Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Sanırım daha önce de sormuştum bu soruyu çünkü İrlanda cevabını aldığımı hatırlıyorum ama siz miydiniz emin değilim. Tabloda var mısınız??
yokum henüz ultrasona girmedim diye bilgi vermemiştim. kesinleşsin ondan sonra gireceğim listeye ben de :) Şimdilik elimde sadece mide bulantım ve bas donmem var bir de pozitif gebelik testim 🤣

Hanımlar özel muayenehanelerde de 10 gün içinde gidilirse ücretsiz mi oluyor? Kan vereceğim yarın sonuçlarını gösterecek miyim bi şey demedi doktor 1 ay sonraya çağırdı

Hanımlar özel muayenehanelerde de 10 gün içinde gidilirse ücretsiz mi oluyor? Kan vereceğim yarın sonuçlarını gösterecek miyim bi şey demedi doktor 1 ay sonraya çağırdı
canım özel muayenehaneye gidiyorum bende sonuçlarını wp üzerinden atarsan cevap verirler. ayrıca 10 gün içinde ücretsiz. gidipte gösterebilirsin

canım özel muayenehaneye gidiyorum bende sonuçlarını wp üzerinden atarsan cevap verirler. ayrıca 10 gün içinde ücretsiz. gidipte gösterebilirsin
Doktorun ayrı numarasını aldın mı canımcım sen? Bizimkinin bi wp numarası var ama tabii kliniğindir muhtemelen oradan mı iletişime geçmem lazım acaba hiç kendi numarasını vermedi

Kızlar erkekten çok eminseniz ben Hürrem Sultan triplerine girmeye başlıyorum bakın :KK70: Harem ne ki ben dünyayı yöneteceğim diye gezeceğim ortalarda :KK70:

Doktorun ayrı numarasını aldın mı canımcım sen? Bizimkinin bi wp numarası var ama tabii kliniğindir muhtemelen oradan mı iletişime geçmem lazım acaba hiç kendi numarasını vermedi
bendede şahsi nosu yok . hemşire bakıyor doktora iletiyor. ama istediğin saatte yazabilirsin ben aklıma takılan her şeyi saat farketmeksizin yazıyorum sağolsun cevaplıyorlar. mesela bi kere lekelenmem olduğunu söyledim hemen doktorumla görüştü ilaçları güncelledi. yani doktorla konuşuyor gibi hissediyorsun zaten :)

Kızlar erkekten çok eminseniz ben Hürrem Sultan triplerine girmeye başlıyorum bakın :KK70: Harem ne ki ben dünyayı yöneteceğim diye gezeceğim ortalarda :KK70:
Zaten 1 1 buçuk aya kesin öğrenirsiniz özel hastane ve cihazı iyi olunca 12 ve üstü haftalarda genelde söylüyorlar, ben 11 haftalık düşük yaptığımda cinsiyeti söylemişti öncesinde doktorum

Kendi no vermeyen doktor benim için hemen eleniyor 😂😂
Valla sormadım da yani sorsam verirdi ya da şu numaradan yaz derdi belki bilemedim :KK70: yarın bi sorucam
bendede şahsi nosu yok . hemşire bakıyor doktora iletiyor. ama istediğin saatte yazabilirsin ben aklıma takılan her şeyi saat farketmeksizin yazıyorum sağolsun cevaplıyorlar. mesela bi kere lekelenmem olduğunu söyledim hemen doktorumla görüştü ilaçları güncelledi. yani doktorla konuşuyor gibi hissediyorsun zaten :)
Tamam canım sağ ol🧡

Anlatiyorum hazir misin😂 simdi mesela yakin arkadasin koltuklardan birinin altina bicak birinin altina makas koysun ama sen gorme. Sadece hangi koltuklar onu bil . Icinden hangisi geciyorsa o koltuga otur . Bicaksa erkek makassa kiz. 😂 aman hurafe ama eglence iste. Yuzuk falinda da kiz cikti benim ama fal hepsi 😂😛

Anlatiyorum hazir misin😂 simdi mesela yakin arkadasin koltuklardan birinin altina bicak birinin altina makas koysun ama sen gorme. Sadece hangi koltuklar onu bil . Icinden hangisi geciyorsa o koltuga otur . Bicaksa erkek makassa kiz. 😂 aman hurafe ama eglence iste. Yuzuk falinda da kiz cikti benim ama fal hepsi 😂😛
Ay bendeki şansla ben makasın üstüne otururum koltuk çöker makas orama burama saplanır :KK70:

Çalışma düzenimiz aşağı yukarı aynıymış canım. Ama ben sabahları 7.30da kalkıyorum akşamları da pek erken yattığım söylenemez 23.00 - 23.30 falan çoğu zaman. Aslında prilam içmesem hamilelik bende hiç uyku etkisi yapmamıştı diyebilirim. Normalde de uykuya pek düşkün biri değilimdir sevmezdim uyumayı pek hamilelikte de çok değişmedi. Eğer çok zorlanıyorsan akşam uykunu daha da öne çek bence birkaç hafta yani 9 gibi uyumaya çalış o arada işlerini, duşu vs halledip. İş yerinde de küçük bir boyun desteği yastığın falan varsa bazen masada kestir çok uykun geldiğinde. Evet hoş bir görüntü değil iş ortamı için ama senin durumun da normalin dışında bir durum yani birkaç hafta idare etsinler. Günde 2 - 3 kez 10-15 dakikalık kestirmeler bile ayakta tutuyor insanı bence.
Keşke ya iş yerine de 3 ay oldu gireli cidden narsist sıkıntılı insanlar var yetiştiremezsem işleri o da sıkıntı gerçekten usandım

X