Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Ben bu markayı kullanıyorum şubattan beri. İnanılmaz rahat ettim sonrasında bir paket daha aldım hamile olandan çok rahat çok güzel iyiki almışım öneririm. Hatta başta gözüme kocaman gelmişti değiştirecektim annem değiştirme karnın çıksın çok rahat olacak dedi iyiki dinlemişim 😂
Beli uzun mu canım bunların

vuhuuu ozaman daaaanssss 💃💃💃 kurulugu ne alemde ben attigimda nerdeyse utuye yakin ama daha kuru cikiyo oluyo katla koy yapiyorum dolaba
Baya baya kuru çıktı kırışıklık hiç görmedim 🧿😍😍 teşekkür ederim artık bu programdan devam 💞

ben hep atıyorum sorun olmuyor ama annemde oğlumun kuyafetleri biraz küçülüyor. yani kurutma makinene bağlı küçülmesi açısından soruyorsan
Benim makinam bu şu ana kadar hiçbir eşyamızı küçültmedi ama ilk defa bu programı kullanınca çekindim

Eklentiler

• 1000062904.jpg
    1000062904.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 90
ayh benim kurutmam suana kadar esimin sadece 1 yakali tshirtunu azcik cekti onun disinda sifir cekme ama bebisin esyalarini cekerse cok uzulurum yaa cok heveslenerek aldim her parcasini hele dun resim ekliyorum onu aldim el kadar sigcak mi acaba aglaya aglaya aldim ilk defa 0-1 0-3 aylik aldim asiri kucuk geldi gozume hele tayti cirpi gibi sjsjssj bide fikir verirse deneyimli anneler genel olarak sevinirim boyle sort tulumlar ilk aylar icin hava sicak olcak ya kullanisli oluyomu devamini aliyim mi bu tarz lcw asiri guzel yeni sezonlar gelmis zor tuttum kendimi
Çok güzeller 🌺İlk yıkamada biraz çekti ya da bebek hızlı gelişti o dönem. Yenidoğan bezi de 20 gün kullanabildim. 2 numara bezi de hızlı geçtik. Bi kaç tanesini önce dene istersen, hepsini bir atma :) İnşallah sorun olmaz. İlk bebeğim kış bebeğiydi 2 tane üst üste giydirirdim. Şimdi nasıl olacak ben de bilemiyorum 😅

Kızlar göğüs kalkanı aldinizmi gereklimi dogum yapmış çevrem gogus pedi gereksiz dedi
Kalkan kullanmadım. Ped i kullandım. Su dökülmüş gibi olsa önemli değil derdim ama kıyafette süt ün izi kalıyor. Süt ün çok gelip gelmemesine de bağlı alabilrisin. Süt az gelince zaten bebek içer akacak pek birşey kalmaz. Ama çok gelince engel olamıyorsun şarıl şarıl yaz günü ince kıyafette belli olur 😄

Beli uzun mu canım bunların
Bak canım şu şekilde. Yüksek baya beli de rahat. Ön kısmı hamile taytlarındaki gibi esnek göbeği rahatlatan tip oluyo ya o şekilde. Böyle insanın gözüne kocaman gibi geliyor ama aşırı rahat. Bu L beden. Ben M ve L almıştım şuan ikiside oluyor karnım daha büyüdüğü için L daha rahat ama M de sıkmıyor

Eklentiler

• IMG_20240521_232149.jpg
    IMG_20240521_232149.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar bir tek ben hamile külodu kullanmıyorum sanırım 😂 hala string devam bende başka giyemiyorum

Benim makinam bu şu ana kadar hiçbir eşyamızı küçültmedi ama ilk defa bu programı kullanınca çekindim
hangi programda attın canm. ben hep pamukluları seçip dolap kuruluğuna basıyorum her çamaşırda.neyse küçülmemiş sanırım geç okudum ben biraz 🤭☺️

string büyük beden l/xl kullanıyorum ben de ama geçenlerde 2 tane hamile külodu almıştım ne olur ne olmaz hastaneye de götürürüm diye
Ben sadece yüksek bel olanları kullanamıyorum normal bel olanlar oluyor hala karnım çok olmasına rağmen altında kalıyor o yüzden yeni almama gerek kalmadı 🙏🏻

Sarı oluyordu önceden bugün sürekli su gibi seffaf geldi korktum acaba keseden felanmi geldi diye
Ayni canım iki dir bendende geliyor iç camasirim ıslanıyor bundan önce normal akıntı geliyordu krem gibi fitilde kullanmistim şimdi su gibi geliyor bende keseden mi sızıyor diye çok korkuyorum yarına randevu buldum doktoruma sorucam bakalım inşallah kötü bişey değildir ikimiz içinde🤲🤲🤲

Ayni canım iki dir bendende geliyor iç camasirim ıslanıyor bundan önce normal akıntı geliyordu krem gibi fitilde kullanmistim şimdi su gibi geliyor bende keseden mi sızıyor diye çok korkuyorum yarına randevu buldum doktoruma sorucam bakalım inşallah kötü bişey değildir ikimiz içinde🤲🤲🤲
Yaa umarim değildir canım yarın hayırlı haberlerini bekliyorum

ayh benim kurutmam suana kadar esimin sadece 1 yakali tshirtunu azcik cekti onun disinda sifir cekme ama bebisin esyalarini cekerse cok uzulurum yaa cok heveslenerek aldim her parcasini hele dun resim ekliyorum onu aldim el kadar sigcak mi acaba aglaya aglaya aldim ilk defa 0-1 0-3 aylik aldim asiri kucuk geldi gozume hele tayti cirpi gibi sjsjssj bide fikir verirse deneyimli anneler genel olarak sevinirim boyle sort tulumlar ilk aylar icin hava sicak olcak ya kullanisli oluyomu devamini aliyim mi bu tarz lcw asiri guzel yeni sezonlar gelmis zor tuttum kendimi
çok tatlılar ben kısa tulum giydirmiştim gün içinde , geceleri uzun tulum. 0-3 aylık da lazım ama max 1 ay kullanır. 3- 6 ay daha çok giyiyorlar. bir de tulum alırken önü komple fermuarlı olanlar çok rahat oluyor giydirip çıkarırken. bunlar benim oğlumdan kardeşine kalanlar 🥹

Eklentiler

• IMG_6760.jpeg
    IMG_6760.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6759.jpeg
    IMG_6759.jpeg
    116,6 KB · Görüntüleme: 73
X