgeçemedim ordan:KK53: Hem yakın hem denizi güzel

Anam, benim memlekete geliyorsunuz yani :)

aynen öyle canım valla şuan inanılmaz huzurluyum:KK1::KK1: Sadece bayramın ilk günü görüşürüz diyordum ama babaannesine kahvaltıya gideceklermiş ee ben dedim :KK53::KK53: Gelmek mi istiyorsun diyo:KK53: Hayır dedim el öpülmesi lazım ya diye bilmiyormuş belki gelince belki ikinci gün dedi:26: Gel falan diyen yok:KK19:
Erdek canım ben vazgeçemedim ordan:KK53: Hem yakın hem denizi güzel

erkekleri dürtmek lazım canım, bunu kabullen hiç de böyle şeyleri takma kafana :KK34:

Aynen öyle canım, zorlu bi süreci hiç yara almadan atlattık şükür :)
)

bundan sonrası hep güzellik olsun inşallah :KK16:

Hoşbuldum canım. Çok taze mühendisim çoook :) Geçmiş olsun öncelikle. Hayal kırıklığı filan dedin zaten spoiler ı yedim :KK70: Emrah mı Burhan mı? Ya da gelişmeler ne yönde söyle artık çünkü daha 15 mayısta filanım. Lilyum un söz ü olucak yakında :KK70:

baya varmış daha yaa :KK53: ehh madem sordun söyleyim, hiç biri konusunda bi gelişme yok, ikisinden de uzak huzurlu bir hayat sürüyorum şuan :KK33:

Heyecanliyim cok gun sayiyorum 🙏Cabucak geciversin 😹

hayırlı ugurlu olsunn :KK16::KK16:

erkekleri dürtmek lazım canım, bunu kabullen hiç de böyle şeyleri takma kafana :KK34:

baya varmış daha yaa :KK53: ehh madem sordun söyleyim, hiç biri konusunda bi gelişme yok, ikisinden de uzak huzurlu bir hayat sürüyorum şuan :KK33:

Tesekkur ederim insallah 😊

Evde olacak kismetse. Elbiseler, yuzukler, dagitilacak hediye hazir. Nisan tepsimizi sevgilimin halasi yapmak istedi tamamen supriz olacak umarim guzel olur😂 Bir de 6 gun sonra ailem evimizi tasiyacak acayip sikistik :)

Elbisen nasıl bişey? Uzun mu kısa mi, askili mi kollu mu, ne renk :)

Hediye olarak ne seçtin?

Hos buldum:KK16: ​Keyifler nasil bakalim?

Bizim iyi çok şükür asıl seni sormalı=)

yok ona değil annesi falan da çağırmadı hiç ona anlam veremedim:26:

Elbisen nasıl bişey? Uzun mu kısa mi, askili mi kollu mu, ne renk :)

Hediye olarak ne seçtin?

Elbise konusunda cok dusundum hatta burada konu bile actim evde olacagi icin. Ama sonunda evde olacak diye icime sinmeyen bir sey giymemeye karar verdim. Elbisem balik model uzun. Tamamen dantelden olusuyor. Kollari yine uzun dantelden. Sirti v yaka kurek kemiklerine kadar iniyor. Onden bakinca da omuz baslari acikta kaliyor gogus dekoltesi olayacak sekilde onu acik. Rengi de bordo. Tasi tusu yok sade ama sik :) Goren herkes cok begendi benim de icime sindi :) Hediye olarak lavanta kesesi yaptirdim bu da resmi :)

Eklentiler

• $1406418661273.jpg
    $1406418661273.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 36
  • $1406418677754.jpg
    $1406418677754.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
X