2017 Eylül ayında tüp bebek tedavisine başlayanlar

canım adetin 2. Ya da 3. Günü estrofem başlıyorsun onun her doktora göre uygulaması farklı oluyor tabii ki adetin 14 ya da 16 günü Doktor seni görüyor eğer rahimde bir sıkıntı yoksa rahim kalınlığı yerinde ise onu takip eden 3 ile 5 gün arasında bir günde dondurulmuş embriyoları transfer ediyor 3. Gün embriyosu 3 gün sonra 5 gün embriyosu işte beş altı gün sonra transfer yapılmış oluyor Bir de adetin 2. Ya da 3. Günü senden bazı testler istiyor o testleri de uygun mu ona bakıyor

hadi seninde guzel haberlerini alalım inşallah iki adet sonra
İNŞALLAH CANIM BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Allah razı olsun canım...sen nasılsın yakışıklılar nasıl ?

floransa17 floransa17 kaç aylık oldunuz doğum nezaman ?
İyiyiz canım büyük ergen modunda küçük dış çıkarma derdinde damaklarini kasimak için iki elini ağzına sokuyor 4 aylık olduk

Haziran başında @floransa17 doğum yapacak Allahin izniyle darısı sizlere olsun

Varmı sende tedavi gündemde

Kızlar dün transferinin 10. Günüydü test yaptırdım 29.9 çıktı ama 5 gün önce çatlama iğnesi yaptim çıkan sonuca güvenemiyorum yarın tekrar test yaptıracagim ama korkuyorum bu 3. Denememdi. Sizce nasil degerim

Kızlar dün transferinin 10. Günüydü test yaptırdım 29.9 çıktı ama 5 gün önce çatlama iğnesi yaptim çıkan sonuca güvenemiyorum yarın tekrar test yaptıracagim ama korkuyorum bu 3. Denememdi. Sizce nasil degerim
Artışın düzenli olması önemli olan . İnşallah güzel artar değerin . Haberini bekliyoruz . O zaman yarın mı vereceksin ikinci kan ı

X