2020 Ocak Ayında Transfer Yaptıracaklar/Yeni Yıl Yeni Umutlar

Dondurulmus transferi icin ilac kullanmaya baslamistim, bugun kontrolüm vardı. Doktor miyomun cok büyüdügünü söyledi. Normalde haftaya cuma transfer olacaktı, transferden önce kontrol edicem miyom daha büyürse transferi iptal edip ameliyat edicem dedi. Tup bebek tedavisine baslamadan önce milimetre büyüklügünde olan miyomum ilaclarla kocaman oldu insllh daha fazla büyümez.

Dondurulmus transferi icin ilac kullanmaya baslamistim, bugun kontrolüm vardı. Doktor miyomun cok büyüdügünü söyledi. Normalde haftaya cuma transfer olacaktı, transferden önce kontrol edicem miyom daha büyürse transferi iptal edip ameliyat edicem dedi. Tup bebek tedavisine baslamadan önce milimetre büyüklügünde olan miyomum ilaclarla kocaman oldu insllh daha fazla büyümez.
Maalesef ilaçlar böyle etkileyebiliyor. Umarım ameliyata gerek kalmadan küçülür.

gözün aydın olsun, bugün cuma bende dua ediyordum inşallah bizlere de nasip olur
sağlıkla ilerlesin hayırlı bir evlat olsun sana.
Çok teşekkür ederim. Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah. Kim varsa isteyen dileyen kucaklarımızı doldursun. Darısı başına. 🤲

Merhaba kızlar ben de dondurulmuş embriyo transferi oldum çok uzun yollardan geçtim dün bugun kahve akıntı geldi çok korkuyorum yarın dayanamayıp test yapicam bana da dua edin lutfen

Merhaba kızlar ben de dondurulmuş embriyo transferi oldum çok uzun yollardan geçtim dün bugun kahve akıntı geldi çok korkuyorum yarın dayanamayıp test yapicam bana da dua edin lutfen
Kısa süreli çamur gibi kahverengi akıntıdan korkma bizzat bende yaşadım ama bebek tutundu
Tabiii sonrasında morfolojimiz bozuk oldugundan kaybettim ama siz sağlıkla devam edersiniz inşallah

Bugün transfer icin son kontrol vardı. Miyom büyümüs ama almayalım dedi doktor cumartesi günü transfer var. Embriyolar cok iyi kalite degil büyürlerse transfer olacak. Insllh bu sefer büyürler ve tutunurlar cok heyecanlandım.

Bugün çözme protolokune basladık. Allah nasip ederse 20gün sonra transfer olacak. 2. Denememiz olacak. Estoferm ve gonaplexle basladık.
Bende rahim dinlendirmedeyim 9.günüm estoferm verdiler sadece başta sabah tok 2 taneydi şu anda sabah 2 akşam 1 şeklinde toplam 15 gün kullanıcam süre olarak bana biraz fazla geldi sizinde öylemi birde bu estofermin saati önemlimi her gün tam aynı saatte içmiyorum ilaç anlatilirken tok dendi sadece saat konusunu merak ettim.

X