2016 Mayıs Annelerinin Bebek Alisverisleri(Resimli)

açıkçası emzirme atleti ve sütyeni banada çok kullanışlı gelmiyo ama emzirirkende nırmal atlet sütyenle özelliklede sütyenle zor olur gibi
kararsız kaldım o yüzden
Sütten aıkıntı gereksiz ama atleti tavsşye ediyorum
Sütyende bel açılıyo soğuk alınıyor ama atlet iyi oluyor

kişiden kişiye değişir tabi canım ama ben oğlumu 25 martta doğurdum. hastane de gayet sıcaktı evde de çocuk üşümesin diye düşük ısıda da olsa kombiyi çalıştırdığımızdan bana sürekli ateş basıyordu. geceliğimin altına atlet falan giyemedim. ilk üç gün bebek meme tutmayı öğrenene kadar sütyen bile takmadım. koridora çıkarken ya da evde dolaşırken sabahlık giyiyorsun zaten. yazın da zaten atlet falan kullanan biri değilim. emzirme atletini bir gün kullanmadım ama sütyeni kullandım.

açıkçası emzirme atleti ve sütyeni banada çok kullanışlı gelmiyo ama emzirirkende nırmal atlet sütyenle özelliklede sütyenle zor olur gibi
kararsız kaldım o yüzden
İnce sutyenlerden aldım ben bitane,bedenimdeki değişme durumuna göre de doğumdan sonra normal yumuşak kalıplı bi sutyen almayı düşünüyorum . Önden açılanlar da kullanışlı olabilir

İnce sutyenlerden aldım ben bitane,bedenimdeki değişme durumuna göre de doğumdan sonra normal yumuşak kalıplı bi sutyen almayı düşünüyorum . Önden açılanlar da kullanışlı olabilir
ikisindende birer tane alıp deneyeceğim duruma göre bi kaç tane daha alırım artık

sonunda yükleyebildim bunlar da benim kızçemin çeyizi:KK49: odasını da aldık ama şuan sadece beşiğini paylaşıyorum 3 hafta sonra gelicek o zaman yükliycem tüm odayı bir de anne yanı beşik sipariş ettik onu da yükledim kıyafetler 0-3 ay ve 3-6 ay karışık yeterli mi acaba 0-3 ay toplam 8 takım var 3-6 ay da 5 takım var ama hediyeler de olur bir de benim bebeklik kıyafetlerim var tertemiz annem saklamış 3-6 elbiseler onlar gelicek ama benim sorum 0-3 ay yeter mi sizce?Eki Görüntüle 1784854 Eki Görüntüle 1784855 Eki Görüntüle 1784856 Eki Görüntüle 1784857 Eki Görüntüle 1784860 Eki Görüntüle 1784861 Eki Görüntüle 1784866 Eki Görüntüle 1784868 Eki Görüntüle 1784869 Eki Görüntüle 1784870 Eki Görüntüle 1784871 Eki Görüntüle 1784872 Eki Görüntüle 1784874 Eki Görüntüle 1784876 Eki Görüntüle 1784877 Eki Görüntüle 1784878 Eki Görüntüle 1784879

hayırlı olsun güle güle kullanın :)

ahşap beşik kaç tl :)

ben de ondan düşünüyorum daaa

kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyorum burayı özlemişim inşallah bütün bebeklerimiz iyidir :anneadayı:
biz bitirdik sayılır alışverişlerimizi sadece emzirmeyle ilgili olanlar kaldı
biberon göğüs pompası göğüs pedi emzirme atleti ve sütyeni
siz aldınızmı özellikle göğüs pompası gereklimi ve hangi markayı tercih ettiniz
Ben medela nin freestyle pompasini almistim kizimda cok memnun kaldim, hem hizli hem de kizim hic emmemesine ragmen 5.5 ay sadece anne sutu verdik. Tavsiyem eger calisiyirsan ameda ya da medela nin elektronik olanlarindan alman, calismiyirsan bence el pompasi alsan da yeter goguslerde sut fazlasi olursa iltihap yapiyor onun icin evde bulunmasi gerekir. BPA free olmasina dikkat et sadece.

Ben medela nin freestyle pompasini almistim kizimda cok memnun kaldim, hem hizli hem de kizim hic emmemesine ragmen 5.5 ay sadece anne sutu verdik. Tavsiyem eger calisiyirsan ameda ya da medela nin elektronik olanlarindan alman, calismiyirsan bence el pompasi alsan da yeter goguslerde sut fazlasi olursa iltihap yapiyor onun icin evde bulunmasi gerekir. BPA free olmasina dikkat et sadece.
çalışmıyorum canm o yüzden manuel alacağım
lansinohunkini almaya karar verdim hatta :anneadayı:

benim sık sık kasılmalarım oluyor, doktor dinlenmemi önermişti. pazartesi kontrolüm var bekliyoruz bakalım :)

benimde oluyo kasılmalar sancıda oluyo bazen ama doğm sancısı degil daha..senin meleğin kızmı erkekmi kaç kilo bide canm
benim kontrol pazatesi en son ölçümde 3050 grdı 10 gün önce, kızım olacak, biraz iri bebek olur korkusu var doktorumda ve suyum fazlaydı bol bol dinlendim, magnezyum kullandım, şimdi normale döndü sanırım.

bebek çikolatası için bu sepetten aldım.
image.jpg

benim kontrol pazatesi en son ölçümde 3050 grdı 10 gün önce, kızım olacak, biraz iri bebek olur korkusu var doktorumda ve suyum fazlaydı bol bol dinlendim, magnezyum kullandım, şimdi normale döndü sanırım.
maşallah evet iri bi bebekmiş :) benimde kızım olcak 5 gün önce gittigimde benim kızım da 3100 gramdi ama tabi önce sagligi önemli kilo önemli degil canm..pazartesi gidince doğumun yaklasmismi diye sorarsan banada yaz lutfen sanirim ayni gunlerde doğum yapcaz

X