2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Deca tabs ne icin canım, eczane bestiron b12 yok dedi, bestiron sprey değil miydi damla var dedi bide. Damlayi cok zor damlatiyorum.
Bestiron damla seklınde, bebegın kılosuna gore sabah aksam vereceksin.. Bestiron demır ılacı

Decatabs D vıtamını, ıcerısinde A ve E vitamini de var ek olarak.. Ondan da 5 damla gunde bır kere dedj

Kızlar izotonik serumu, burnuna sıktığımız serum son kullanma tarihi var mi? 5 subatta almışım ben yarısı duruyor daha

Öğretmen arkadaşlar konumuzdan bağımsız ama
Öğrencilere ödül ceza neler veriyorsunuz?
Nasıl motive edip kural oturtuyorsunuz?
Nasıl disiplin sağlıyorsunuz?
Derse dikkat çekmek devamlılığı sağlama için formülleriniz neler?

Öğretmen arkadaşlar konumuzdan bağımsız ama
Öğrencilere ödül ceza neler veriyorsunuz?
Nasıl motive edip kural oturtuyorsunuz?
Nasıl disiplin sağlıyorsunuz?
Derse dikkat çekmek devamlılığı sağlama için formülleriniz neler?
Donemin ılk dersinde mutlaka dersimizim kurallarını anlatiyorum, bransımın öneminden bahsediyorum, korkulacak bir insan olmadıgımı soyluyorum, gulmemız gerekırse hep birlikte gulerız, ders vaktınde de dersimizi ıslerız diyorum.. Ben bıraz tatlı sert davranıyorum, benden bıraz cekınırler ama severler de.. yuksek ses kullanmayı severım.. Ders ıslerken sessizlik cok onemlı, benım dikkatim dagılır.. O yuzden dinlemeyen olsa bıle kendı kendıne takılır,diger arkadaslarına engel olmazlar.. Ödüle gelince 100 alan ogrencılerıme mutlaka hedıyem olur.. Bi de ödüllü sorularımz var, cıkolata karsılıgı., hatta cocuklarla iddiaya gireriz denemelerde yazılılarda, güdülendiklerini dusunuyorum. Cok da etkili oluyor.. Bı de hız yarısı yapıyoruz, mesela onlar cevapları getirmeye baslarsa ben kacıyorum sınıfta benı yakalamaya calısırlar, egelncelı bır ortam havası olusuyor.. Hadi hadi hadi diğer soruya gecelim olur..ödev konusuna gelince cok sıkmamaya calısıyorum..beplı ogrencılerımle de basıt etkinlikler yapıyorum, ogrenvı koclugu gıbı bı uygulamam oluyor, herkes gonullu oluyor.. Maalesef bep planı bıle agır gelıyor beplı ogrencılerımıze..

Yaaa ben cok ozledım cocuklarımı, yazınca bı tuhaf oldum 😔

Demiri herkes kullanmaya basladi mi?Bize 4.ayda vermedi doktor.Bu hafta 5.ay kontrolumuz bar bu ay baslatir herhalde
Doktora sormadım o da söylemedi
Henüz başlamadık
Ama iki gündür ek gıdaya başladık yoğurt yediriyoruz
Donemin ılk dersinde mutlaka dersimizim kurallarını anlatiyorum, bransımın öneminden bahsediyorum, korkulacak bir insan olmadıgımı soyluyorum, gulmemız gerekırse hep birlikte gulerız, ders vaktınde de dersimizi ıslerız diyorum.. Ben bıraz tatlı sert davranıyorum, benden bıraz cekınırler ama severler de.. yuksek ses kullanmayı severım.. Ders ıslerken sessizlik cok onemlı, benım dikkatim dagılır.. O yuzden dinlemeyen olsa bıle kendı kendıne takılır,diger arkadaslarına engel olmazlar.. Ödüle gelince 100 alan ogrencılerıme mutlaka hedıyem olur.. Bi de ödüllü sorularımz var, cıkolata karsılıgı., hatta cocuklarla iddiaya gireriz denemelerde yazılılarda, güdülendiklerini dusunuyorum. Cok da etkili oluyor.. Bı de hız yarısı yapıyoruz, mesela onlar cevapları getirmeye baslarsa ben kacıyorum sınıfta benı yakalamaya calısırlar, egelncelı bır ortam havası olusuyor.. Hadi hadi hadi diğer soruya gecelim olur..ödev konusuna gelince cok sıkmamaya calısıyorum..beplı ogrencılerımle de basıt etkinlikler yapıyorum, ogrenvı koclugu gıbı bı uygulamam oluyor, herkes gonullu oluyor.. Maalesef bep planı bıle agır gelıyor beplı ogrencılerımıze..

Yaaa ben cok ozledım cocuklarımı, yazınca bı tuhaf oldum 😔
Ortaokul mu lise mi?

X