2016 Mayıs Annelerinin Bebek Alisverisleri(Resimli)

Tabi pazartesi akşam yazarım doktor ne derse
Doktora gittim kızım aşağı inmiş ama yüzü öne dönükmüş, biranda arkaya dönüp doğum başlayabilir dedi, 3490 g olmuş, haftaya yine kontrol var, doktor haftaya salı, çarşamba doğar gibi geliyor dedi, bir sonraki hafta çok irileşmiş olur, dileğimiz erken gelmesi, gelmemiş olursa omuz takılması falan riskli sezeryanla alırız dedi.

Doktora gittim kızım aşağı inmiş ama yüzü öne dönükmüş, biranda arkaya dönüp doğum başlayabilir dedi, 3490 g olmuş, haftaya yine kontrol var, doktor haftaya salı, çarşamba doğar gibi geliyor dedi, bir sonraki hafta çok irileşmiş olur, dileğimiz erken gelmesi, gelmemiş olursa omuz takılması falan riskli sezeryanla alırız dedi.
masallah canm kilosu cok iyi dediğin gibi haftaya beklerse 4 kilo olur nerdeyse oyle olunca dogum zorlasiyo hayirlisi olsun ama sağ salim miniğini kucagina alirsin inşallah..benimde persembe kontrolum var bakalim bizim prenses te durumlar neymis :)

canım bugün bende doktordaydım nst de sancı çıktı ama açılmam olmadığı icin bişey yapamadik pazartesi yine gidicem her an tetikte ol dedi hayırlısı olsun

hacı şeriften aldım canım, kutusu 50 tl gibi bişeydi. kapıda ödeme seçeneği var. ben de çok beğendim:KK200::KK200::21:

Hanımlar Allah bebeklerinizi saglicakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah kokulu taş ve sabun dan hediye uygun fiyatta bunlar sadece birkaçı

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 143
  • images.jpeg
    images.jpeg
    4,3 KB · Görüntüleme: 135
  • IMG_20150328_214730.jpg
    IMG_20150328_214730.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 138
  • images-7.jpeg
    images-7.jpeg
    6,3 KB · Görüntüleme: 161
  • images-4.jpeg
    images-4.jpeg
    6,2 KB · Görüntüleme: 153
bu da hastane odamız. malesef yatağı boşken çekmemişiz. kapı süsü ve karşılama panosunu daha önce paylaştığımdan tekrar olmasın diye eklemedim.

X