2015 de tüp bebek yaptıracaklar ya da yaptırmayı planlayanlar buraya

Sanırım doktorların bazıları bunu önemli görüyor bazıları gereksiz. Düşüğe bu neden olabilir diyende var yada sadece bir çok nedenden biri olabilir diyende bende bilemiyorum hangisi doğru.
Evet insanın kafası karışıyor ne yapacağımı şaşırdım valla

Merhabalar,

Ben bir yakınım için soru sormak istiyorum sizlere. Tüp bebek tedavisi olacak ancak yumurta rezervi testi yaptırdı ve ymurta rezervinin yüzde otuz beş olduğu söylendi. Bu sonuç çok olumlu değilmiş ancak tüp bebek tedavisinin önünde de engel değilmiş. Yakınım şu an çok çok mutsuz ve tedaviye bile gitmeyecek diye korkuyorum, sizin konuyla ilgili bir bilginiz var mı? Bu durumda olan ve tedavi görüp olumlu sonuç almış olanınız var mı?

Teşekkür ederim.

Merhabalar,

Ben bir yakınım için soru sormak istiyorum sizlere. Tüp bebek tedavisi olacak ancak yumurta rezervi testi yaptırdı ve ymurta rezervinin yüzde otuz beş olduğu söylendi. Bu sonuç çok olumlu değilmiş ancak tüp bebek tedavisinin önünde de engel değilmiş. Yakınım şu an çok çok mutsuz ve tedaviye bile gitmeyecek diye korkuyorum, sizin konuyla ilgili bir bilginiz var mı? Bu durumda olan ve tedavi görüp olumlu sonuç almış olanınız var mı?

Teşekkür ederim.
Canım %35 çok da düşük değil, fakat tüp bebek için de dezavantaj değil, aksine avantaj bile sayılabilir. Evlilik Süreleri uzun değilse biraz daha beklenebilir, eğer beklenecek kadar vakit yoksa tüp bebek denenip, en azından önlerini Görmüş olurlar. Allah yardımcıları olsun inş canım.

Canım %35 çok da düşük değil, fakat tüp bebek için de dezavantaj değil, aksine avantaj bile sayılabilir. Evlilik Süreleri uzun değilse biraz daha beklenebilir, eğer beklenecek kadar vakit yoksa tüp bebek denenip, en azından önlerini Görmüş olurlar. Allah yardımcıları olsun inş canım.

Oldukça uzun evlilik süreleri. yani beklemek istemiyorlar artık. ama ilk denemeleri olacak. umarım olur, herşey yolunda gider. çok teşekkür ederim. ilk denemede de olsun istiyolar anlatmaya çalışıyorum ilk denemede olmayabilir, hemen kendinizi yıpratmayın diye ama sonuçta anlayamıyorum onları aslında yani çok havadan konuşuyor gibi oluyorum o yüzden benzer şeyler yaşayan insanlara sormak istedim. Çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar geçen ay tüp bebek yaptırmıştım ya negatif sonuç du bugun adetimin 9.gunu bitti rahim filmi istemişti ya doktorum sabah cekindim anestezi ile sol tupum kapalı sag açık rahim ici ağzı fln cok temiz dedi doktor tup bebek de tutmamasinin sebebi eşin olabilir krmozom testi yaptircaz esimede bklm ne cikcak inşallah koru birsey cikmaz iki tane 5.gün dondurulmuş embriyom var onu transfer ettiriz inşallah tutar
eşinize kromozom testi yaptirdiniz mi veya düşük spermle hamile kaldınız mi tedaviyle arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar geçen ay tüp bebek yaptırmıştım ya negatif sonuç du bugun adetimin 9.gunu bitti rahim filmi istemişti ya doktorum sabah cekindim anestezi ile sol tupum kapalı sag açık rahim ici ağzı fln cok temiz dedi doktor tup bebek de tutmamasinin sebebi eşin olabilir krmozom testi yaptircaz esimede bklm ne cikcak inşallah koru birsey cikmaz iki tane 5.gün dondurulmuş embriyom var onu transfer ettiriz inşallah tutar
eşinize kromozom testi yaptirdiniz mi veya düşük spermle hamile kaldınız mi tedaviyle arkadaşlar
Rahim filmini neden tüp bebek öncesi çekmediler

Rahim filmini neden tüp bebek öncesi çekmediler
daha önce samsunda devlet hastahanesinde cekmisler di doktor cd yi okuyamiyor o kadar kötü cekmislerdi bi tupum kapalı diye hatirliyordum doktorum da tup bebek tutmayınca yeni düzgün film alalim dedi yapisiklik sıvı var mi diye eşim dende kromozom testi istedi cnm

daha önce samsunda devlet hastahanesinde cekmisler di doktor cd yi okuyamiyor o kadar kötü cekmislerdi bi tupum kapalı diye hatirliyordum doktorum da tup bebek tutmayınca yeni düzgün film alalim dedi yapisiklik sıvı var mi diye eşim dende kromozom testi istedi cnm
anladım canım

Bende tüp bebek yatiracam ama şehir dışından geliyorum yaptırdığım da yolculuk sorun olurmu

0hatupost: 41983645 .!.:
Evet canım çok Şükür doğdu. Biraz erken Geldi ama 35+0,da . Hayırlısı inş . Çok tşk ederim.
Canım saglikla büyüsün inşallah adını ne koydun

Herkese hayirli aksamlar bende aralik ayinda tup bebek tedavisine baslicam kismet olursa gerci 2014 un sonu olucak.ama.kismetse sonuc beklemek ocaga gelicek.ben kendimi tanitayim
32 yasindayim 8 bucuk senelik evliligim ve ilk tup bebek denemem olucak esim azosperm hastasi sukur.tek tukde.olsa sperm cikisimiz var ve dondurulmus spermlerimiz var onlari denicem ama esim.kasomda gene test yapicak inslah kaliteli sperm cikarda donmuslara gerek kalmaz.bi kere tup bebek.tedavisi gordum benim opu gunumde.esim micro tese oldu sperm cikmayinca opuya goremedim tedavi iptal oldu.
İnsl bu sefer yuzum guler hepimizimde tabiiki.
Merhaba canim hayirlisi olur insallah ayni problemi bende yasadim rabbim kimsenin umut larini bosa cikarmasin

Merhaba arkadaşlar ben de bu grubun bir parcasiyim artik çikolata kisti var bende de ameliyat olmama rağmen yeniledi ve Bugun TUP BEBEK TEDAVİM BASLADİ İLK İGNEMİZİ VURUNDUK. sizin süreçlerinin basil geçti acaba tüp bebek yaptriacagim diyienleri hamile olarak görsün tavsiye ettiğiniz bir şey var mi acabaaa

X