Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Bu gebeligimi anneme soyledim kayinvalideme fetal dna sonucundan sonra soylerim.
Ilk gebeligimde anneme 3. ayda soylemistim dna sonucunu alinca, kayinvalideme de 5. ayda detayli ultrasondan sonra soylemistin 🤣
Pandemide kimse kimseyi gormuyordu zaten :)
Benim karnım o kadar belli ediyor ki kendini 9dan sonra hamile pantolonuna geçiyorum ben 🫣 o yüzden düşündüm de 5 ay boyunca birine söylememek imkansız benim için 😅

Gündüzü tek bir gün içtim hemen bıraktım zaten canım geceler de rahatlattı şükür 🙏 su içmez ve aç kalmazsam midem rahat şimdilik
Ben azar azar şu da içmeye başladım. Ama dediğin gibi aç kaldığım anda yanma başlıyor. Hep ekmek hamur yiyorum ya. İnşallah bu halimiz geçer bir an önce.

11 Nisan da düşük yaptım 1400 idi beta . 15 Nisan 555 çıktı değerim. 26 Nisan da 9 çıkmıştı değer. Şimdi tekrar istedi doktorum beta . 11 çıkmış . Kafam çok karıştı kızlar konu açtım ama sanırım böyle yaşayan kimse yok ne olabilir sizce yarın hastaneye gideceğim zaten ama merak ediyorum sizinle paylaşmak istedim
Sanırım düşük yaptığınız için yavaş yavaş azalıyor değeriniz

Kızlar benim grip iyice ilerledi annemler acile gidelim serum taktıralım falan dediler istemedim bilmediğimiz bi ilaç koyarlar içine güvenemedim bi kısım serum takılabilir yazmış bi kısım da serum tehlikeli yazmış güvenemedim napıcam hiç bilmiyorum mahvoldum
Bende oğlumdan enfeksiyon kapmışım crp arttı saatlerce kustum arkasıdnanda kanamam oldu o gece serum almasam dayanamazdım hamile olduğunuzu öğrendiklerinde ona göre serum vericeklerdir

Kızlar ben şimdi bişey farkettim vajinamda tam dudak kısmının başladığı yerde sağ tarafında böyle sivilce gibi küçük bişey çıkmış. Büyük değil küçük ama başı var gibi normal mi bu tedirgin oldum

Hayır geçirmedim hiç daha geçen hafta doktora gittim bişey yoktu şimdi rastgele farkettim. Başka bir durum olsa kam vs veriyoruz farkedilmez miydi. Geçivi bişey mi Allahım perşembeye kadar nasıl daynıcam. Zaten herşeye kafamı takıyorum
Bakılan değerlerde uçuğu gösteren bi şey var mı bilmiyorum kuzum belki tahriş falan olmuştur bilemedim

Bakılan değerlerde uçuğu gösteren bi şey var mı bilmiyorum kuzum belki tahriş falan olmuştur bilemedim
Yani şu tahimde çıkan siğiller sivilceler farklı bir durumun habercisi olabiliyor diyorlar ya o yüzden tedirginim pek uçuk gibi değil. Şimdi rastgele farkettim çok çok az böyle bastırınca sertlik var. Perşembeye kadar takip edicem inşallah ters bir durum yoktur

Yani şu tahimde çıkan siğiller sivilceler farklı bir durumun habercisi olabiliyor diyorlar ya o yüzden tedirginim pek uçuk gibi değil. Şimdi rastgele farkettim çok çok az böyle bastırınca sertlik var. Perşembeye kadar takip edicem inşallah ters bir durum yoktur
Smear testi yaptırdınız mı hiç , Hpv virüsü siğile sebep oluyor. Normal zamanda belirti göstermezken Gebelikte bağışıklık sistemi düştüğü için siğiller ortaya çıkabiliyor

11 Nisan da düşük yaptım 1400 idi beta . 15 Nisan 555 çıktı değerim. 26 Nisan da 9 çıkmıştı değer. Şimdi tekrar istedi doktorum beta . 11 çıkmış . Kafam çok karıştı kızlar konu açtım ama sanırım böyle yaşayan kimse yok ne olabilir sizce yarın hastaneye gideceğim zaten ama merak ediyorum sizinle paylaşmak istedim
Belkide yeni bir hamilelik olabilir bir arkadaşım düşükten sonra beta takibi yaparken beta bir anda tekrar yükselmeye başlayınca yeniden hamile kaldığını öğrendi belkide sizinkide öyledir yani istiyorsanız umarım öyledir

Kızlar bide kayınvalide ve annenize ne zaman söyleyeceksiniz çok kararsızım üç ay beklemekte belirtiler oluyor çünkü
Ben daha söylemedim sadece çok yakın olduğum arkadaşlarım biliyor onlarlada sürekli görüştüğüm için saklayamazdım bizde 3. Aydan sonra söylemeyi düşünüyoruz bakalım zaten ilk 3 ay gebelik ne kadar gizlenirse bebeğin ahlakı açısından iyi derler eskiler öyle yaparmış bununla ilgili bir şey vardıda tam hatırlayamadım

Ben daha söylemedim sadece çok yakın olduğum arkadaşlarım biliyor onlarlada sürekli görüştüğüm için saklayamazdım bizde 3. Aydan sonra söylemeyi düşünüyoruz bakalım zaten ilk 3 ay gebelik ne kadar gizlenirse bebeğin ahlakı açısından iyi derler eskiler öyle yaparmış bununla ilgili bir şey vardıda tam hatırlayamadım
İlk 3 ay düşük riski yüksek olduğu için ne sen ne söylediğin kişi üzülsün diye söylemiyorlar ya eskiler onu ahlakla bağdaştırmışlardır. Ahlaksız mı olacak bizimki :))

İlk 3 ay düşük riski yüksek olduğu için ne sen ne söylediğin kişi üzülsün diye söylemiyorlar ya eskiler onu ahlakla bağdaştırmışlardır. Ahlaksız mı olacak bizimki :))
Yok tabi ki olur mu😂 eskiler için hamilelik haberi bence ayıptı ondan demişte olabilirler karnı çıkana kadar bildirilmezmiş hele kayınbabaya falan

Yok tabi ki olur mu😂 eskiler için hamilelik haberi bence ayıptı ondan demişte olabilirler karnı çıkana kadar bildirilmezmiş hele kayınbabaya falan
Ay ben YouTube videosunun birinde kavga ettim biriyle. Kadın tüm aileyi toplamış hamilelik haberi vermiş. Vay efendim ne ayıpmış da çocuk doğunca haberi olurmuş zaten kayınpederin de. A aaa :KK43: benim kaynımın 2 bebeği var ama çok uzaklar, ben kayınpederime 3 saat mesafedeyim her geldiğinde çocuk yaparsanız ben her hafta gelir bakarım diyordu da ilk söylediğim insanlardan biri oldu, nesi ayıpmış 😅

X