2017 Aralık Anneleri

Hayırlı sabahlar. Daha Aralık annesi olacağını öğrenen pek yok herhalde. Hoş ben de bilmiyorum henüz ama ümidim var. Tgbptn Tgbptn S sinkar naptiniz? Aşılama yapıldı mı? İnşallah tutar ikinizin de.
cnm günaydın benım bğün 15:00 de kontrolüm var buğün 8. günüm ne zaman aşılama yapılır bilmiyorum buğün herhalde bellı olur... Sen napıyorsun cnm... ? Daha kasım annelerı yenı yenı bellı olmaya başladı buralarda yakında dolar ... inş bu topikte kalmak nasip olur :))

Hayırlı sabahlar. Daha Aralık annesi olacağını öğrenen pek yok herhalde. Hoş ben de bilmiyorum henüz ama ümidim var. Tgbptn Tgbptn S sinkar naptiniz? Aşılama yapıldı mı? İnşallah tutar ikinizin de.
Merhaba canım benm henüz yapılmadı yumurta takiplerine gidiyorum suan hastanedeyim bakalım büyümüs mü yumurtalarım :halay::dua:

Merhaba canım benm henüz yapılmadı yumurta takiplerine gidiyorum suan hastanedeyim bakalım büyümüs mü yumurtalarım :halay::dua:

haberdar et cnm bende öğleden sonra gidecegım :)

İnşallah her şey yolunda gider kızlar. Allah yardımcınız olsun. Ben deneme yapalım 3 gün oldu. Merakla bekliyorum. Sanırım 12 günde falan belli olur. Hayırlısı olsun inşallah

X