Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Kızlar ben hiç hastane çıkışı için müslin takımalmadım almalı mıyım sizce? Hep Pamuklu aldım

Tetanoz aşısı olan kızlarrr bu kol ağrısı ve halsizlik ne zaman geçer ? Dün sabah oldum aşıyı , sabah öğlen bir şey yoktu akşam saatlerinde ağrı ve halsizlik vurdu gece de uyutmadı , o tarafa dönemediğim için 😭😭

Kızlar ben hiç hastane çıkışı için müslin takımalmadım almalı mıyım sizce? Hep Pamuklu aldım
Bende almadım canım hep pamuklu aldım , benim almama sebebim aslında yaz bebişlerine en uygun kumaş müslim ama şapkalarının çeneden bağlamalı olanları yüzleri kayboluyor sanki çok küçük olduklarından yakıştıramıyorum bebişlere hele benim ki erkek bebek , bağlamasız olanlarda büyük oluyormuş yenidoğana olmuyormuş . Benim almama nedenim tamamen şapka 😁 1 yaşında bıcır bıcır alırım müslim tulumlar

Bende almadım canım hep pamuklu aldım , benim almama sebebim aslında yaz bebişlerine en uygun kumaş müslim ama şapkalarının çeneden bağlamalı olanları yüzleri kayboluyor sanki çok küçük olduklarından yakıştıramıyorum bebişlere hele benim ki erkek bebek , bağlamasız olanlarda büyük oluyormuş yenidoğana olmuyormuş . Benim almama nedenim tamamen şapka 😁 1 yaşında bıcır bıcır alırım müslim tulumlar
Ben de açıkçası Şapka ve eldiven kullanacağımı düşünmüyorum bu sıcakta kafasına o yüzden bilemedim yani

Tetanoz aşısı olan kızlarrr bu kol ağrısı ve halsizlik ne zaman geçer ? Dün sabah oldum aşıyı , sabah öğlen bir şey yoktu akşam saatlerinde ağrı ve halsizlik vurdu gece de uyutmadı , o tarafa dönemediğim için 😭😭
3 gün sonra geçiyor inşallah daha kısa sürer

Konu Mesajı '2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı'
Popüler Konu - 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı
Ben de açıkçası Şapka ve eldiven kullanacağımı düşünmüyorum bu sıcakta kafasına o yüzden bilemedim yani
ben bunları aldım canım . Artı olarakta yenidoğan; 5 li hastane çıkışı , 1 tulum , 1 takım daha var . Daha fazla almak istiyorum ama tuttum kendimi bu kadarla kalıcam , çünkü bebek iri olursa Yenidoğanlar olmayacak , çok küçük olursa prematüre almak zorunda kalıcam belki .. hem bebiş varken alışveriş daha zevkli olur 🥰
Şapka evet evde kullanılmaz , hastanede takıyorlar takımlarda vardı extra almadım .. eldiven 1 tane 3 lü aldım ayrıca , kendisini tırmıklayacak mı ona göre kullanırım

Konu Mesajı '2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı'
Popüler Konu - 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben bunları aldım canım . Artı olarakta yenidoğan; 5 li hastane çıkışı , 1 tulum , 1 takım daha var . Daha fazla almak istiyorum ama tuttum kendimi bu kadarla kalıcam , çünkü bebek iri olursa Yenidoğanlar olmayacak , çok küçük olursa prematüre almak zorunda kalıcam belki .. hem bebiş varken alışveriş daha zevkli olur 🥰
Şapka evet evde kullanılmaz , hastanede takıyorlar takımlarda vardı extra almadım .. eldiven 1 tane 3 lü aldım ayrıca , kendisini tırmıklayacak mı ona göre kullanırım
Ben de hep bu tarz şeyler aldım kat kat giydirmek taraftarı değilim🙈

Ben de hep bu tarz şeyler aldım kat kat giydirmek taraftarı değilim🙈
Sıcak bebekleri daha fazla hasta ediyor haklısın canım . Hastane ameliyathane serin olabilir orda uzun giydiririlebilir diye hastane çıkışı ve tulum sadece uzun kollu diğerleri kısa. benim ev yazın çok sıcak oluyor ben eriyorum bebiş napsın 🤓

IMG_5240.png

Ben bu hamaktan almayı düşünüyorum ilk iki çocukta el yordamıyla hamak yaptık bu defa böyle alayım dedim illa sallamak için değil de rahat oluyor düz beşiğe göre

Seni çok iyi anlıyorum ben de panik içindeyim nasıl yetişecek her şey hiç bilmiyorum odayı daha boyatamadım odadaki eşyaları satamadım ne yapacağız bilmiyorum
Ben de odayı daha boyatamadım.Bayramdan önce bitsin istiyorum.Boyalar alındı çıta da yapacağız duvara onu da sipariş verdim yarın gelecek.Pazar günü artık başlamayı düşünüyoruz.Perdesi halısı şifonyeri derken panik oluyorum😄 Kıyafetler yıkanıp yerleşecek falan çok iş var gibi geliyor.Bir de bizim durum malum yata yata nasıl olacak bilmiyorum😅

Maalesef stok yenilenmiyor ben de ikea istiyordum bu yüzden vazgeçtim çünkü artık sinir oluyorum mağazaya gidiyorsun bu sefer de kapağı yok kulpu yok hep bir şeyi eksik
Alanlar nasıl alıyor ben de onu anlamıyorum.Bu nasıl bir azim diyorum helal olsun yani alabilenlere 😄 ben de pes etmek üzereyim çünkü 😄

Canım abartmıyorum 4 gün sürdü :KK43: ilk iki gün zordu. Cumartesi oldum pazar gecesi acıdan ağladım üstelik haftasonu uyuyamamış oldum senin gibi dönemiyorsun da :KK70: Ama dün geçti sadece bastırırsam acıyor

Odası hazır olan pek yok sanırım :) benim de haziran başı bayramdan önce gelecek. Sadece bir yerine duvar kağıdı yaptık o hazır onun dışında her şey hala kolide dağınıklık beni çok sinir ediyor :)

Ben ilk aşıyı olduktan sonra bildiğin hastalandım dr aşıdan değil denk geldi dedi ama bildiğin grip gibi olmuştum.1 hafta süründüm. 2. Hiç etkilemedi.

X