Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Biz kontrolden çıktık çok şükür kesemizin şekli düzelmiş 🥰 her şey yolundaymış. Fitili artık kullanmama gerek yokmuş 😊 uyuyordu doktor öksür de bir görelim dedi öksürünce kollar ayaklar kıpır kıpır etti. Ayaklarımın bağı çözüldü görünce yattığım yerden kalkamadım 😂
Eki Görüntüle 3430922
öksürünce korkması beni mahvetti şimdi nasıl öksürüp hapşırcam ben :KK70:

Ya bi de ben herseye aşırı dikkat ediyorum. Canım çekmesine rağmen sucuk bile yemedim . Soğuk kahveye bayılırım kafein var diye toplam 3 kez falan içtim ama midemin bulunmasına rağmen kolaya dayanamıyorum. Eve almamaya çalışıyoruz misafir gelmezse almıyoruz. Ama evde olunca veya disarda başkası içince duramıyorum günlük 1su bardaği falan içiyorum. Bilmediğim için soruyorum kolanın kafein haricinde çok mu fazla zararı var. Bugünden sonra icmeyebilirim ama bugüne kadar ictiklerim ne olacak 🤷‍♀️
canım benim de canım geçenlerde sucuk çekti sürekli alışveriş yaptığımız kasaptan dana sucuğu alıp yakmayacak şekilde iyice pişirip azıcık yedim. aklında olsun

Ya bi de ben herseye aşırı dikkat ediyorum. Canım çekmesine rağmen sucuk bile yemedim . Soğuk kahveye bayılırım kafein var diye toplam 3 kez falan içtim ama midemin bulunmasına rağmen kolaya dayanamıyorum. Eve almamaya çalışıyoruz misafir gelmezse almıyoruz. Ama evde olunca veya disarda başkası içince duramıyorum günlük 1su bardaği falan içiyorum. Bilmediğim için soruyorum kolanın kafein haricinde çok mu fazla zararı var. Bugünden sonra icmeyebilirim ama bugüne kadar ictiklerim ne olacak 🤷‍♀️
Benim de geçen canım sucuk çekti kasap sucuğu aldık çok çok ince kesip tostun içinde yedim bence bu kadardan da bişey olmaz canım sende öyle ince dilim yiyebilirsin canın çekiyorsa

Bana doktor bizim derdimiz kola, çikolata değil, içindeki kafein demişti. Ha illaki gazlı olması da etkilidir sonuçta normal hayatta da çok sağlıklı bi şey değil ama zararı kafein & şeker bence

gebelik boyunca içilmeyecek. 12. haftaya kadar falan . gene doktorumuza danışırız
Artırılıyor canım 2.trimesterde. 0.4 değil 0.6 olan folik asitler kullanılıyor. Öyle öyle gebeliğin sonuna kadar kullanılıyor hatta + emzirme. Ama 2.trimestere girişte farklı takviyeler de verildiği için ikisini içerenleri veriyor doktor demir + folik asit gibi. Ha farklı ilerleyen doktor illaki vardır

Off vallahi içiyorum bendee fast food da yiyorum 🤧 sadece hamilelik öncesi sigaram vardı onu bıraktım

X