Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Yaa öğrenci sayısı azdır inşallah zor oluyor çünkü cidden. Bende rehber öğretmenim özel eğitimde çalışan çok arkadaşım oldu zorluğunu biliyorum canım Allah kolaylık versin inşallah
Amin canım benim sağolasın ☺️ ben de rehber öğretmenin, ikinci üniversite olarakta çocuk gelişimi lisans mezunuyum o yüzden derslere de giriyorum. Öğrenci sayımız maalesef baya bir var canım.

sjsjsj en son kilo veren ben olurum sanirim neyseki 1 ay onceki muaynede doktor 2 kilo fazlan var demisti 1 ayda uzerine cok eklemedim 300 gr falan ekledim
Ay harikasın , benim de kilo almam duruldu bu hafta neyse ki , 16-21 arası baya aldım , en son kontrolde doktorum kilona dikkat et dedi 🤪🤪

Az sonra doktorla teleconsult yapacağım , şu aşağıda hissettiğim garip hissi de sorayım ama nasıl tarif edeceğimi bile bilmiyorum , Allahım çok cahil bir hamileyim ben ya 😆

Kızlar selam 👋 2 gündür sabahları dişlerimi fırçalarken ağrı hissediyorum ve kalça ağrılarım bağladı kasıklarım da arada ağrıyor 23. Haftadayım acaba evham mı yapıyorum sizde var mı böyle şeyler dişlerden korkuyorum özellikle

Kızlar selam 👋 2 gündür sabahları dişlerimi fırçalarken ağrı hissediyorum ve kalça ağrılarım bağladı kasıklarım da arada ağrıyor 23. Haftadayım acaba evham mı yapıyorum sizde var mı böyle şeyler dişlerden korkuyorum özellikle
Bende kalça ağrısı mevcut 24+2 deyim bende . Nerdeyse 1 aydır var ağrım😔

Diş ağrısı kötü bir şey mi canım anlamadım ben?

kızlar tavsiyelerle birlikte ben kolik bebekler için ağzı geniş meme ucu hissiyatı veren bu ikili biberonu tercih ettim sizlere de fikir olsun içinde ekstra meme ucu emzikleri var aya göre bana bunu çok övdüler
Bende tavsiye üzerine bunu aldım.
Bende 25 haftadayım ağrı yok ama maalesef uzun süredir dişeti kanaması var. D vitamini ve süt ürünlerini çok kullanmam gerektiğini söyledi doktor. Bebeği parazit gibi düşün sendeki tüm vitamini kalsiyumu alıyor doğal olarak vücudunda da bu eksiklik oluşuyor buda genelde kendini hamileliğin bu haftalarında dişlerde gösteriyor dedi

bebeğimin hareketlerini bugün sanki ilk kez aşağıda hissettim gibi tam anlatamıyorum da sanki vajinada zıplıyor gibi normal mi böyle bir durum?
Canım benim hala göbek deliğimin altında oluyor hareketleri bazen tam göbek deliğinin oralarda bazen daha da aşağıda bazen sağ bazen sol tarafta, sanırım sürekli yer değiştiriyorlar ondan olsa gerek😊 hiç göbek deliğinin üstünde hissetmedim henüz

Amin canım benim sağolasın ☺️ ben de rehber öğretmenin, ikinci üniversite olarakta çocuk gelişimi lisans mezunuyum o yüzden derslere de giriyorum. Öğrenci sayımız maalesef baya bir var canım.
Yani okulun hem rehber öğretmeni hemde özel eğitimi öğretmenisin zor olmuyor mu. Bizim şu durumumuzda en iyisi rehber öğretmeni olmak. Dün 23 Nisan şenlikleri için yardım ettim çok ayakta kaldım ve ağrılarım oldu .

kızlarcıımmm günaydıın ben dun instegramda bi dogum sonrasina rastladim ve dogum sekillerini arastirmaya basladim spinal epiduralle tecrubeli annelerde dogum yapan var mi beni bi korkuttu sezeryanda ya offf nasil dogurucam ben 😢 normalden ben korkuyorum genel anestezi yaptiricam galiba ya yada benim pi psikolaga gitmem gerekiyo 😢

Canım benim hala göbek deliğimin altında oluyor hareketleri bazen tam göbek deliğinin oralarda bazen daha da aşağıda bazen sağ bazen sol tarafta, sanırım sürekli yer değiştiriyorlar ondan olsa gerek😊 hiç göbek deliğinin üstünde hissetmedim henüz
Ben de o kadar yukarıda çok nadir hissediyorum, genellikle tam göbek deliği hizası ya da kasık

X