Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ayh sekeri bende bekliyorum ya of pazartesiye kaldi sonucum iyi gelsin tum sonuclarimiz ya
Sadece 1 saatlik olanın sonucunu sağlık ocağındaki hemşireden öğrenmiştim o da yüksekti o yüzden baya tedirgin ve meraklı bekliyorum açıkçası 😢

ya benimki coook coook once 2023te yani 1 kere 5 kusurlerde cikmisti sonrakiler hep 2 kusur cikmisti 1 hafta once tahlil yaptirmistim ref. icinde duruyo ama 3.62 cikmis bugun doktor bi takip edelim dedi internettende okuyunca stres oldum valla ya
Canım benim hamileliğin başında 2,9 çıkmıştı 0,25lik ilaca başlattı doktor. Hamilelikte 2,5 üstüne önlem amaçlı başlıyoruz dedi. İki farklı doktora gidiyorum ikisi de ilaç kullanmamı tavsiye ediyor. Şimdi 2lere düştü değerim ilaca devam dozu doğru diyorlar. İkinci tremister döneminde sanırım daha yüksek sınırı kabul edebiliyorlar. Seninki de sınırdaysa ondan takip edelim demiştir

ben tup mideliyim diye rutin yaptiriyorum hani bebegi besleyemezsem vitamin falan eksikligim olursa bianda onlem aliyim diye testte ref. icinde gorunuyo ama doktorum bugun gosterince biraz takipte olalim buna dedi az oncede arastirdimda iyice tirstim ya of
Canım nete hiç bakma çok kötü şeyler var nette onlara kalsa hepimiz yarına çıkmicaz

Kizlar bende ocak ayinda eger dusuk yapmasaydim hala bu grupta olacaktim kismet degilmis olmadi...bu ay adetime 5 gun varken test yaptim birde 6 gun kala yaptigim var siyah beyaz dun digeri bugun cizgi goren var mi? Ben mi yaniliyorum🙄

Eklentiler

• IMG_7505.jpeg
    IMG_7505.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_7492.jpeg
    IMG_7492.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 99
Kizlar bende ocak ayinda eger dusuk yapmasaydim hala bu grupta olacaktim kismet degilmis olmadi...bu ay adetime 5 gun varken test yaptim birde 6 gun kala yaptigim var siyah beyaz dun digeri bugun cizgi goren var mi? Ben mi yaniliyorum🙄
Ben göremedim. Testin hayali çizgisi oluyor belki o yansımıştır gözüne. En iyisi adet günü kan testi vermek. Sonradan 2.kese görülmüştü sanırım. Hatırlıyorum. Allahım sağlıkla hayırla tekrar nasip etsin

Ben göremedim. Testin hayali çizgisi oluyor belki o yansımıştır gözüne. En iyisi adet günü kan testi vermek. Sonradan 2.kese görülmüştü sanırım. Hatırlıyorum. Allahım sağlıkla hayırla tekrar nasip etsin
Evet kuzucum sonradan 2 kese gorundugu soylendi ama elde var 0 😂 cok sabirsizim simdi o kurt dustu ya icime 5 gun gecmek bilmez 🙈

Kızlar 1 hafta 10 gündür kahvaltı ve yemeklerden sonra her zaman olmasa da ara ara böyle bir fenalaşma hissi gibi bir his geliyor, tam tarif edemiyorum ama şekerim düştü diyince hissettiğimiz şey var ya onun gibi. Acaba şekerle alakalı bir problem mi var kan değerlerimde, açlık şekerine ayda bir bakıldı hep en son 71 çıktı mesela herhangi bir yükseklik yoktu ama tokluk filan diyorsunuz ya ben de tam onları bilmiyorum, acaba ondan mı oluyodur

Kızlar 1 hafta 10 gündür kahvaltı ve yemeklerden sonra her zaman olmasa da ara ara böyle bir fenalaşma hissi gibi bir his geliyor, tam tarif edemiyorum ama şekerim düştü diyince hissettiğimiz şey var ya onun gibi. Acaba şekerle alakalı bir problem mi var kan değerlerimde, açlık şekerine ayda bir bakıldı hep en son 71 çıktı mesela herhangi bir yükseklik yoktu ama tokluk filan diyorsunuz ya ben de tam onları bilmiyorum, acaba ondan mı oluyodur
Tansiyon dusuyo olabilir kan mideye gidiyo 😅

Yediklerine dikkat ediyor musun? Benim de öyleydi. Kan şekerim 73. Ayrıca baş ağrım da oluyordu. Kan değerlerime baktırdım. Demir (ferittin) düşmüş. Protein, kalsiyum, fosfat vs değerlerim düşmüştü. Dikkatsiz besleniyordum. Yumurta peynir yoğurt balık et düzenli yemeğe çalısıyorum. Vitamin başladım. Daha iyi hissediyorum. Ferittin düşük olduğu için halsizlik ve baş ağrısı yapabilir demişti Dr

kizlar yakin zamabda tahlil yaptiran ozellikle tsh baktiraniniz var mi
Ben iki üç hafta önce rutin için dahiliyeye gitmiştim dahiliye doktoru tsh sınırda problem yok ama yinede bidahaki gelişinizde hatırlatın kontrol edelim dedi. Kadın doğum doktorum sıkıntı görmedi ama bir dahaki gittiğimde hatırlatıcam. Sonra e nabız dan sonuçlarıma baktım tsh t3 falan hep normal çıkmış sadece ilk defa T4 0.69 çıkmış o referans dışı gözüküyor herhalde onun için bakalım dedi anlamadım. Önceki T4 sonuçlarıma baktım 0,85 miş normal referans değerinde gözüküyor onlar. İlk defa 0,69 çıkınca bu referans dışı olmuş

ya benimki coook coook once 2023te yani 1 kere 5 kusurlerde cikmisti sonrakiler hep 2 kusur cikmisti 1 hafta once tahlil yaptirmistim ref. icinde duruyo ama 3.62 cikmis bugun doktor bi takip edelim dedi internettende okuyunca stres oldum valla ya
Benim de 3 ve üstü . Stres yapma canım, ben Yeşim erbil i izledim profesör önemli olan T4 değeri diyor o normalse sıkıntı yok. Gebelikte crp gibi tsh da bi miktar yüksek çıkabilirmiş. Stres sıkıntı da tsh ı zorluyor maalesef. Kaan Kocatepe’yi de izledim , çocuk bir süre sonra kendi troid hormonunu üretyor dedi

X