2023 temmuz tüp bebek tedavısındeki aşamalar yenı başlayan ,tekrardan deniyen arkadaşlar gelin bu süreçde beraber olalım 🥰

Merhabalar ben de nisan ayından beri bu süreç içerisindeyim. yaşım 32, 4 yıldır evliyiz. ilk yılımızda bir boş gebelik geçirdim. ve sonrasında bir daha hamile kalamadım. Adetim çok düzenlidir ve ovülasyon tarihlerime kadar takip ettim, tüm tahlillerimiz, rahim filmim temiz çıktı doktorlar sebepsiz infertilite dediler ve beklememizi kendiliğinden hamile kalabileceğimi söylediler. küçük bir ilçede yaşadığım için buradaki doktorların yorumlarına güvenmel zorunda kaldım. bu sene artık eşimle beraber tüp bebeğe başlama karar aldık. hiç bir doktor amh değerime bakmamıştı yaşadığım yerde. İzmir İrenbe’de Alper bey ile yola çıktık. Amh değerimin 0.5 olduğunu öğrendim tahlil sonucunda ve yıkıldım. asla beklemiyordum böyle bir şey ve acil tüp bebek dediler. O zaman ben bu kadar sene niye oyalandım yaşım da ufak değil neticede. Neyse başladık tedavimize ve yumurta rezervim düşük olduğu için ilk toplamada 2, aynı ay bir sonraki toplamada (duostim) 5 yumurta elde ettik. 6sı 3. gün embriyosu olarak donduduldu. ertesi ay histeroskopi oldum, regl olunca transfer olacağım diye heyecanlıydım. regl oldum ve ilaçlarıma başladık. kontrollerimde rahmim kalınlığı yeterli kalınlığa ulaşmadığından transferim iptal edildi. bir yıkım da o zaman yaşadım. şimdi regl olmayı bekliyorum 11 gün geciktim, gebelik testi de negatif nolur nolmaz diye yaptım. regl olduğumda bu sefer yüksek doz östrojen alacakmışım. Hp olduğu gibi sabırla beklemeye çalışıyorum. Allah hepimize yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. 🥹
Amin Rabbim kolaylaştırsın hiç çaba sarfetmeden kucağına almayı nasip eylesin hayırla sağlıkla 🤲🥰

Merhaba :) Biz Şişli Memoriale gidiyoruz Semra Kahraman ekibinde İpek Nur Balin hocamla başladık bakalım :) Semra hanımın bilgisine ilgisine güveniyoruz:)
Biz de Semra hamımın ekibiyle çalışıyoruz. Açıkçası her detay ile ilgilenmeleri tüm tahlilleri eksiksiz istemeleri ve hataya mahal vermemeye çalışmalarından çok memnunuz. Hastane çalışanları da oldukça güleryüzle ve yardımsever. Herkese bol şans 💖

Biz de Semra hamımın ekibiyle çalışıyoruz. Açıkçası her detay ile ilgilenmeleri tüm tahlilleri eksiksiz istemeleri ve hataya mahal vermemeye çalışmalarından çok memnunuz. Hastane çalışanları da oldukça güleryüzle ve yardımsever. Herkese bol şans 💖

Evet bende memnunum :) her soruma cevap bulabiliyorum :) Sana da bol şans canım :)

Kizlar bu lucrin igne hakkinda bilgisi olan varmi bana bugun doktorum verdi 22 temmuzda opu olmustum 4 agustosta regl olmustum reglimin 4.Gunu ginera basladik doktorumun hesabina gore 27 agustosta reglim gelcekti ve transfer planim baslicakti maalesef 10gun once reglim geldi 16 agutosta lekelenme şeklinde kanama yasadim bugun de bana lucrin igne ve baska bir dogum kontrol hapi verdi lucrin igneden kac gun sonra regl gelir bilginiz varmi 4 eylulde lucrin ignenle gel burfa yapacagiz dedi

Eklentiler

• IMG20230817111730.jpg
    IMG20230817111730.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 29
Dün yumurta toplamam oldu. Rezervim çok düşük. 2 yumurta toplandı. Doktorum olgun olduğunu söyledi ama kalitesi hakkında bi şey demedi. Bugün arayacaklar. Merak ettiğim e2 değerim 600 dü toplamadan önce. Acaba o değer 2 yumurtanın dolu olduğunu gösterir mi
Amh kaç sizin

