Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Aa masallah bi doktor soyle demisti eger fasulyeye benziyorsa ayse kadin dir o diye 🫣 seninkide net fasulye ye benziyor gibi geldi ❤️❤️
😊Rabbim hayırlısını versin..ileri yaş gebelik olunca 3 kızım var ama hiç önemli değil 4. Kızımın olması önemli olan sağlıklı olması.zaten hiç beklemezken çok sürpriz oldu şoku yeni atlattım 🙈

11 Nisan da düşük yaptım 1400 idi beta . 15 Nisan 555 çıktı değerim. 26 Nisan da 9 çıkmıştı değer. Şimdi tekrar istedi doktorum beta . 11 çıkmış . Kafam çok karıştı kızlar konu açtım ama sanırım böyle yaşayan kimse yok ne olabilir sizce yarın hastaneye gideceğim zaten ama merak ediyorum sizinle paylaşmak istedim
Düşük nedeniniz neydi?

Dış gebelik değildi canım 15 Nisan da progestan 30 çıktı doktor dış gebelik olsaydı 5 den küçük çıkardı dedi. Ama bilmiyorum tabi yarın gideceğim. Sıfırlanmıştı canım betam geçen hafta artık tekrar yükselmeye başlamış
İnşallah kötü bir şey yoktur çok geçmiş olsun ben dış gebelik geçirdiğim için çok iyi biliyorum o değeri maalesef o yüzden korkarak yazmıştım🙏🏻 umarım güzel haberlerle gelirsin🌸

İnşallah kötü bir şey yoktur çok geçmiş olsun ben dış gebelik geçirdiğim için çok iyi biliyorum o değeri maalesef o yüzden korkarak yazmıştım🙏🏻 umarım güzel haberlerle gelirsin🌸
Çok geçmiş olsun canım. Değerlerin nasıldı peki kaçtan yükseliş gösterdi yada düştü

X