Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Günaydın kızlar🌸 iyi haftalar herkese 🥰
Son zamanlarda bana yeni challengelar yüklendi 🙈 gece ve sabah erkenden gelen mide yanması ama ne yediğimden bağımsız, geceleri asla uyuyamıyorum ve zaman zaman vajinada ağrı🙈 benim gibi olan var mı?
Mide yanmami en fazla tetikleyen karbonhidratli yiyecekler. Evde yaptığım poğaça bile mesela çok rahatsız ediyo. Gece uyumadan önce soğuk sut sabahları da tahin yiyerek rahatlıyorum biraz da olsa canım 🙂

kizlar yakin zamabda tahlil yaptiran ozellikle tsh baktiraniniz var mi
Ben aylık baktırıyorum canım . Normalde zaten 100 Levetiron kullanıyordum . Hamilelikte her ay artıyor , ona göre ilacın doz arttırımı oluyor. Şu an 175 kullanıyorum , bu doz aylık artırımlarla oldu

peki kac cikiyodu degerler hamileyken gecmis olsun insallah normal gidiyodur 🙏
teşekkür ederim :) ilk aylarda düzende tutmakta zorlandılar ilaç dozunu ayarlayana kadar bir ara baya düştü tsh değerim ama şu an haftamla uyumlu gidiyor. İlk hamileliğimi öğrendiğimde ilaç kullandığımı söyleyince doktor hemen tahlil istemişti 2,7 çıkmıştı şimdi1,51 değerim siz de çok stres yapmayın kendinize ilaçla düzene giriyor zaten bir sorun görse doktorunuz önlemini alırdı

Kızlarr günaydınnn. Şeker sonucum çıkmış 75lik yapmıştık 1.saat 170 2.saat 95 sonuç nasıl bilen var mı?? Doktorum daha dönüş yapmadı. İlki için hemşire yüksek demişti 🤷🏼‍♀️
Canım 1 saatin sonu 180 2 saatin 140 75likte böyle hatırlıyorum. Yani bence seninki sorunsuz. benim de ilk yüksek çıktı ama sonra evde takip edince 75lik yükletmedim bir daha

Canım 1 saatin sonu 180 2 saatin 140 75likte böyle hatırlıyorum. Yani bence seninki sorunsuz. benim de ilk yüksek çıktı ama sonra evde takip edince 75lik yükletmedim bir daha
Evet canım o arada doktorum dönüş yaptı gayet iyi, yine de dikkatli ilerleyelim dedi 🌸

Doğumdan sonra varis çorabı ve korse kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce doğum yapanlar kullandınız mı?
geçen sene doğum yapmış arkadaşım doğumdan sonra değil direkt doğumda giydiğini söylemişti çorap için. doğum sonrası da hem çorap hem korse kullan al demişti ama daha araştıramadım ama alacaklarım arasında benim.

X