Merhaba, küçülmesi için nasıl bir tedavi oldunuz ilaç tedavisi mi? Kendiliğinden geçmez dedi doktor kistler için ve tutunmaya engel dedi :KK43:
Hiçbir tıbbi tedavi uygulanmadı sadece 1. Basamak aldığım enerji eğitimi ile çikolata kistinin yerleştiği yumurtalığımı hayali ışıklandırarak ve Esma okuyarak ( ya halık ya mubdiu ya bedi ya muhyi ) küçüldü. Tıp çikolata kistinin nedenini açıklayamıyor ama nedeni psikolojik çocukken ya da anne karnında annenin yaşadığı olay bebekte travma haline gelip sonraki yaşlarda çikolata kisti oluşturuyor. Ne diyor bu deli diyorsunuz belki 😂 ama maalesef durum bu şimdi enerji terapisi alıyorum. Geçen ay tüp bebek tedavisi gördüm maalesef yumurtalarım kendi kendine çatladığı için toplanamadı

Hiçbir tıbbi tedavi uygulanmadı sadece 1. Basamak aldığım enerji eğitimi ile çikolata kistinin yerleştiği yumurtalığımı hayali ışıklandırarak ve Esma okuyarak ( ya halık ya mubdiu ya bedi ya muhyi ) küçüldü. Tıp çikolata kistinin nedenini açıklayamıyor ama nedeni psikolojik çocukken ya da anne karnında annenin yaşadığı olay bebekte travma haline gelip sonraki yaşlarda çikolata kisti oluşturuyor. Ne diyor bu deli diyorsunuz belki 😂 ama maalesef durum bu şimdi enerji terapisi alıyorum. Geçen ay tüp bebek tedavisi gördüm maalesef yumurtalarım kendi kendine çatladığı için toplanamadı
Ben şuanda ikinci yumurta toplama için iğnelerimi oluyorum. İlkinde 3 tane olgun yumurtam toplandı zaten 3 folikül gözüküyordu, ikisi döllendi 4. Günde biri iyi kalite olarak donduruldu, bu sefer daha fazla çıkar diye ümit etmek istiyorum ama çikolata kisti baya engel :/ enerji olaylarını hiç bilmiyorum inananlara karşı bir önyargım yok ama hiç bilmediğim bi olay ama enerji ve dediğiniz gibi travmatik olaylar çok etkili olabilir her şey baktığınızda insanları her konuda etkileyebiliyor. Benim şu anda annemin ve kayınvalidemin sürekli ettiği dualarla Allahıma güvenerek olacağına inanarak ilerlediğim bir sürecim var :) Allahım isteyen herkese versin ve kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah 🙏

Ben şuanda ikinci yumurta toplama için iğnelerimi oluyorum. İlkinde 3 tane olgun yumurtam toplandı zaten 3 folikül gözüküyordu, ikisi döllendi 4. Günde biri iyi kalite olarak donduruldu, bu sefer daha fazla çıkar diye ümit etmek istiyorum ama çikolata kisti baya engel :/ enerji olaylarını hiç bilmiyorum inananlara karşı bir önyargım yok ama hiç bilmediğim bi olay ama enerji ve dediğiniz gibi travmatik olaylar çok etkili olabilir her şey baktığınızda insanları her konuda etkileyebiliyor. Benim şu anda annemin ve kayınvalidemin sürekli ettiği dualarla Allahıma güvenerek olacağına inanarak ilerlediğim bir sürecim var :) Allahım isteyen herkese versin ve kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah 🙏
Benim 2.günm allahım hepimize sağlıkla nasip etsin

Amiiiiin dua da bir enerji. Her şey bir enerjiden ibaret ilaçlardan çok daha etkili ve mucizevi. Allah isteyen herkese zahmetsizce nasip etsin

Amiiiiin dua da bir enerji. Her şey bir enerjiden ibaret ilaçlardan çok daha etkili ve mucizevi. Allah isteyen herkese zahmetsizce nasip etsin
Aminn inşallah 🙏 3. Toplamada olucak ikinci adetimle sonra her şey daha hızlı ilerler diye umuyorum:) Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah 🙏

X