Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Dün gece uyuyamadım ya gazdan oraya dönüyorum buraya dönüyorum yok gece gece kalktım evin içinde dolaştım iyi gelir diye yok anam mahvetti beni hala da var hayır öyle gaz yapıcı bir şey de yemedim ki uyku haram oldu bana
Dun ben de oyle oluyorum zannettim . Sicak su torbasi yaptim ayaklarima koydum iyi geldi. Bence deneyebilirsin tavsiye ederim 😀

Kızlar çarpıntısı olan var mı? Az bir şey hareket edeyim hemen nefes nefese kalıyorum kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Hamilelikte çarpıntı olur diyorlar ama bu şekilde normal mi en ufak bir harekette 🤦🏽‍♀️
kahve kafeinli içecek falan içmiyorsun değil mi onlarda tetikler büyük ihtimalle

kızlar ben doktoruma yazdım . önce kardiyoloji görsün dedi. bende sinirlendim. bi gel bakalım der insan belki allah korusun bebek yaşamıyor yani. zaten aklıma kötü kötü şeyler geliyor. eşim şimdi izin aldı özelde bi kardiyolog bulacağız hemen . sonrasında da başka kadın doğuma gideceğim eğer randevu bulursam . bana dua edin . çok stres yaptım .
Canım bence normal diyecekler bir sıkıntı çıkmayacak. Gebelikte dalgalanma olur vücut alışma sürecinde falan gibi bir cevap bekliyorum 🙏 Allahın izniyle kuzum.

Kızlar 9 ayda tam üç kere ağır grip geçirdim öksürük burun tıkanıklığı akıntısı. Parol dışında bişi içmedim o da çok öksürmekten bazen göğsüm ağrıyordu. Ballı zencefilli limonlu ıhlamur tükettim bol meyve yedim o şekilde atlattım. Zaten doktorum ilaç vermek istemedi. Aralarda burun akıntılarım oldu nefes bile alamadım ama şükür bu şekilde atlattım. Tabi normalde antibiyotik ile bir haftada geçeceğine iki haftada geçti ama bol vitamin aldım doğal yollarla.

1 tane türk kahvesi içiyorum sabahları onun dışında çay kahve kola vs. içmiyorum.
Bana da 2 türk kahvesi ya da 1 filtre kahve dedi eğer çok seviyorsan. Ben de tek çekim lungo içiyorum 2 günde 1, içtiğim gün çikolata falan yemiyorum ikisi de kafein diye. Kolayı hiç içmedim zaten çok sevdiğim bişi değil

Valla şu an belim ve kasıklarım öyle ağrıyor ki misafirlikteyim uzandım ☺️
Bende yere yatsam çocuklar oyuncaklarını üstüme atsalar fena olmaz 😂😂
Normal canım bel ağrısı benim anamı ağlattı zaten daha şimdiden. 3 aydan sonra geçiyor diyorlar
Kuzum benim senin zamanlarında pek yoktu çok ayaktada kalmış olabilirim 2 gündür dün akşam eve gittim yemekten sonra bir yattım çok iyi geldi şuan eve gitmeme çok var… bugün yine ayaktaydım belkide ondan çok kalmamaya çalışıyorum ama yinede çalışınca pek mümkün değil.. kuzum ben 2 bardak çay içiyorsam kahve içmiyorum 1 bardak çay 1 bardak türk kahvesi içiyorum maksimum😌
Benim ekstra regli agrilarim var doktora sordum kotkma cok normal dedi🤗 bi sure boyle bizi zorlayacak sanirim.
o da oluyor nadiren sağ kasığımda 2 gündür o da keskin baya bıçak saplıyorlar gibi sağıma😂 kasıkla karın arası bir yerde ağrı

Bende yere yatsam çocuklar oyuncaklarını üstüme atsalar fena olmaz 😂😂

Kuzum benim senin zamanlarında pek yoktu çok ayaktada kalmış olabilirim 2 gündür dün akşam eve gittim yemekten sonra bir yattım çok iyi geldi şuan eve gitmeme çok var… bugün yine ayaktaydım belkide ondan çok kalmamaya çalışıyorum ama yinede çalışınca pek mümkün değil.. kuzum ben 2 bardak çay içiyorsam kahve içmiyorum 1 bardak çay 1 bardak türk kahvesi içiyorum maksimum😌

o da oluyor nadiren sağ kasığımda 2 gündür o da keskin baya bıçak saplıyorlar gibi sağıma😂 kasıkla karın arası bir yerde ağrı
Bende bel ağrısı hep vardı düzleşmeden, pilatesi de bırakınca erken başladı bence

bikaç gün önce grupta progestan konuşulmuştu. Bizim değerimiz bu dönemlerde kaç olması gerekiyor bilen var mı aranızda. Ben bugün tsh ve Protestan değerlerime baktırdım. Tsh ım öncesinde sınırda çıkmıştı şimdi düşmüş biraz daha şükür. Progestan değerim 24 çıkmış. Düşük mü iyi mi bilgisi olan?

X